• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Професійний тюнинг Land Rover

Тюнінг автомобілів Land Rover

Центр сервісного обслуговування Royal World Service надає професійні послуги тюнінгу для автомобілів бренду Land Rover. Наші фахівці відповідально підходять до кожного замовлення та гарантують якісний різнобічний тюнінг транспортного засобу відповідно до умов експлуатації та побажань власника. Також в нашому автосервісі ви отримуєте офіційну гарантію на всі види робіт.

Записатись
Тюнінг Land Rover

Поліпшення продуктивності двигуна

Чіп-тюнінг Land Rover

Тюнінг автомобіля Land Rover

Тюнінг двигуна Land Rover в Royal World Service передбачає зміну стандартної програми, що керує ЕБК, на індивідуальну, розроблену ексклюзивно для вашого автомобіля з урахуванням можливостей системи приводу. В результаті послуга дозволяє значно підвищити загальну ефективність двигуна вашого Land Rover. Наші фахівці підкажуть кращі рішення чіп-тюнінгу, виходячи з ваших побажань і особливостей транспортного засобу.

Записатися

Оригінальний тюнінг Land Rover

Стандарти та гарантії Royal World Service

Оригінальний тюнінг автомобіля Land Rover

Royal World Service надає офіційні гарантії на послуги тюнінгу для автомобілів бренду Land Rover. Професіонали нашого автосервісу розроблять ексклюзивний проєкт тюнінгу з урахуванням ваших побажань і відповідно до стандартів бренду. Пропонуючи послуги тюнінгу для автомобілів Land Rover ми піклуємося не тільки про підвищення динамічних характеристик, але й про коректне функціонування транспортного засобу і вашу безпеку.

Записатися
 • Рестайлінг автомобіля Range Rover

  Рестайлінг Land Rover

  Зовнішній вигляд вашого Land Rover – це перше, що впадає в око при погляді на автомобіль та відображає індивідуальний смак його власника. Тому так важливо створити ексклюзивну стилістику й унікальний дизайн екстер'єру, залишивши основну стилістику бренду недоторканою. Автосервіс Royal World Service гарантує вам індивідуальний підхід з урахуванням усіх ваших побажань. Рестайлінг включає наступні види робіт: аерографія, поліпшення системи освітлення, хромування дисків і заміна деталей кузова.

 • Тюнінг автомобіля Range Rover

  Удосконалення ходової Land Rover

  Автомобілі відомого британського бренду Land Rover відрізняються винятковою динамікою та спортивним темпераментом, які вимагають відповідної стійкості в будь-яких дорожніх і погодних умовах. Тому центр сервісного обслуговування Royal World Service пропонує власникам Land Rover послугу модернізації ходової, що передбачає встановлення шин меншого і більшого профілю. В результаті поліпшення гарантує комфортну і безпечну їзду навіть в екстремальних умовах.

 • Збільшення кліренсу Range Rover

  Збільшення кліренсу Land Rover

  Автосервіс Royal World Service надає послуги по збільшенню дорожнього просвіту автомобілів Land Rover. Наші фахівці за допомогою сертифікованого обладнання, оригінальних інструментів і запчастин зможуть поліпшити прохідність і позашляхові характеристики вашого транспортного засобу. Після проведення ремонту, наші майстри перевіряють результат і повертають автомобіль абсолютно чистим. Інформація про виконані роботи зберігається в базі Royal World Service.

 • Покращення салону Range Rover

  Покращення салону

  Послуга поліпшення дизайну та оснащення інтер'єру дозволить зробити ваш автомобіль ще більш ексклюзивним. Професіонали центру сервісного обслуговування Royal World Service створять унікальний дизайн для вашого Land Rover з урахуванням всіх особливостей моделі. Ми замінимо застарілі елементи і вдосконалимо загальний зовнішній вигляд салону.

Професійний сервіс

Автомобільне обслуговування за стандартами бренду

Звертаючись в автосервіс Royal World Service наші клієнти завжди можуть бути впевнені, що їх Land Rover в надійних руках. Фахівці нашого центру сервісного обслуговування строго дотримуються високих стандартів бренду Land Rover, використовують виключно сертифіковане обладнання та надають офіційну гарантію, що дозволяє забезпечити високу якість та довговічність всіх видів робіт.

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний