• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Першокласний сервіс

Детейлінг автомобілів

Компанія Royal World Service пропонує послуги у сфері автомобільного детейлінгу. Якщо ви прагнете зберегти ідеальний вигляд щойно придбаного автомобіля або відновити кузов і салон до нового стану, ми вирішимо ці завдання за допомогою детейлінгу.

Записатись

Досвід і клієнтоорієнтованість

Royal World Service – детейлінг від команди професіоналів

Автодетейлінг – це комплекс процедур, що включає комплексну мийку автомобіля, знежирення кузова, очистку спеціальною глиною, відновне та захисне полірування кузова, полірування передніх фар і задніх ліхтарів, чистку та поліровку колісних дисків, хімчистку салону, багажного та підмоторного відсіків, обробку кузова сучасними захисними покриттями (нанокерамікою, воском). Це дозволяє значно збільшити термін експлуатації автомобіля. Адже набагато простіше раз на 1-2 роки зробити повний детейлінг, ніж повністю перефарбовувати автомобіль.

Фахівці Royal World Service проведуть весь комплекс процедур, враховуючи тип лакофарбового покриття вашого автомобіля та відповідно до всіх стандартів. Ми цінуємо кожного нашого гостя, тому пропонуємо сервіс найвищої якості за дуже демократичними цінами. Клієнтоорієнтованість – наш девіз.

Записатись

Можливості сервісу

Які послуги включає детейлінг

Детейлінг передбачає уважний догляд за кожним елементом автомобіля, зокрема специфічні види очищення (наприклад, двигуна і підмоторного відсіку) та нанесення спеціальних захисних речовин. Фахівці Royal World досконало знають особливості автомобілів кожного бренду і виконують роботи відповідно до стандартів виробника.

Записатись
 • Консервування автомобіля

  Ми обробимо ваш автомобіль спеціальними речовинами, які захищають кузов і салон від агресивного впливу зовнішніх факторів та мають водовідштовхувальний ефект. Кожен елемент екстер'єру й інтер'єру (лакофарбове покриття, внутрішній і зовнішній пластик, шкіра, текстиль, гума, хромовані деталі) покривається різними матеріалами.
 • Дбайлива хімчистка салону

  За допомогою спеціальних інструментів і щадних засобів фахівці автосервісу проведуть очистку всіх поверхонь салону. Для збереження результату та запобігання подальшим ушкодженням наноситься захисне покриття на всі елементи: шкіряну оббивку, хромовані, пластикові, гумові деталі. Також внутрішній детейлінг включає озонацію для дезінфекції та усунення неприємних запахів.
 • Ретельний догляд за кузовом

  Ми здійснимо глибоке очищення лакофарбового покриття автомобіля, ретельно і дбайливо відполіруємо кузов, а також нанесемо нанокерамічне покриття Ceramic Pro або кварцовий захист Gyeon. Ці речовини підвищують стійкість кузова до агресивного впливу навколишнього середовища: подряпин, ультрафіолету, сколів. Після правильного виконання таких процедур автомобіль виблискує, як з салону.
 • Чистка двигуна і підмоторного відсіку

  Цей вид детейлінгу виконується вручну спеціальними інструментами. Фахівці Royal World Service максимально безпечно очищають двигун і підмоторний відсік від мастильних матеріалів, пилу, воску й інших забруднень за допомогою діелектричних і гідрофобних засобів. Після цього здійснюється обробка захисними речовинами.

Увага до деталей

Додаткові послуги Royal World Service

 • Глибоке очищення кузова, стекол, колісних дисків

  Перед поліруванням і нанесенням захисних покриттів необхідна ретельна очистка всіх поверхонь, зокрема у важкодоступних місцях.

  У роботі ми використовуємо тільки професійну автохімію, яка справляється зі специфічними забрудненнями, але не завдає шкоди автомобілю.

 • Покриття стекол антидощем

  За допомогою водовідштовхувального покриття на склі утворюється гідрофобна плівка. Краплі води на покритті швидко скочуються, тому поліпшується видимість при негоді (дощ, мокрий сніг).

  Гідрофобний засіб запобігає обмерзанню стекол, а також стійкий до впливу хімічних речовин і ультрафіолетового випромінювання.

 • Мийка днища автомобіля

  Мийку днища автомобіля необхідно проводити регулярно, щоб уникнути корозії. Солі, бітум, реагенти, бетон та інші забруднення поступово накопичуються і роз’їдають метал.

  Також цей вид мийки допомагає зробити більш ретельний огляд нижньої частини автомобіля. Для тривалого ефекту після миття наноситься захисне покриття.

Сертифіковані матеріали

Із чим працюють фахівці Royal World Service

Наші спеціалісти використовують кварцові захисти для всіх типів поверхонь автомобілів південнокорейського бренду GYEON. Ефективність і довговічність продукції GYEON підтверджують міжнародні сертифікати. Також ми використовуємо нанокерамічне покриття Ceramic Pro компанії Nanoshine LTD, що стійке до будь-яких серйозних хімічних і механічних впливів. Якість Ceramic Pro підтверджена відомою компанією SGS, яка спеціалізується на контролі й експертизі. Для ідеального виконання полірувальних робіт наші фахівці користуються продукцією італійської компанії RUPES, що веде свою діяльність ще з 1947 року.

Записатись

Можливості нашого автосервісу

Спеціальний підхід до кожного бренду

Сервісний центр Royal World Service існує з 2011 року, отож наші фахівці мають ґрунтовний досвід роботи з автомобілями Land Rover, Mercedes-Benz і Porsche. Ми добре розуміємося на специфіці конструкцій різних моделей та безпомилково визначаємо причини найменших несправностей. Також наш автосервіс забезпечений оригінальним обладнанням для надання послуг на рівні світових стандартів.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний