• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Зробіть свій Porsche унікальним

Тюнінг Porsche

Кожен з автомобілів легендарного німецького бренду Porsche за правом вважається унікальним шедевром, який поєднує в собі розкіш, спортивну потужність і продумане до найдрібніших деталей оснащення комфорту. На додаток до цього фахівці автосервісу Royal World Service пропонують власникам Porsche ексклюзивний тюнінг з офіційною гарантією на виконані роботи.

Записатись
Тюнінг Porsche

Професійна модернізація двигуна

Чіп-тюнінг Porsche

Тюнінг двигуна

Професійний тюнинг від Royal World Service дозволить вам поліпшити зовнішній вигляд та виробничі характеристики вашого Porsche, а також втілити в життя навіть найсміливіші ідеї. Крім естетичного тюнінгу, ми також пропонуємо послуги чіп-тюнінгу для всіх моделей Porsche. Фахівці автосервісу Royal World Service зможуть безпечно збільшити продуктивність двигуна та його динамічні показники, що в результаті, дозволить вам розкрити спортивний потенціал власного автомобіля.

Записатися

Офіційні гарантії Royal World Service

Ексклюзивний тюнінг Porsche

Ексклюзивний тюнінг Porsche

Автосервіс Royal World Service надає своїм клієнтам офіційні гарантії на послуги тюнінгу для автомобілів Porsche. Наші фахівці розроблять для вас унікальний проект тюнінгу з урахуванням усіх ваших побажань та відповідно до стандартів бренду. Працюючи з моделями Porsche професіонали Royal World Service не тільки дбають про підвищення продуктивних характеристик, але й про вашу безпеку і коректне функціонування автомобіля.

Записатися
 • Рестайлінг Porsche

  Рестайлінг Porsche

  Центр сервісного обслуговування Royal World Service надає власникам автомобілів Porsche послуги рестайлінгу. Рестайлінг включає наступні роботи: аерографія кузова, модернізація системи освітлення, хромування колісних дисків, заміна деталей кузова (двері, крила та капот). Також наші професіонали здійснюють перетяжку оздоблення салону і заміну старих сидінь. В результаті ваш Porsche буде радувати вас своїм унікальним і абсолютно новим дизайном.

 • Удосконалення ходової Porsche

  Удосконалення ходової

  Автомобілі Porsche набули світової слави завдяки своєму розкішному дизайну та спортивній продуктивності. Моделі цього бренду відрізняються вражаючою динамікою і темпераментом. Саме тому автосервіс Royal World Service пропонує власникам Porsche більше стійкості на високих швидкостях і бездоріжжі. Послуга модернізації ходової, яка передбачає установку шин меншого та більшого профілю гарантує комфортну і впевнену їзду навіть в поганих умовах.

 • Збільшення кліренсу автомобілів Porsche

  Збільшення кліренсу Porsche

  Позашляхові характеристики є одними з найбільш важливих автомобільних показників. Вагомий вплив на прохідність має значення дорожнього просвіту - чим вище кліренс, тим впевненіше ви відчуваєте себе на бездоріжжі. Збільшити висоту дорожнього просвіту свого Porsche ви можете в автосервісі Royal World Service. Наші фахівці встановлюють виключно фірмові комплекти, що не порушують високі стандарти безпеки Porsche.

 • Вдосконалення салону Porsche

  Вдосконалення салону

  Професіонали центру сервісного обслуговування Royal World Service пропонують широкий спектр можливостей доопрацювання інтер'єру для автомобілів марки Porsche – заміна заводського інтер'єру на більш ексклюзивні матеріали, установка сучасних систем мультимедіа й аудіотехніки останніх поколінь. Наш асортимент включає безліч деталей і аксесуарів, що здатні повністю змінити дизайн салону вашого Porsche.

Авторизований сервіс

Сервісне обслуговування за стандартами бренду

Користуючись послугами автосервісу Royal World Service ви завжди можете бути впевнені – наші майстри строго дотримуються стандартів виробника, що дозволяє гарантувати високу якість та довговічність виконаних робіт. Фахівці Royal World Service володіють колосальним досвідом в сфері автомобільного обслуговування та відмінно розбираються в специфіці моделей Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний