• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Створіть свій Mercedes-Benz

Тюнінг автомобілів Mercedes-Benz

Послуги тюнінга від Royal World Service дозволять вам значно збільшити потужність і продуктивність автомобіля, поліпшити характеристики підвіски, модернізувати мультимедійне оснащення і оновити салон. Крім того, ми пропонуємо оригінальні аксесуари для всіх моделей Mercedes-Benz та послуги чіп-тюнінгу.

Записатись
Тюнінг Mercedes-Benz

Безпечна модернізація двигуна

Чіп-тюнінг Mercedes-Benz

Чіп-тюнінг двигуна Mercedes-Benz

Чіп-тюнінг автомобілів Mercedes-Benz допоможе вам здійснити навіть найбільш спортивні мрії. Професіонали автосервісу Royal World Service зможуть безпечно і швидко збільшити потужність двигуна, поліпшити його динамічні показники, підвищити прийомистість, збільшити крутний момент, а також знизити витрату палива. Послуга чіп-тюнінгу дозволить вам розкрити потенціал власного автомобіля і його технічні характеристики.

Записатися

Гарантії Royal World Service

Професійний тюнинг Mercedes-Benz

Професійний тюнинг Mercedes-Benz

Головним завданням послуги чіп-тюнінгу є збільшення продуктивності двигуна Mercedes-Benz, що робить автомобіль динамічнішим і спортивним. Працюючи з двигунами Mercedes-Benz фахівці Royal World Service не тільки дбають про його потужності, а й про збереження оригінальних систем безпеки і захисту двигуна, оскільки перевищення заводських лімітів може привести до його перевантаження. Крім того, наш автосервіс надає офіційні гарантії на виконані роботи, а також інструкції по експлуатації модернізованого автомобіля для вашої безпеки.

Записатися
 • Рестайлінг Mercedes-Benz

  Рестайлінг Mercedes-Benz

  Послуга рестайлінгу автомобілів Mercedes-Benz дозволяє якісно стилізувати і модернізувати дизайн інтер'єру та екстер'єру вашого транспортного засобу. Рестайлінгові роботи, які пропонує Royal World Service включають: аерографію кузова, поліпшення системи освітлення, хромування дисків, заміну кузовних деталей, таких як двері, крила і капота. Також ми займаємося перетяжкою оздоблення салону і заміною старих сидінь.

 • Модернізація ходової Mercedes-Benz

  Модернізація ходової

  Клієнтам, які хочуть поліпшити керованість свого Mercedes-Benz на високих швидкостях або зробити його більш стійким на бездоріжжі, ми пропонуємо послугу модернізації ходової, яка включає установку шин меншого та більшого профілю. Високопрофільні шини, встановлені на невеликі диски гарантують більш комфортну і впевнену їзду навіть в поганих умовах. А для того, щоб забезпечити керованість автомобіля під час заходу в поворот, ми пропонуємо встановити низькопрофільні шини на диски великого діаметру.

 • Збільшення кліренсу Mercedes-Benz

  Збільшення кліренсу

  У спробах поліпшити позашляхові характеристики автомобіля деякі власники зважуються на кардинальні зміни і на власний розсуд підрізають пружини і навіть встановлюють пружини від інших моделей, втручаючись тим самим в керованість свого Mercedes-Benz. Ми не рекомендуємо цього робити, оскільки непрофесійні модифікації можуть стати причиною несправностей автомобіля або дорожньо-транспортної пригоди. Замість того, щоб робити щось самостійно, зверніться до фахівців Royal World Service, де вам встановлять фірмові комплекти Mercedes-Benz, які не порушують стандарти безпеки виробника.

 • Тюнінг салону Mercedes-Benz

  Доопрацювання інтер'єру

  У нашому автосервісі ми пропонуємо вам повне переобладнання салону Mercedes-Benz. Наші професіонали допоможуть вам замінити заводський інтер'єр на більш якісні та ексклюзивні матеріали (натуральна шкіра, алькантара). Також ми здійснюємо установку сучасних систем мультимедіа і аудіосистем останніх поколінь. Фахівці Royal World Service не тільки замінять старе обладнання, а й, по вашому запиту, зроблять динаміки та інше оснащення непомітним або зовсім прихованим.

Сервіс за стандартами виробника

Авторизоване сервісне обслуговування

Професіонали автосервісу Royal World Service завжди строго дотримуються регламенту і стандартів виробників. Саме тому клієнти нашого сервісу можуть бути завжди впевнені у високій якості та довговічності, наданих нами послуг. Майстри Royal World Service мають значний досвід у сфері автомобільного сервісу, завдяки чому, відмінно розбираються в специфіці кожної моделі Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche. Точно визначають технічний стан автомобіля і швидко усувають неполадки.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний