• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Індивідуальний підхід

Тюнінг автомобілів

Тюнінг – це комплекс заходів щодо зміни заводських характеристик автомобіля. Тюнінг дозволяє збільшити потужність і ефективність двигуна, поліпшити підвіску й систему мультимедіа або навіть змінити тип кузова. Компанія Royal World Service надає послуги з доопрацювання автомобілів. Наш автоцентр пропонує високоякісні й оригінальні аксесуари для всіх моделей Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche, але одна з найпопулярніших послуг – це чіп-тюнінг.

Записатись
Тюнінг автомобілів в Royal World Service

Максимальні доопрацювання двигуна

Переваги чіп-тюнінгу в Royal World Service

чіп-тюнінгу в Royal World Service

Чіп-тюнінг є найпростішим і безпечним способом форсувати двигун. Головні цілі такого виду тюнінгу – збільшити потужність двигуна, оптимізувати його динаміку, удосконалити прийомистість, еластичність в режимі малих і часткових навантажень, значно зменшити явище турбоями (на турбованих автомобілях), збільшити крутний момент, знизити витрату палива. Чіп-тюнінг дає можливість повністю задіяти потенціал двигуна, максимально підвищити технічні характеристики автомобіля.

Записатися

Безпечні поліпшення

Гарантії якості від Royal World Service

Гарантії якості від Royal World Service

При здійсненні чіп-тюнінгу одним із ключових завдань фахівців є збереження всіх заводських систем безпеки, захисту двигуна. Навантаження на двигун не повинно перевищувати встановлених лімітів, щоби не призвести до його перевантаження. Усі фахівці Royal World Service мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід, тому ми гарантуємо якісне виконання тюнінгу вашого автомобіля. Ми обов'язково надаємо гарантії на проведені роботи та докладні інструкції щодо експлуатації переробленого автомобіля для безпеки наших клієнтів та отримання ними тільки приємних емоцій від водіння.

Записатися
 • Рестайлінг автомобіля

  Рестайлінг

  Це один із видів тюнінгу, який передбачає модернізацію зовнішнього вигляду та салону транспортного засобу. У рестайлінг входить: аерографія кузова, поліпшення оптичних характеристик, хромування дисків, заміна кузовних деталей (дверей, крил, капота), перетяжка салону, заміна старих сидінь та інше. Рестайлінг стосується стилістичних поліпшень інтер'єру й екстер'єру без втручання в основну архітектуру автомобіля.

 • Ремонт ходової

  Ходова

  Щоби покращити керованість автомобіля на високих швидкостях або зробити його більш стійким на бездоріжжі, встановлюються шини меншого або більшого профілю. Установка високопрофільних шин на відносно невеликі диски забезпечує більш комфортну їзду на поганих дорогах. Покращити керованість автомобіля при заході в поворот і на високих швидкостях можна, встановивши низькопрофільні шини на диски великого діаметра.

 • Зміна кліренсу

  Кліренс

  Деякі власники змінюють дорожній просвіт автомобіля у власних гаражах: підрізають пружини, ставлять під них гумові проставки або взагалі вмонтовують пружини від інших моделей, порушуючи цим керованість автомобіля. Щоби підвищити прохідність і вантажопідйомність вашого автомобіля, зверніться до професіоналів Royal World Service. Вони встановлять фірмові комплекти, які не будуть порушувати заводські системи безпеки.

 • Тюнінг салону автомобіля

  Салон

  У нашому автосервісі ви можете замінити пластиковий інтер’єр на якісніші та приємні на дотик матеріали (шкіра, алькантара, велюр), установити більш сучасну мультимедійну систему, обладнати автомобіль новою аудіосистемою з чітким звучанням та виразним оформленням динаміків (або ж, навпаки, прихованим розташуванням), підключити додаткові функції (підігрів і вентиляція сидінь).

Орієнтація на стандарти виробників

Індивідуальні рішення для кожного бренду

Фахівці автосервісу Royal World Service під час проведення будь-яких робіт строго дотримуються регламенту заводів Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche, тому наші клієнти завжди впевнені у високій якості отриманих послуг. Спеціалісти Royal World Service ідеально знають специфіку кожної моделі, абсолютно точно визначають технічний стан автомобіля і швидко усувають поломки, адже мають багатий досвід – Royal World Service веде свою діяльність із 2011 року.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний