• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна масла в коробці передач Land Rover

Сучасні позашляховики Land Rover в залежності від моделі оснащуються автоматичною або механічною коробкою передач. У Land Rover Range Rover використовується 8-ступінчаста автоматична коробка передач виробництва компанії ZF Friedrichshafen AG (8HP45, 8HP70 та інші.), в Range Rover Evoque - 9-ступінчаста автоматична коробка передач ZF 9HP, в Discovery Sport - 9 -ступінчастий "автомат" ZF або 6-ступінчаста ручна коробка Getrag M66EH50.

Компанія Land Rover використовує виключно надійні коробки передач, зі швидким та плавним перемиканням, стабільністю та ефективністю в роботі. Ламаються вони рідко, і, як правило, з вини самого користувача: якщо ви рідко змінюєте трансмісійне масло або використовуєте неоригінальні витратні матеріали під час обслуговування.

Приїжджайте на заміну масла в коробці передач Land Rover до сервісних центрів Royal World Service. Ми використовуємо оригінальну продукцію, рекомендовану заводом-виробником, та оригінальні запчастини. Для діагностики трансмісії використовуємо систему PIWIS 3.

Заміна масла в АКПП Land Rover

Як часто міняти масло в коробці передач Land Rover?

Щоб забезпечити плавну і швидку роботу коробки передач, з ефективною передачею крутного моменту, відведенням надлишкового тепла, змащуванням і охолодженням компонентів, необхідно регулярно змінювати трансмісійне масло в центрі сервісного обслуговування.

Як зрозуміти, що потрібно міняти масло в коробці передач Land Rover? По-перше, слідкувати за термінами ТО: існує планово-попереджувальна система розрахунку часу. За стандартами Land Rover, заміна рідини повинна проводитися в рамках ТО кожні 200 тисяч кілометрів пробігу, проте ці цифри завищені. Ймовірно, в маркетингових цілях.

Професійна рекомендація по частоті ТО коробки передач Land Rover - 100-120 тисяч км або 1 раз на 8 років, залежно від того, що настане швидше.

Ця рекомендація підходить як для АКПП, так і для МКПП в автомобілях Land Rover. Особливості обслуговування трансмісії можуть відрізнятися в залежності від моделі - у центрах сервісного обслуговування Royal World ми чекаємо на власників будь-яких моделей Land Rover, ми працюємо з усіма позашляховиками та коробками передач.

По-друге, якщо ви спостерігаєте появу різких поштовхів і ривків під час їзди, особливо в пробках - не чекайте планового ТО, вам терміново потрібно замінити трансмісійне масло. Якщо з'явилися характерні “стусани” під час руху автомобіля – це ознака того, що необхідно обслуговування коробки передач. Приїжджайте в Royal World Service — і вже за кілька годин ваш позашляховик Land Rover знову буде повністю робочим.

По-третє, якщо ви помітили масляні плями під автомобілем на парковці або домашньому гаражі - також не чекайте ТО і вирушайте на сервіс. Протікання масла з коробки передач може бути наслідком зносу сальника: згодом він втрачає еластичність і починає пропускати рідину. Після заміни сальника коробки передач та заливу оригінального трансмісійного масла все буде гаразд.

Land Rover - Заміна масла в АКПП

Як змінюють масло в коробці передач Land Rover в автосервісі Royal World Service?

У центрах сервісного обслуговування Royal World Service заміна трансмісійного масла проводиться за офіційними стандартами заводу-виробника Land Rover. Наші фахівці повністю зливають відпрацьоване масло та заливають нову рідину за всіма правилами. Ми не рекомендуємо апаратну заміну рідини в коробці, оскільки це несе великі ризики для автомобіля.

Змінюємо масло в трансмісії Land Rover у наступному порядку:

 • встановлення позашляховика на естакаду/підйомник
 • очищення пробок отворів зливу-заливу
 • установка ємностей для збирання відпрацьованої рідини під коробкою передач
 • викручування пробок отворів
 • злив відпрацьованої рідини
 • залив оригінального масла
 • встановлення заливної пробки
 • калібрування трансмісії, якщо потрібно

При обслуговуванні автомобілів Land Rover експерти Royal World Service використовують оригінальне масло та масляний фільтр для коробки передач, а також оригінальний комплект витратних матеріалів (прокладок, кілець ущільнювачів).

Для окремих моделей Land Rover при заміні масла в коробці передач потрібне калібрування - для відновлення правильних зазорів на муфтах трансмісії. За допомогою нової діагностичної системи PIWIS 3 ми точно та швидко налаштовуємо коробку передач.

Близько 2-2,5 годин необхідно для заміни трансмісійного масла в автомобілях Land Rover.

Land Rover на підйомнику

Вартість заміни масла в коробці передач Land Rover

Заміна трансмісійного масла в автомобілях Land Rover у центрах сервісного обслуговування Royal World Service коштує 27,000-28,000 гривень.

Вартість актуальна практично для всіх позашляховиків Land Rover, включаючи Defender, Discovery, Freelander, Discovery Sport, Range Rover, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover Velar. Детальну інформацію про заміну масла в коробці передач для вашого автомобіля можна дізнатися по телефону та в будь-якому з центрів мережі Royal World Service.

Заміна масла в Range Rover

Найпоширеніші питання щодо заміни масла в коробці передач Land Rover

 • Яке трансмісійне масло використовується для коробки передач Land Rover?

  Оригінальна рідина, яку рекомендує завод-виробник транспортного засобу. Ми суворо дотримуємося правил та рекомендацій Land Rover.

 • Скільки часу потрібно для заміни масла в коробці передач Land Rover?

  Приблизно 2,5-3 години в залежності від моделі позашляховика Land Rover. Якщо потрібно калібрування трансмісії, процедура може тривати до 4 годин. Під час прийому автомобіля на сервіс фахівці повідомлять вам про точні терміни обслуговування.

 • Поштовхи та ривки на коробці передач Land Rover у пробках – що робити?

  Якщо з'явилися стусани або різкі поштовхи, коли ви їдете в пробці, зверніться до центру сервісного обслуговування. Швидше за все, необхідно замінити трансмісійну рідину. У Royal World Service ви зможете швидко перевірити коробку передач та провести ТО. Іноді ривки з'являються через проблеми в роздавальній коробці — наші фахівці вживають необхідних заходів.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.