• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Послуги станції технічного обслуговування Royal World Service

Автосервіс Royal World Service займається сервісним обслуговуванням автомобілів таких світових брендів, як Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche.
Послуги автосервіса Royal World Service

Дотримання термінів і офіційна гарантія

Стандартизоване обслуговування Royal World Service

Центр сервісного обслуговування Royal World Service надає послуги сервісного обслуговування, ремонту, тюнінгу та мийки для автомобілів Land Rover, Porsche, Mercedes-Benz. Виключно авторизоване обладнання, оригінальні інструменти, досвід і спеціалізація наших професіоналів на особливостях кожного бренду, а також асортимент оригінальних запчастин дозволяє гарантувати довговічність виконаних робіт і коректне функціонування транспортного засобу.

Наші фахівці завжди зможуть виявити неполадки, підібрати оптимальні методи ремонту з урахуванням специфіки марки вашого автомобіля, а застосування сучасного сертифікованого обладнання забезпечить точність всіх операцій і виконання роботи згідно з термінами.

Записатись
Royal World Service

Оригінальні інструменти та обладнання

Сервіс

Сервіс

Для клієнтів автомобільного сервісу Royal World Service доступні послуги регулювання розвалу-сходження, діагностики та відновлення двигуна, ремонту ходової, автоматичної коробки передач, профілактичні та інші додаткові роботи.

За допомогою найсучаснішого обладнання професіонали нашого сервісу точно відкоригують кут розвалу і сходження коліс на автомобілях з модельного ряду Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche. В результаті, вчасно вжиті заходи зроблять поїздки більш безпечними.

Детальніше

Сучасний захист

Установка автосигналізації

Мережа центрів сервісного обслуговування Royal World Service пропонує власникам Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги установки автомобільної сигналізації. Наші фахівці допоможуть вам підібрати протиугінну систему і необхідне додаткове обладнання. Ми працюємо з охоронними системами Prizrak і Венбест.

Генеральна чистка автомобіля

Детейлінг

Детейлінг

Регулярний і якісний детейлінг допоможе вам продовжити термін експлуатації транспортного засобу, а також підвищити вартість в разі продажу. Важливість здійснення мийки автомобіля складно переоцінити. Навіть при частому, але поверхневому очищенню, бруд, залишки їжі, шерсть та інші забруднення залишаються в кутах, між сидіннями і забиваються в тканини оббивки, що з часом може стати причиною неприємного запаху і плям в салоні.

Професіонали Royal World Service оброблять ваш автомобіль спеціальними засобами, які захистять поверхні від зовнішніх факторів і агресивних забруднень, а також додадуть особливу міцність і створять водовідштовхувальний ефект.

Детальніше

Кваліфіковані послуги

Передпродажна діагностика

Фахівці центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service пропонують власникам автомобілів Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги передпродажної перевірки. За допомогою сучасного обладнання ми проводимо діагностичні роботи, які дозволяють точно і оперативно виявити існуючі проблеми в системах транспортного засобу.

Європейська автокосметика

Мийка

Мийка

Незалежно від того, як і наскільки часто ви використовуєте автомобіль, дрібний бруд і сміття все одно залишаються на поверхнях і забивається в важкодоступні місця. Саме тому ретельний догляд і регулярні генеральні чистки так необхідні. Таким чином, це дозволить вам значно заощадити на ремонтних роботах.

Послуга мийки в Royal World Service включає очищення кузова, порогів, колісних дисків і арок, прорізів автомобіля, сушку, прибирання салону пилососом, натирання скла, прибирання багажника і інше. Ми використовуємо тільки сертифіковані миючі засоби, які не псують фарбу і є безпечними для вашого здоров'я.

Детальніше

Головне в деталях

Передпродажна підготовка

У мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service ми пропонуємо власникам моделей Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche послуги передпродажної підготовки. З використанням сучасного обладнання і якісних матеріалів наші фахівці виконують хімчистку, діагностику та полірування автомобіля.

Професійні майстри

Тюнінг

Тюнінг

Фахівці автосервісу Royal World Service зможуть зробити ваш автомобіль яскравішим і більш ексклюзивним за допомогою витончених хромованих аксесуарів кузова, сучасної оптики, розширювачів колісних арок і дизайнерських елементів захисту бамперів і пакетів декору салону. Наше тюнінгове ательє пропонує оригінальні аксесуари Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche.

Також, збільшити потужність і продуктивність можливо з допомогою послуги чіп тюнінгу, яка вдосконалює динаміку двигуна і дозволяє безпечно модифікувати технічні характеристики автомобіля.

Детальніше

Офіційна гарантія на роботи

Технічне обслуговування Royal World Service

Royal World Service надає вам першокласний сервіс і офіційні гарантії, виконуючи всі необхідні роботи, передбачені регламентом технічного обслуговування і високими стандартами Land Rover, Mercedes-Benz або Porsche. Після обслуговування автомобіля ви отримуєте всі необхідні позначки у відповідному талоні реєстрації періодичного техобслуговування.

Оригінальна якість

Заміна масла в коробці передач

Сервісна заміна масла в коробці передач відповідно до офіційного регламенту і вимог заводу-виготовлювача — послуга для власників автомобілів Land Rover, Mercedes-Benz та Porsche. Для проведення процедури в кожному центрі сервісного обслуговування Royal World Service встановлена ​​нова діагностична система PIWIS 3. Використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний