• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Якісні матеріали

Передпродажна підготовка автомобілів Porsche

Фахівці центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service - професіонали своєї справи, які надають високоякісні послуги передпродажної підготовки моделей Porsche. Для роботи ми використовуємо лише сертифіковані інструменти та матеріали, гарантуючи таким чином винятковий результат виконаних робіт.

Особлива увага до всіх нюансів відрізняє нас від конкурентів і дозволяє досягти чудової якості. Звертаючись в один з центрів мережі Royal World Service, щоб підготувати свій Porsche до продажу, ви можете бути впевнені в кожній деталі.

Передпродажна підготовка porsche

Підготовка Porsche до продажу

Передпродажна підготовка Porsche - це комплекс робіт, які покращують зовнішній вигляд авто, допомагають виявити і усунути наявні дефекти, а також є ефективним способом підвищити вартість транспортного засобу.

У центрах мережі Royal World Service послуга підготовки автомобіля до продажу включає хімчистку, діагностику, полірування і нанесення захисного покриття. Хімчистка дозволяє нам ретельно обробити всі важкодоступні місця, а проведення діагностики гарантує оперативне виявлення існуючих несправностей і поломок. Послуга включає перевірку ходової системи, двигуна і комп'ютерну діагностику.

По завершенню діагностики вашого Porsche наші майстри видають акт виконаних робіт і наряд-замовлення із зазначенням знайдених несправностей на момент обстеження автомобіля. Останнім етапом передпродажної підготовки транспортного засобу є поліровка і нанесення захисного покриття на восковій основі. Весь комплекс підготовки Porsche до продажу займає близько 3 днів.

Полірування porsche

Етапи підготовки автомобіля Porsche до продажу

Послуга підготовки Porsche до продажу в центрах сервісного обслуговування мережі Royal World Service включає хімчистку салону і багажника, комплексну діагностику та полірування автомобіля.

Наші фахівці починають передпродажну підготовку з проведення хімчистки. За допомогою сучасного обладнання і високоякісних миючих засобів майстри видаляють пісок, бруд, пил і сміття з найбільш важкодоступних місць. До кожного автомобіля ми індивідуально підбираємо необхідну автокосметику і вручну миємо всі недосяжні місця, включаючи найвіддаленіші куточки багажного відділення.

Потім слідує діагностика електронних систем транспортного засобу, двигуна і ходової системи, де наші професіонали шукають існуючі несправності, які вимагають усунення.

Наступним етапом є полірування кузова вашого Porsche. Цей процес дозволяє ефективно відновити лакофарбове покриття транспортного засобу і захистити його від механічних і пошкоджень іншого роду.

Нанесення захисного воскового покриття є заключним кроком. Спеціальна технологія нанесення гарантує захист від агресивного впливу навколишнього середовища і підкреслює блиск ЛКП автомобіля. Фахівці Royal World Service виконують всі роботи за допомогою стандартизованого обладнання та спеціальних матеріалів.

Хімчистка салону porsche

Вартість передпродажної підготовки Porsche

Ознайомитися детальніше з вартістю робіт з передпродажної підготовки Porsche ви можете тут (ціни вказані в гривнях):

 • Хімчистка - від 3000;
 • Комп'ютерна діагностика - 650;
 • Перевірка ходової системи - 650;
 • Діагностика двигуна - 325.

Актуальну вартість полірування і покриття транспортного засобу ви можете дізнатися на сторінці детейлінг.

Підготовка до продажу porsche

Найпоширеніші питання про передпродажну підготовку Porsche:

 • Скільки часу необхідно для проведення передпродажної підготовки?

  Послуга підготовки автомобілів Porsche до продажу в мережі центрів обслуговування Royal World Service займає близько 3 днів.

 • Які роботи входять в послугу передпродажної підготовки Porsche?

  Передпродажна підготовка Porsche включає хімчистку автомобіля, комплексну діагностику та полірування кузова.

Вище ми описали всі особливості процесу передпродажної підготовки автомобілів Porsche в центрах сервісного обслуговування Royal World Service. Майстри нашої мережі проведуть ретельну підготовку вашого транспортного засобу до продажу, виконають всі необхідні роботи оперативно і вчасно. Висока якість послуг - наш стандарт!

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.