• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Оперативна безпека

Установка автосигналізації на Mercedes-Benz

Установка автосигналізації, підбір протиугінної системи та кваліфіковані консультації завжди доступні власникам автомобілів Mercedes-Benz в мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service. Довіривши безпеку свого автомобіля фахівцям, наші клієнти можуть бути завжди впевнені в якості та надійності виконаних послуг.

Професіонали мережі Royal World Service працюють виключно з найсучаснішим обладнанням, а також вміють ефективно і швидко вирішувати непрості завдання. Надаючи послуги з установки автосигналізацій і охоронних систем, ми співпрацюємо з кращими компаніями на ринку - TEC electronics і Венбест. На все оснащення поширюється гарантія виробника, терміном до 36 місяців.

Установка автосигналізації на Mercedes-Benz

Охоронні системи Prizrak

Основний напрямок діяльності TEC electronics - це створення охоронного обладнання, що перешкоджає угону автомобіля, під брендом Prizrak. Виробник спеціалізується на GSM-сигналізаціях, Slave-сигналізаціях, іммобілайзерах. GSM-сигналізаціях, Slave-сигналізаціях, імобілайзерах.

У лінійці Slave-сигналізацій професіонали і власники Mercedes-Benz виділяють Prizrak 700-ї серії. Устаткування являє собою невеликий пристрій, який підключається до штатної проводки транспортного засобу в найбільш непримітному місці під капотом. Так, ні визначити тип системи захисту, ні виявити її, зловмисники не можуть, зламати автомобіль їм не під силу.

Нахил, удар, розбите скло або будь-яке переміщення вашого Mercedes-Benz буде відразу ж зафіксовано, про що ви негайно отримаєте відповідний сигнал. Управління здійснюється через штатний брелок.

Сучасна Slave-сигналізація Prizrak поєднує в собі інтуїтивну простоту управління, високий рівень захисту, можливість оперативного розширення функціоналу та стане ефективним доповненням до штатної протиугінної системи Mercedes-Benz.

Установка автосигналізації в Royal World Service

GSM-сигналізації для Mercedes-Benz

Серед сучасних GSM-сигналізацій Prizrak варто виділити 800-у серію, яка поєднує в собі ефективні технології і комфорт використання. Така система захисту пропонує максимум комфорту використання і мінімум шансів для злочинців.

Головною перевагою пристроїв серії Prizrak-800 є автозапуск двигуна на будь-якій відстані з можливістю настройки підігріву в холодну пору року. Також функціонал системи включає віддалений контроль стану транспортного засобу зі смартфона та вбудований іммобілайзер з опціями AntiHiJack і PINTODrive.

Іммобілайзери Prizrak

Крім GSM і Slave сигналізацій, асортимент бренду Prizrak пропонує власникам Mercedes-Benz ще більш високий рівень безпеки завдяки іммобілайзерам. Технологія AntiHiJack, яку віддалений контроль стану транспортного засобу зі смартфона та вбудований імобілайзер з опціями AntiHiJack і PINTODrive.

Імобілайзери Prizrak

Крім GSM і Slave сигналізацій, асортимент бренду Prizrak пропонує власникам Mercedes-Benz ще більш високий рівень безпеки завдяки імобілайзерам. Технологія AntiHiJack, яку підтримує пристрій, глушить двигун після того, як злочинець проїхав на вашому автомобілі кілька сотень метрів, що є безпечною відстанню для виклику поліції.

Інноваційна функція PINTODrive гарантує, що транспортний засіб не зрушить з місця без введення секретного коду штатними кнопками автомобіля. Крім протиугінних інструментів, іммобілайзери Prizrak оснащені додатковими функціями комфорту, такими як автоматичне імобілайзери Prizrak оснащені додатковими функціями комфорту, такими як автоматичне підняття стекол, і блокування центрального замка на початку руху.

Установка сигналізації в автомобіль Mercedes-Benz

Супутникові автосигналізації Венбест

Охоронна компанія Венбест є експертом в сфері автомобільної безпеки і пропонує комплексні рішення для вашого Mercedes-Benz. Послуги фахівців Венбест включають такі види автосигналізацій:

 • Супутникова автосигналізація з радіоміткою. Система дозволяє управляти функціями через додаток на вашому смартфоні і блокувати рух транспортного засобу. У комплекті йде іммобілайзер й тривожна кнопка на проводі. імобілайзер й тривожна кнопка на проводі.
 • Супутникова сигналізація з пін-кодом пропонує поліпшення системи без необхідності демонтажу, блокування руху автомобіля і підтримує використання Bluetooth 4.2. Система вимикається тільки після проходження аутентифікації за допомогою PIN-коду.
 • Слід - пристрій, який являє собою мініатюрний радіомаячок з унікальним алгоритмом роботи. Точність виявлення транспортного засобу сягає п'яти метрів завдяки підтримці функцій GPS і LBS.
Комплектація Connect Keyless Connect Plus Connect Plus SE
Ціна 600 $ + 499 грн / місяць 800 $ + 599 грн / місяць 1000 $ + 899 грн / місяць
Авторизація Штатними кнопками Штатними кнопками, міткою, смартфоном Штатними кнопками, міткою, смартфоном
Датчик удару, нахилу, буксирування + + +
Управління та контроль через смартфон Сервісним режимом Сервісним режимом, відкриттям / закриттям дверей, сиреною Сервісним режимом, відкриттям / закриттям дверей, сиреною
Автозапуск ** + + +
Антизахват - + +
CAN-реле блокування Додаткова послуга Додаткова послуга +
Контроль глушіння GSM-сигналу - - +
Роумінг Додаткова послуга Додаткова послуга +
Підтримка двох SIM-карт Додаткова послуга Додаткова послуга +

* Без урахування вартості встановлення обладнання.

** Можливість використання залежить від марки та моделі автомобіля. Послуга оплачується додатково.

Установка автосигналізації на Mercedes-Benz в Royal World Service

Системи GPS-моніторингу Венбест для Mercedes-Benz

Навігація GPS працює на основі сигналів, які отримує з супутників. Система Венбест пропонує можливість відстежувати транспортний засіб і запобігати подальшим переміщенням зловмисника в разі викрадення. Завдяки GPS технології, інформація про швидкість вашого Mercedes-Benz, напрямок руху або роботу двигуна доступна в повному обсязі.

Передавач системи GPS встановлюють в найбільш непомітному місці і кожна спроба знищити або від'єднати його створює сигнал тривоги. Крім того, злочинці не зможуть блокувати сигнал, перемістивши автомобіль на підземну парковку або в контейнер.

Протиугонні системи Benish GUARD для Mercedes-Benz

Високотехнологічні автомобільні сигналізації Benish GUARD вже більше 15 років є одними з кращих на ринку супутникових систем безпеки та моніторингу. Власні унікальні розробки софта і ПО на основі сучасних технологій і вимог ринку, дозволяють зробити управління системами безпеки ще більш ефективним. Клієнтам доступний Диспетчерський центр в режимі 24/7 і гарантована підтримка в дорозі.

У центрах сервісного обслуговування Royal World Service ми пропонуємо власникам Mercedes-Benz шість варіантів комплектацій протиугінних систем Benish GUARD:

Комплектація Premium 365 US Force Light 499 USD Platinum 707 USD Force 799 USD Elite 925 USD Ultra 1709 USD
Функціонал
GUARDBlocker: протидія спробам викрадення з використанням "глушилок" +
Сповіщення про низький рівень заряду АКБ + +
Розширені можливості моніторингу (історія переміщення, тривалість, зупинки / стоянки) + + +
Підтримка Диспетчерського центру 24/7 і допомога в позаштатних ситуаціях + + + + + +
Екстрений зв'язок з оператором ДЦ за допомогою HelpControl + + + + +
Обслуговування системи за кордоном + + + + + +
Гарантія на обладнання 3 роки + +
Блокування систем безключового доступу Keyless + +
Реагування на рух авто з вимкненим запалюванням + + + + +
Фіксація удару, нахилу або переміщення OutGUARD + + + + +
Охорона периметру автомобіля SpaceGUARD + + + + + +
Автозапуск і CAN-блокування двигуна + +
Мобільний додаток для дистанційного контролю + + + +
3D-сканування об'єму салону InsideGUARD з функцією WindowProtect + +
ANTI-HI-JACK (Антизахват) + +
Визначення місцезнаходження автомобіля і звіт про його переміщення + + + + + +
Безконтактні мітки Driver Cards в комплекті +
Прихована установка системи безпеки + +

Блокування діагностичного роз'єму Mercedes-Benz

Сучасні моделі Mercedes-Benz обладнані діагностичним роз'ємом, який використовується для перевірки працездатності основних вузлів транспортного засобу. Також через нього можна прописати нові ключі або додатковий ключ, що і стало популярним інструментом злому автомобілів. Підключившись до гнізда, зловмисник отримує доступ до електронних систем і може відключити штатний іммобілайзер, виявити блокування транспортного засобу та викрасти може відключити штатний імобілайзер, виявити блокування транспортного засобу та викрасти автомобіль.

Для того, щоб запобігти несанкціонованому підключенню, фахівці мережі Royal World Service пропонують послугу блокування діагностичного роз'єму Mercedes-Benz. Ми прибираємо діагностичний роз'єм, ставимо замість нього обманку, а оригінальний перехідник віддаємо власникові. Так, злочинці не зможуть обійти штатну сигналізацію, відключити іммобілайзер власникові. Так, злочинці не зможуть обійти штатну сигналізацію, відключити імобілайзер або діагностувати додаткові засоби захисту. Вартість блокування становить близько 7 тисяч гривень.

Установка сигналізації на Mercedes-Benz

Найпоширеніші питання про встановлення сигналізації на Mercedes-Benz:

 • Вартість установки автосигналізації на Mercedes-Benz?

  Вартість установки автомобільної сигналізації на моделі бренду Mercedes-Benz стартує від 17 тисяч гривень.

 • Чи надається гарантія на установку автосигналізації?

  На всі встановлені системи поширюється гарантія виробника строком до 36 місяців.

 • Скільки необхідно часу для установки автосигналізації на Mercedes-Benz?

  Установка автосигналізації може займати від одного до двох днів в залежності від особливостей моделі Mercedes-Benz і вашого замовлення.

Тут ми описали основні особливості установки автомобільних сигналізацій на Mercedes-Benz. Яка б з систем вас не зацікавила, професіонали центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service допоможуть вам з вибором протиугінної системи, додаткового обладнання, а також гарантують оперативну установку. Безпека вашого Mercedes-Benz в надійних руках фахівців.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.