• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Ендоскопія двигуна Land Rover (Range Rover)

Якщо ви купуєте/продаєте автомобіль і хочете оцінити стан мотора, або просто перевірити задири на циліндрах, найкраще це зробити за допомогою ендоскопії двигуна. Діагностика за допомогою відеоендоскопа дасть можливість без розбирання двигуна перевірити зношування елементів циліндро-поршневої групи, виявити існуючі проблеми та підібрати оптимальну тактику ремонту/обслуговування автомобіля Land Rover (Range Rover).

Компанія Royal World Service запрошує вас на ендоскопію двигуна у Києві та Одесі. Ціна – 2600 гривень. Це ефективний і водночас бюджетний діагностичний метод, що дозволяє зазирнути в важкодоступні порожнини автомобіля. Приймаємо на ендоскопію такі моделі Land Rover, як Range Rover, Discovery, Freelander, Defender.

Ми не просто проводимо ендоскопію ДВЗ, але й даємо експертні висновки щодо ступеня зношування та формуємо оптимальну стратегію ремонту. Ми зможемо без розбірки дізнатися, гільзований мотор чи ні, чи є задири циліндрів, в якому стані поршні. Ми можемо провести ендоскопію двигуна без вашої присутності: ви отримаєте детальний фото/відео звіт про діагностику.

Ендоскопія двигуна Land Rover - Royal World Service

Що таке ендоскопія двигуна Land Rover (Range Rover)?

Ендоскопія двигуна – це спосіб огляду внутрішніх поверхонь та елементів автомобільного двигуна за допомогою спеціальної відеокамери. Інша назва процедури – бороскопія.

Аналогічний спосіб дослідження використовується у медицині для огляду внутрішніх органів людського тіла. У нашому випадку ендоскоп використовується як інструмент діагностики, як спосіб огляду важкодоступних порожнин автомобіля.

Компактна відеокамера закріплюється на кінці гнучкого стрижня і занурюється через отвори свічки в ділянку циліндро-поршневої групи. Зображення з високоточної відеокамери виводиться на екран і дозволяє детально вивчити стан циліндрів, поршнів та інших компонентів. Найчастіше ендоскоп використовують при купівлі-продажу автомобіля Land Rover або для перевірки задирів.

До певного часу огляд внутрішніх компонентів автомобіля без ґрунтовного розбирання був неможливий. Майстрам доводилося орієнтуватися виключно на свій досвід та інтуїцію або просто розбирати двигун. Зрозуміло розборка мотора Ленд Ровер - дорогий, складний і тривалий процес, звернення до якого доцільне лише у найважчих випадках. Перевірка двигуна ендоскопом дасть вам можливість перевірити стан циліндрів та поршнів, не роблячи при цьому жодного розбирання та вклавшись у бюджет менше 100 доларів.

Метод ендоскопічної діагностики постійно розвивається: удосконалюються оптичні прилади, з'являються нові цікаві матеріали для покращення властивостей ендоскопів. У нас на станціях Royal World Service у Києві та Одесі ми використовуємо професійні ендоскопи, що відповідають рівню преміум-класу. Ми пропонуємо ендоскопію бензинового двигуна та дизельного мотора – для кожного з них у нас є окремий прилад із відповідним діаметром.

Де буде корисна ендоскопія двигуна Land Rover (Range Rover)?

Відеоендоскоп – універсальний інструмент, ви можете використовувати його у всіх випадках, коли потрібно оглянути деталі, механізми та поверхні компонентів, які розташовані у важкодоступних місцях. Там, куди не можна пролізти вручну без розбирання, тільки ендоскоп буде корисним та ефективним.

Зазвичай ендоскопом оглядають задираки на циліндрах Ленд Ровер, поршні, клапани, впускний тракт та турбіни, оцінюють стан трубопроводів. На відміну від інших способів діагностики, ендоскопічне дослідження надає не опосередковані, а прямі дані про існуючі проблеми: ендоскоп наочно показує будь-які задири, тріщини, деформації, протікання. По суті, ендоскопія – зручний та точний спосіб дізнатися про автомобіль більше.

Перевірка задирів на циліндрах

Незважаючи на те, що в цілому двигуни Land Rover не схильні до задирів, проблема все ж таки існує.

На поверхні циліндрів двигуна з'являються подряпини через такі причини:

 • несвоєчасна заміни масла
 • використання неякісного палива
 • використання неякісної моторного масла
 • надто агресивна їзда
 • тривалі поїздки на високій швидкості.

Згодом вони стають все глибшими і глибшими, стінки циліндрів руйнуються. Якщо досить довго ігнорувати проблему, відбувається повна відмова двигуна без можливості ремонту. Потрібна повна заміна шорт-блоку двигуна Land Rover вартістю 10-20 тисяч доларів.

Стан циліндрів двигуна візуально оцінити неможливо, їх не видно. Доступ до циліндрів є тільки через два отвори: або свічка накалу або свічка запалювання, або форсунка (бензинова або дизельна). Тільки засунувши в один з них ендоскоп, можна пробратися до стінок циліндрів.

Які двигуни Land Rover обов'язково дивитися ендоскопом?

Таких немає, мотори Ленд Ровер не схильні до задирів. Однак іноді задираки все ж таки фіксуються на бензинових двигунах 3.0 і 5.0, а також 2.0. Але це буває дуже рідко. І в основному через неякісне обслуговування.

Пошук задирів на циліндрах Мерседес-Бенц

Своєчасна ендоскопія двигуна Ленд Ровер (Рендж Ровер) дозволяє швидко і точно виявити задираки, щоб вжити необхідних заходів - наприклад, провести гільзування двигуна Land Rover.

Ми рекомендуємо вам приїхати на ендоскопію на СТО Royal World Service, якщо у вас спостерігається підвищена витрата масла (масложор) або сторонні звуки з двигуна - характерні симптоми наявності задирів на стінках циліндрів. Ми засунемо ендоскоп у двигун і чітко визначимо: є у вас задираки чи ні.

Перевірка двигуна перед купівлею-продажем

Якщо ви купуєте або продаєте позашляховик Land Rover, в 99% випадків вам потрібно перевірити двигун: в якому він стані, загальзований чи ні, які є пошкодження. Якщо двигун входить до списку тих, що схильні до задирів, вам 100% потрібно робити ендоскопічний огляд.

До того ж, за станом циліндрів ви можете дізнатися про реальний пробіг: двигун на 150 тис. км буде виглядати зовсім інакше, ніж мотор після 250 тис. пробігу. Крім того, є деякі мотори, які вже із заводу страждають на дефекти — і вони можуть проявитися навіть на невеликому пробігу. Наприклад, в окремих автомобілях задираки можуть виникати через проблеми з каталізатором.

Спірні ситуації в рамках ремонту та ТО Ленд Ровер

Замовляйте ендоскопічне дослідження в будь-яких спірних ситуаціях: коли є проблеми, але робити розборку не хочеться через її дорожнечу. Послуга ендоскопії дозволить подивитися всю циліндропоршневу групу, побачити будь-яку течу, подряпини.

Наскільки фатальна ваша проблема і який тип ремонту вибрати - ендоскоп допоможе дати виразні відповіді на будь-які питання.

Розбирання - дуже дорого і довго. Буває так, що розумієш двигун, а проблема не в тому. При цьому витрачено три дні та багато витратних деталей. Ендоскопія дозволяє обійтися без зайвих витрат і провести перевірку максимально дешево.

Послуга ендоскопії запобігає дорожчим витратам, таким як капітальний ремонт двигуна.

Land Rover Ендоскопія двигуна

Як проводиться ендоскопія двигуна Range Rover?

Ендоскопічний огляд проводиться, коли двигун заглушений та повністю охолоджений. Клієнт приїжджає на станцію, ми залишаємо машину на 8-12 годин (залежно від пори року) і лише потім проводимо діагностику. Ендоскопія робиться на холодному двигуні, щоб не пошкодити камеру ендоскопа, оскільки вона чутлива до температури.

Майстер викручує свічку запалювання, свічку розжарювання або форсунку - залежно від того, що в даному конкретному випадку зручніше - і вставляє ендоскоп (відеокамера з підсвічуванням на кінці стрижня) через отвір всередину двигуна.

Зображення з камери бороскопа виводиться на персональний дисплей або підключений зовнішній пристрій - смартфон або ноутбук. За допомогою "картинки", отриманої таким чином, компетентний фахівець зможе легко визначити ступінь зношування циліндрів (або інші пошкодження).

До речі, при ендоскопії мотора в Royal World Service ви можете разом із майстром особисто поспостерігати за процедурою та миттєво зробити висновки про стан двигуна. І зрозуміло, ендоскоп дозволяє робити фото- та відеозаписи - їх ми можемо відправити клієнту будь-яким зручним для нього способом (на флешку, через Viber).

Скільки коштує перевірити двигун Land Rover ендоскопом?

Ендоскопія двигуна Land Rover (Range Rover): ціна становить 2600 гривень для бензинових агрегатів.

Для дизельних Land Rover у нас є спеціальний ендоскоп із маленьким діаметром камери (8 мм): у таких випадках ціна може бути несуттєво вищою.

Що ще в автомобілі можна перевірити ендоскопом?

Де ще можна використати ендоскопію? У будь-якому важкодоступному місці, яке можна оглянути лише шляхом розбирання. У машини багато таких місць. Наприклад, клімат-контроль: якщо пробитий радіатор у салоні, йде витрата охолоджуючої рідини, але не видно звідки - на двигуні паток немає; шляхом ендоскопії ви зможете побачити, що вона тече в салон і через дренажний отвір витікає.

Або, наприклад, ми дивимося крильчатку турбіни - щоб не знімати її півтора дня і брати з клієнта за це 10 000 грн. Достатньо відкрутити патрубок, вставити ендоскоп з підсвічуванням і побачити найглибші поверхні турбіни.

Можна також заглянути в каталізатор вихлопної системи: там все закрито, є лише отвір для зонда або датчика температури або фільтра сажі. Засунувши камеру, можна перевірити – оплавлений каталізатор чи ні. Це вирішить проблему з вихлопними газами, коли спостерігаються помилки, обмеження потужності, неправильна робота двигуна та машина задихається.

Ендоскоп – ідеальний помічник для огляду важкодоступних місць.

Ендоскопія Land Rover

Найпоширеніші питання про ендоскопію двигуна Land Rover (Range Rover)

 • Що покаже ендоскопія двигуна Land Rover (Range Rover)?

  Перевірка двигуна за допомогою відеоендоскопа дозволить отримати уявлення про стан циліндро-поршневої групи, оцінити хон циліндрів, знайти тічь тощо. Ендоскоп можна направити в будь-яку важкодоступну ділянку для пошуку тріщин, течі, деформацій, слідів гару.

 • Як проводиться ендоскопія двигуна Ленд Ровер (Рендж Ровер)?

  Для ендоскопії двигуна необхідно заглушити двигун та дочекатися повного охолодження. Потім викрутити свічку або форсунку і завантажити камеру всередину. В рамках діагностики можна зробити фото- та відеозапис.

 • Яка ціна на ендоскопію двигуна Ленд Ровер у Києві та Одесі?

  Якщо вас цікавить ендоскопія циліндрів двигуна, ціна становитиме 2600 грн на будь-якому СТО Royal World Service у Києві та Одесі. Ендоскопія дизельного двигуна може коштувати трохи дорожче.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.