• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Як підготувати Land Rover Range Rover до зими? 10 порад від експертів

Від безтурботного лісу до засніжених гірських вершин - британський позашляховик Land Rover впевнено долає будь-які перешкоди і завжди приводить до мети. Завдяки високоточному налаштуванню, повному приводу і сучасним технологіям Land Rover здатний доставити вас в будь-яке місце. За однієї умови - якщо ви вжили необхідних заходів для підготовки до зими.

Є кілька важливих рекомендацій, які власникам позашляховиків Land Rover потрібно виконати перед настанням зимового періоду. Експерти Royal World Service склали чек-лист, який ви можете взяти на замітку.

Land Rover Range Rover - Royal World Service

1. Діагностика передпускового підігрівача Webasto в автосервісі

Кожен автомобіль Land Rover і Range Rover стандартно оснащується пристроєм передпускового підігріву двигуна від німецької марки Webasto. Він дозволяє без включення мотора розігріти агрегат перед запуском і наповнити теплим повітрям салон. Передпусковий підігрів необхідний для більш легкого запуску двигуна в зимовий період, а також в якості профілактики всіляких поломок.

Перед кожним зимовим сезоном систему Webasto потрібно перевіряти на працездатність, робити тест Вібасто за допомогою спеціального комп'ютера на автосервісі. Рекомендуємо приїжджати на діагностику в сервісний центр Royal World Service - ми ефективно і при цьому досить швидко виявляємо будь-які помилки. До речі, в залежності від автомобіля і комплектації, Webasto активується за допомогою дистанційного пульта управління (брелока) - в ньому слід перевірити батарейку.

Range Rover 2021 - Royal World Service

2. Сезонна зміна шин - установка зимової гуми

До настання перших холодів потрібно приїхати в автосервіс і поставити зимові шини. Міцні, схвалені Land Rover шини з глибоким протектором для додаткової надійності в зимових умовах. Зробити це можна в будь-якому сервісному центрі Royal World Service. Ми подбаємо, щоб ваша зимова гума була накачана належним чином і ви отримали найкраще зчеплення з дорогою.

При бажанні Land Rover Range Rover перед зимою можна додатково оснастити системою Snow Traction System, яка встановлюється прямо на колеса для поліпшення керованості та контролю гальмування на снігу і льоду. Також британський автовиробник пропонує снігові ланцюги, за допомогою яких можна поліпшити рульове управління, контроль гальмування і безпеку автомобіля на зледенілих дорогах.

І звичайно, після будь-якої зміни гуми проводиться розвал-сходження на Land Rover. Кути установки коліс встановлюються заново, як того вимагають стандарти сервісного обслуговування і, зокрема, компанія Land Rover.

3. Діагностика акумулятора в автомобілі Land Rover

Якщо ваш АКБ має пристойний термін експлуатації, підвищується ймовірність виходу з ладу в самий невідповідний момент. А якщо ваш акумулятор поламається при русі по зледенілій гірській дорозі? Потрібно завчасно приїхати на автосервіс і перевірити акумулятор на працездатність і ресурс. Це швидко і недорого. В Royal World Service ми використовуємо спеціальне обладнання, таке як вольтметр і мультиметр, зокрема, щоб перевірити щільність електроліту.

Land Rover 2021 - Royal World Service

4. Перевірка антифризу в системі охолодження

Антифриз, автомобільна охолоджуюча рідина, може принести неприємності в холодну пору року. Рекомендується перевірка на щільність. Справа в тому, що іноді в антифриз потрапляє вода. В цьому випадку потрібно відкрити кришку розширювального бачка і, коли двигун охолов, перевірити щільність рідини - тут використовується ареометр. Якщо щільність нижче 30 градусів, рідина може замерзнути - необхідна заміна. В цілому, охолоджуючу рідину прийнято міняти 1 раз в 3-5 років.

5. Перевірка якості та рівня гальмівної рідини

Рідину в гальмівній системі періодично потрібно міняти: по-перше, вона витрачається, по-друге, поступово в ній з'являється осад і волога. Якщо в гальмівній рідині присутня вода, при сильних холодах вона може замерзнути і привести до пошкодження шлангів. Перевірка якості та рівня гальмівної рідини проводиться в бачку основного циліндра.

Land Rover Range Rover в сервісі 2021 - Royal World Service

6. Використання спеціальної присадки в паливо - тільки для дизельних двигунів Land Rover Range Rover

Пізньої осені відбувається така ситуація, коли на вулиці значно холоднішає, а на заправних станціях все ще заливають паливо для літнього періоду. Такий дизель в морози загусає, і щоб уникнути цього слід використовувати спеціальну присадку в паливо. В автосервісах Royal World Service ми зараз використовуємо американську присадку BJ (БіДжи) - вона схвалена маркою Land Rover і ефективно вирішує проблему.

7. Заміна омивача лобового скла

Рідина, яка омиває лобове скло, може привести до небажаних наслідків при низькій температурі повітря. У бачок іноді потрапляє вода, тому рекомендується замінити літню рідину на незамерзаючу, щоб не вивести з ладу моторчик системи омивача. У центрах Royal World Service використовується високоякісна рідина від кращих постачальників, з приємним запахом.

Land Rover Range Rover сервіс 2021 - Royal World Service

8. Смазка ручок дверей і замків для захисту від морозів

Перед настанням зимових морозів слід перевірити замки всіх дверей і багажника, видалити старе мастило і змастити всі пристрої заново. Використовується спеціальне силіконове мастило, що запобігає можливості примерзання дверей.

9. Перевірка склоочисника

Автомобільний склоочисник або просто двірники - важливий елемент в зимовий час, коли погода на вулиці значно псується. Перед настанням холодів рекомендується перевірити всі гумові елементи склоочисника, переконатися, що всі частини щільно прилягають, що не порвані і не пересохли.

10. Детейлінг автомобіля Land Rover

Кузов автомобіля необхідно захистити від солей та інших зимових реагентів на дорогах. Для цього бажано приїхати в Royal World Service на детейлінг автомобіля. Ми поліруємо поверхню кузова і наносимо віск, щоб захистити лакофарбове покриття від мікропошкодженнь. Послуга детейлінга автомобілів Land Rover Range Rover пропонується в автоцентрі на вулиці Брожко, недалеко від ТЦ Ocean Plaza, станцій Либідська та Деміївська.

Наостанок рекомендуємо відповідальним автовласникам використовувати всепогодний чохол, який захищає автомобіль від морозу та снігу, гумові килимки для салону, що захищають підлогу від снігових черевик, а також при необхідності - пристрій екстреної допомоги при русі по снігу, який допомагає при русі по засніжених і зледенілих дорогах, наприклад, в Карпатах.

Приїжджайте в зручний для вас по розташуванню сервісний центр Royal World Service, і ми з радістю виконаємо для вас всі необхідні заходи по підготовці Land Rover Range Rover до зимових холодів і снігопадів.

Land Rover Range Rover подготовка к зиме 2021 - Royal World Service