• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Високі стандарти

Заправка кондиціонера автомобіля

Система кондиціонування є надзвичайно важливим елементом будь-якого транспортного засобу, а її справність безпосередньо впливає не тільки на рівень комфорту, але і на ефективність роботи вашого Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar або Porsche. Щоб підтримувати необхідну продуктивність системи кондиціонування автомобіля важливо дотримуватися рекомендацій щодо її обслуговування.

Заправка кондиціонера автомобіля - Royal World Service

Послуги з обслуговування автокондиціонерів

Фахівці мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service надають кваліфіковані послуги обслуговування автомобільних кондиціонерів Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar, Porsche. Серед них:

 • перезаправка кондиціонера;
 • антибактеріальна чистка;
 • чистка основного радіатора.

Важливо знати, що ігнорування проблем з кондиціонером або порушення регламенту його обслуговування може призвести до глобальної поломки і необхідності дорогого ремонту.

Однією з найпоширеніших помилок в експлуатації систем кондиціонування нового покоління є несвоєчасна заправка фреону. Робота кондиціонера без холодоагенту веде до зносу поршневої групи компресора з утворенням тефлонової стружки, яка забиває магістралі системи кондиціонування. Така поломка вимагає промивання всіх елементів системи, на що витрачається багато часу та коштів.

Заправка автокондиціонера

Ознаки несправної роботи кондиціонера

Існує багато причин для заправки кондиціонера. Крім найбільш очевидної - комфорту в жарку погоду, перезаправка фреону збільшує паливну економічність вашого автомобіля. Це пов'язано з тим, що при низькому рівні холодоагенту в кондиціонері, система щосили намагається охолодити повітря, а ця додаткова робота вимагає більше палива.

Але якщо після перезаправлення ваш кондиціонер все ще працює з низькою ефективністю, це, ймовірно, означає, що десь в трубах системи кондиціонування є тріщина, що веде до витоку холодоагенту.

Також варто здійснювати регулярну заправку, якщо ви хочете уникнути капітального ремонту кондиціонера і всієї системи охолодження. Холодоагент, який використовується в вашому автомобілі має додаткову функцію, яка полягає в охолодженні компресора кондиціонера. Без холодоагенту або якщо його буде занадто мало, компресор може вийти з ладу від перегріву.

Звичайно, є й інші причини, за якими кондиціонер виходить з ладу, але низький рівень фреону є найбільш поширеною і, на щастя, її найлегше виправити.

Основними ознаками необхідності обслуговування кондиціонера є:

 • низька продуктивність компресора кондиціонера;
 • поганий запах системи кондиціонування;
 • повна несправність кондиціонера;
 • щорічна профілактика.

У роботі з системою кондиціонування ми дотримуємося стандартів обслуговування бренду, принципів оперативності, гарантованої якості послуг і об'єктивного ціноутворення.

Обслуговування автомобільного кондиціонера

Стандарти і вартість обслуговування автомобільного кондиціонера

Перезаправка системи кондиціонування передбачає видалення всього наявного холодоагенту і будь-яких слідів вологи з системи і заміну свіжим фреоном. За допомогою автоматичної установки для обслуговування системи кондиціонування KONFORT 715R EVO до системи кондиціонування приєднуються два шланга: один - до порту високого тиску, інший - до порту низького тиску. По-перше, проводиться випробування під тиском, щоб з'ясувати, скільки фреону було втрачено.

Якщо результат тесту показує, що в системі залишається мало або зовсім немає холодоагенту, це вказує на більш серйозну проблему, таку як потенційний витік, і перезаправка припиняється. Якщо несправностей не виявлено, пристрій відновлює старий холодоагент і мастило відповідно до обсягу і типу, рекомендованого виробником транспортного засобу.

Цей процес займає від 40 до 60 хвилин, щоб повністю видалити старий газ і залити свіжий холодоагент. В Royal World Service ви можете перезаправити свій кондиціонер, скористатися нашим безкоштовним Wi-Fi і випити кави, поки чекаєте. Після перезаправки, ви зможете помітити зміну температури відразу після включення кондиціонера.

Aнтибактеріальна чистка автокондиціонера

Якщо ви помітили появу неприємного запаху в салоні під час роботи кондиціонера, це означає, що в системі кондиціонування з'явилися забруднення, які слід видалити за допомогою антибактеріальної чистки. Спеціальна послуга дозволяє ефективно позбутися грибка, цвілі, алергенів і механічних забруднень, що можуть нести небезпеку для здоров'я ваших пасажирів і вашого власного. Чистка проводиться за допомогою обробки випарника системи клімат-контролю професійним очищуючим складом.

Також фахівці Royal World Service надають послугу очистки основного радіатора, яка включає демонтаж системи охолодження двигуна і радіатора системи кондиціонера. Забруднений радіатор, значно погіршує роботу кондиціонера і не пропускає достатньо повітря в систему охолодження, що веде до перегріву двигуна. Кожну деталь радіатора промивають водою під тиском з додаванням спеціальних засобів очищення.

Вартість послуг обслуговування кондиціонера автомобіля:

 • перезаправка - від 1300 грн;
 • антибактеріальна чистка - від 1300 грн;
 • чистка основного радіатора - від 5000 грн.

Наші майстри гарантують високу якість кожної послуги та її оперативне виконання - антибактеріальна чистка займає 2 години, чистка основного радіатора від п'яти годин.

Найпоширеніші питання про заправку кондиціонера:

 • Як визначити рівень фреону?

  Головною ознакою зниження рівня холодоагенту є низький рівень ефективності роботи кондиціонера - недостатнє охолодження повітря.

 • Які переваги антибактеріальної чистки кондиціонера?

  Дана послуга дозволяє провести глибоке очищення системи кондиціонування вашого автомобіля і, таким чином, позбутися від грибка, цвілі та різних алергенів.

 • Скільки часу займає перезаправка кондиціонера?

  Фахівці Royal World Service здійснюють перезаправку кондиціонера протягом 40-60 хвилин.

Тут ми описали основні ознаки несправності системи кондиціонування автомобіля та шляхи їх усунення. У разі виявлення неполадок, ми рекомендуємо звертатися в один з центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service, де досвідчені фахівці зможуть надати вашому автомобілю кваліфіковану допомогу.

Записаться

Професійна автокосметика

Додаткові послуги


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.