• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Кваліфікована команда

Станції технічного обслуговування Royal World Service

Наша компанія виконує професійний ремонт, технічне обслуговування автомобілів, а також продаж деталей для всіх моделей Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche. Досвідчені фахівці, наявність усього необхідного спеціального обладнання, дотримання регламенту заводів-виробників, велика увага до побажань клієнта – ключові аспекти першокласного сервісного обслуговування Royal World Service.

Станції технічного обслуговування
 • Діагностика автомобіля

  Діагностика

  Планова комп'ютерна діагностика дозволяє оцінити працездатність усіх систем і запобігти раптовим поломкам. В автосервісі Royal World Service у вас є можливість скористатися повним комплексом діагностичних послуг, адже наші фахівці забезпечені всім необхідним високоточним обладнанням з новітніми програмами.

 • Розвал-сходження автомобіля

  Розвал-сходження

  Від коректної установки кутів нахилу коліс залежить безпечне водіння автомобіля – його керованість і стійкість. Особливо помітні відхилення від норми на слизьких ділянках дороги: автомобіль заносить і відводить убік при рухах кермом. В автосервісі Royal World Service є спеціальна сертифікована апаратура для швидкого налаштування розвалу-сходження.

 • Ремонт ходової

  Ремонт ходової

  Наші фахівці використовують сучасні ремонтні стенди і високоякісні професійні інструменти для ремонту шасі, трансмісії і підвіски. Якісний ремонт ходової супроводжується широким спектром профілактичних робіт (перевірка затяжки болтів, стану пильовиків, сальників і прокладок, мастила й багато іншого).

 • Ремонт двигуна

  Ремонт двигуна

  Усувати будь-які неполадки в двигуні необхідно на ранніх стадіях задля вашої безпеки. Також дрібні поломки легше усунути, тому це набагато вигідніше. Фахівці Royal World Service здійснять ремонт будь-якої складності, зроблять тестування результату, а при здачі автомобіля поділяться цінними практичними рекомендаціями щодо експлуатації, правильного догляду автомобіля та нададуть гарантію.

Заправка кондиціонера

Заправка автокондиціонера

Для клієнтів мережі автосервісів Royal World Service доступні послуги обслуговування системи кондиціонування. За допомогою сучасного обладнання, професійних засобів для чищення та оригінальних інструментів наші фахівці здійснюють перезаправку, антибактеріальну чистку і чистку основного радіатора кондиціонера. Ми дотримуємося високих стандартів обслуговування, принципів оперативності та гарантованої якості послуг. Звертаючись до нас, ви завжди можете бути впевнені в результаті виконаних робіт.

Детальніше

Рішення найскладніших завдань

Індивідуальний підхід від Royal World Service

Фахівці нашого автосервісу мають багаторічний досвід роботи з автомобілями всіх моделей і модифікацій Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche. Вони добре знайомі з їхніми технічними особливостями, строгими стандартами заводів-виробників і майстерно працюють з усім спеціальним обладнанням. Планове технічне обслуговування, діагностика, ремонт двигунів, широкий спектр профілактичних і супутніх робіт – першокласне виконання всіх цих послуг доступне для клієнтів Royal World Service.

Професійний сервіс

Ремонт автомобіля в Royal World Service

Мережа станцій технічного обслуговування Royal World Service надає власникам автомобілів Land Rover, Porsche та Mercedes-Benz широкий спектр ремонтних послуг, які доступні в кожному з наших сервісних центрів у Києві та Одесі. Сучасне обладнання, оригінальні інструменти та запчастини, а також багатий досвід в сфері автосервісу, дозволяють фахівцям Royal World Service гарантувати вам найкращий результат і довговічність виконаних робіт.

Ідеальний блиск вашого автомобіля

Догляд за автомобілем в автосервісі Royal World Service

Очистити автомобіль до блиску без пошкоджень, повернути йому колишній лиск, поліпшити характеристики двигуна або зробити автомобіль більш динамічним – усе це можливо з послугами мийки, детейлінгу і тюнінгу в компанії Royal World Service. Наша команда професіоналів за допомогою сертифікованого обладнання потурбується про ваш автомобіль дбайливо, як про власний.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний