• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна масла в АКПП Porsche

У нових серійних автомобілях Porsche, таких як Cayenne, Panamera, Macan, 911, 718 і Taycan, компанія Porsche використовує в основному автоматичні коробки передач з подвійним зчепленням PDK (Porsche Doppel Kupplungen). Також для деяких моделей Porsche опціонально пропонується механічна коробка передач. В машинах більш ранніх років випуску встановлювалася трансмісія Tiptronic.

Коробка передач в автомобілях Porsche ламається рідко, головне - дотримуватися основних вимог заводу-виготовлювача. Одним з ключових принципів є своєчасна заміна трансмісійного масла, яке використовується для змащення коробки передач, роздавальної коробки та редукторів. Рідина для коробки передач забезпечує плавне перемикання передач, відводить надлишкове тепло, передає крутний момент, змащує і охолоджує тертьові компоненти.

Заміна масла в коробці передач Porsche пропонується у всіх центрах сервісного обслуговування Royal World Service. Ви можете отримати послугу як в Києві, так і в Одесі. Ми використовуємо в роботі діагностичну систему PIWIS 3, а також тільки нові та оригінальні запчастини.

Заміна масла в АКПП Porsche

Як часто міняти масло в коробці передач Porsche?

В першу чергу, потрібно орієнтуватися на офіційний регламент заводу-виробника автомобіля Porsche. У кожної моделі та її коробки передач є свій унікальний сервісний інтервал (частота заміни трансмісійного масла і фільтрів). Наприклад, на Porsche Cayenne масло в коробці передач за регламентом потрібно змінювати кожні 200 000 км пробігу. На Panamera Turbo - кожні 180 000 км. На Porsche Macan - кожні 60 000 км. Потрібно не перевищувати рекомендовану межу.

Однак експерти Royal World Service вважають, що міняти трансмісійне масло в машинах Porsche потрібно навіть частіше. Офіційний регламент, очевидно, завищений маркетологами. Будь-яка людина, що розбирається в автомобілях, вважатиме частоту заміни рідини кожні 180-200 тисяч км пробігу неадекватною.

Актуальні та правильні рекомендації по заміні масла в автоматичній коробці передач Porsche:

Для Cayenne - кожні 100-120 тисяч км або 1 раз в 8 років;
Panamera - кожні 100-120 тисяч км або 1 раз в 8 років;
Macan - кожні 60 тисяч км або 1 раз в 4 роки.


Для механічних коробок передач сервісний регламент приблизно такий же, однак такий тип трансмісії в Україні зустрічається рідко. У центрах Royal World Service ми обслуговуємо механічні трансмісії з дотриманням всіх правил заводу-виготовлювача.

Крім того, що вам потрібно орієнтуватися на пробіг та час експлуатації автомобіля в питаннях заміни масла в коробці передач, є ще більш критичні ознаки того, що вам необхідно поміняти трансмісійне масло. Якщо ви помічаєте різкі поштовхи або ривки - особливо вони проявляються в пробках - вам потрібно терміново замінити масло в коробці передач. Ще одна ознака - характерні "стусани" при переході з D (драйву) в R (реверс). Цей "стусан" буває м'яким, і помітити його складно, але якщо виникли проблеми з маслом в коробці передач, то стусан буде грубим, як удар по потилиці.

Ще буває, наприклад на Cayenne S GTS 2010-2017 років, з'являються поштовхи і стусани під час руху в пробці, або при переході з другої передачі на третю, або навпаки - з третьої на другу. У таких випадках водії думають, що проблема в автоматичній коробці передач, але за нашим досвідом - причиною цих поштовхів є роздавальна коробка. Заміна оригінального масла і калібрування в сервісному центрі допоможе вирішити проблему.

Також ознакою необхідності відвідування сервісного центру стане протікання масла з коробки передач. Його можна помітити по характерним масляним плямам під автомобілем. Іноді це відбувається через те, що сальник коробки передач втрачає еластичність, буквально дубіє, через що втрачає здатність тримати в собі масло і пропускає його.

Заміна масла в АКПП

Як влаштована процедура заміни масла в трансмісії Porsche в центрах Royal World Service?

У наших центрах сервісного обслуговування фахівці дотримуються офіційних рекомендацій заводу-виготовлювача Porsche. В рамках процедури проводиться повне зливання відпрацьованого масла і заливання нового мастильного матеріалу. Ми не рекомендуємо апаратну заміну трансмісійного масла і не пропонуємо її клієнтам, така процедура має багато ризиків.

Заміна масла в коробці передач Porsche включає такі етапи:

 • установка автомобіля на естакаду / підйомник
 • очищення пробок зливного і заливного отворів
 • розміщення ємності для збору відпрацьованого масла під коробкою передач
 • викручування пробок отворів
 • зливання відпрацьованої рідини
 • заливання нового мастильного матеріалу до потрібного рівня
 • установка заливної пробки
 • калібрування (наприклад, на Panamera 911 з 2010 року випуску)

При заміні масла в трансмісії Porsche ми міняємо не тільки оригінальну рідину, але і масляний фільтр, прокладки, ущільнювальні кільця та ​​інші витратні матеріали.

Калібрування коробки передач - окрема процедура, яка застосовується, зокрема, для Porsche Panamera. Вона передбачає відновлення правильних зазорів на муфтах трансмісії. Ми використовуємо нову діагностичну систему PIWIS 3, яка дозволяє точно і швидко налаштовувати трансмісію автомобіля, незалежно від моделі.

Заміна масла в коробці передач Porsche займає близько 2-2,5 годин для Cayenne, близько 3-4 годин - для Panamera.

Porshe на витягу

Вартість заміни масла в коробці передач Porsche

Для автомобілів Porsche, таких як Cayenne, Panamera, 911, вартість заміни трансмісійного масла відповідно до стандартів заводу-виготовлювача становить 27,000-28,000 гривень.

Для автомобілів Porsche Macan вартість заміни трансмісійного масла по стандартам завода-виготовлювача становить до 10,000 гривень.

Заміна масла в Porsche

Найпоширеніші питання про заміну масла в коробці передач Porsche

 • Яке трансмісійне масло використовується при обслуговуванні коробки передач Porsche?

  Тільки оригінальне моторне масло, рекомендоване заводом-виробником. Ми суворо дотримуємося правил і рекомендацій Porsche.

 • Скільки часу займає заміна масла в коробці передач Porsche?

  Близько 2,5-3 годин в залежності від моделі Porsche. Іноді буває більше, наприклад, коли потрібно калібрування трансмісії, як на автомобілі Panamera.

 • Поштовхи і ривки на коробці передач PDK Porsche в пробці - в чому причина?

  Поява різких поштовхів і стусанів під час руху в пробці вказує на те, що вам необхідно замінити масло в коробці передач. Це актуально для всіх моделей Porsche, включаючи Cayenne, Panamera, Cayman, 911, Boxster та інших.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.