• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Послуги станції технічного обслуговування Royal World Service

Автосервіс Royal World Service займається сервісним обслуговуванням автомобілів таких світових брендів, як Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche.
Послуги автосервіса Royal World Service

Дотримання термінів і офіційна гарантія

Стандартизоване обслуговування Royal World Service

Центр сервісного обслуговування Royal World Service надає послуги сервісного обслуговування, ремонту, тюнінгу та мийки для автомобілів Land Rover, Porsche, Mercedes-Benz. Виключно авторизоване обладнання, оригінальні інструменти, досвід і спеціалізація наших професіоналів на особливостях кожного бренду, а також асортимент оригінальних запчастин дозволяє гарантувати довговічність виконаних робіт і коректне функціонування транспортного засобу.

Наші фахівці завжди зможуть виявити неполадки, підібрати оптимальні методи ремонту з урахуванням специфіки марки вашого автомобіля, а застосування сучасного сертифікованого обладнання забезпечить точність всіх операцій і виконання роботи згідно з термінами.

Записатись
Royal World Service

Оригінальні інструменти та обладнання

Сервіс

Сервіс

Для клієнтів автомобільного сервісу Royal World Service доступні послуги регулювання розвалу-сходження, діагностики та відновлення двигуна, ремонту ходової, автоматичної коробки передач, профілактичні та інші додаткові роботи.

За допомогою найсучаснішого обладнання професіонали нашого сервісу точно відкоригують кут розвалу і сходження коліс на автомобілях з модельного ряду Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche. В результаті, вчасно вжиті заходи зроблять поїздки більш безпечними.

Детальніше

Сучасний захист

Установка автосигналізації

Мережа центрів сервісного обслуговування Royal World Service пропонує власникам Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги установки автомобільної сигналізації. Наші фахівці допоможуть вам підібрати протиугінну систему і необхідне додаткове обладнання. Ми працюємо з охоронними системами Prizrak і Венбест.

Генеральна чистка автомобіля

Детейлінг

Детейлінг

Регулярний і якісний детейлінг допоможе вам продовжити термін експлуатації транспортного засобу, а також підвищити вартість в разі продажу. Важливість здійснення мийки автомобіля складно переоцінити. Навіть при частому, але поверхневому очищенню, бруд, залишки їжі, шерсть та інші забруднення залишаються в кутах, між сидіннями і забиваються в тканини оббивки, що з часом може стати причиною неприємного запаху і плям в салоні.

Професіонали Royal World Service оброблять ваш автомобіль спеціальними засобами, які захистять поверхні від зовнішніх факторів і агресивних забруднень, а також додадуть особливу міцність і створять водовідштовхувальний ефект.

Детальніше

Кваліфіковані послуги

Діагностика перед покупкою

Фахівці центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service пропонують власникам автомобілів Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги передпродажної перевірки. За допомогою сучасного обладнання ми проводимо діагностичні роботи, які дозволяють точно і оперативно виявити існуючі проблеми в системах транспортного засобу.

Європейська автокосметика

Мийка

Мийка

Незалежно від того, як і наскільки часто ви використовуєте автомобіль, дрібний бруд і сміття все одно залишаються на поверхнях і забивається в важкодоступні місця. Саме тому ретельний догляд і регулярні генеральні чистки так необхідні. Таким чином, це дозволить вам значно заощадити на ремонтних роботах.

Послуга мийки в Royal World Service включає очищення кузова, порогів, колісних дисків і арок, прорізів автомобіля, сушку, прибирання салону пилососом, натирання скла, прибирання багажника і інше. Ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби, які не псують фарбу і є безпечними для вашого здоров'я.

Детальніше

Головне в деталях

Передпродажна підготовка

У мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service ми пропонуємо власникам моделей Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги передпродажної підготовки. З використанням сучасного обладнання і якісних матеріалів наші фахівці виконують хімчистку, діагностику та полірування автомобіля.

Професійні майстри

Тюнінг

Тюнінг

Фахівці автосервісу Royal World Service зможуть зробити ваш автомобіль яскравішим і більш ексклюзивним за допомогою витончених хромованих аксесуарів кузова, сучасної оптики, розширювачів колісних арок і дизайнерських елементів захисту бамперів і пакетів декору салону. Наше тюнінгове ательє пропонує оригінальні аксесуари Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche.

Також, збільшити потужність і продуктивність можливо з допомогою послуги чіп тюнінгу, яка вдосконалює динаміку двигуна і дозволяє безпечно модифікувати технічні характеристики автомобіля.

Детальніше

Офіційна гарантія на роботи

Технічне обслуговування Royal World Service

Royal World Service надає вам першокласний сервіс і офіційні гарантії, виконуючи всі необхідні роботи, передбачені регламентом технічного обслуговування і високими стандартами Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche. Після обслуговування автомобіля ви отримуєте всі необхідні позначки у відповідному талоні реєстрації періодичного техобслуговування.

Оригінальна якість

Заміна масла в коробці передач

Сервісна заміна масла в коробці передач відповідно до офіційного регламенту і вимог заводу-виготовлювача — послуга для власників автомобілів Land Rover, Mercedes-Benz та Porsche. Для проведення процедури в кожному центрі сервісного обслуговування Royal World Service встановлена ​​нова діагностична система PIWIS 3. Використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини.

Точна та доступна діагностика

Ендоскопія двигуна

Якщо вам необхідно перевірити стан циліндрів без повної розборки, запрошуємо вас на ендоскопію двигуна до центрів сервісного обслуговування Royal World Service у Києві та Одесі. Діагностика двигуна ендоскопом (або інших внутрішніх вузлів автомобіля) дозволить виявити існуючі проблеми - задири, тріщини, деформації, протікання. Ми пропонуємо ендоскопію дизельного та бензинового двигуна.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний