• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Ендоскопія двигуна Porsche

Якщо ви вирішили купити/продати машину і хочете перевірити стан мотора, або просто пошукати задири на циліндрах, рекомендуємо робити це за допомогою ендоскопії двигуна. Апаратний огляд, який дозволить без розбирання двигуна оцінити знос компонентів циліндро-поршневої групи, виявити наявні проблеми та визначити ефективну стратегію ремонту/обслуговування вашого Поршу.

Компанія Royal World Service надає послугу ендоскопії двигуна у Києві та Одесі. Ціна – 2600 гривень. За допомогою цього ефективного і водночас дешевого способу ви зможете заглянути у найважчі місця вашого Porsche. Ми обслуговуємо такі моделі як Порше Кайєн, 911, Панамера, Тайкан, Бокстер, Кайман, Макан.

У нас ви не просто отримаєте ендоскопію ДВЗ: за результатами огляду ми зробимо експертні висновки про стан двигуна та допоможемо вибрати оптимальний план ремонту. Ви без розбірки дізнаєтеся, гільзувався двигун чи ні, чи є задираки на циліндрах, який стан поршнів. За бажанням клієнта, ми можемо самостійно провести огляд та його результати надіслати у форматі фото/відео звіту.

Ендоскопія двигуна Porsche - Royal World Service

Що таке ендоскопія двигуна Porsche?

Ендоскопія двигуна – це огляд внутрішніх компонентів автомобільного двигуна з використанням мініатюрної відеокамери. Процедура також відома як бороскопія.

Аналогічна методика дослідження відома в медицині, коли камерою оглядають внутрішні органи людського тіла. У нашій ситуації ендоскоп служить інструментом діагностики, способом зазирнути в важкодоступні порожнини автомобіля.

Компактна відеокамера закріплюється на кінці гнучкого стрижня і занурюється через отвори свічки в ділянку циліндро-поршневої групи. Зображення з високоточної відеокамери виводиться на екран і дозволяє детально вивчити стан циліндрів, поршнів та інших компонентів. Найчастіше ендоскоп використовують при купівлі-продажу автомобіля Porsche або для перевірки задирів.

Невелика відеокамера кріпиться до гнучкого стрижня та опускається через отвір для свічки або форсунки всередину двигуна. На спеціальному екрані з'являється зображення з цієї камери і майстер в режимі реального часу або під час перегляду відео може зробити висновки про стан циліндрів, поршнів і т.д. Для Порше, як правило, ендоскоп використовується в рамках купівлі-продажу або для пошуку задирів.

Донедавна оглянути глибоко закладені компоненти машини без повного розбирання було неможливо. Майстри обмежувалися своїм досвідом та інтуїцією або все-таки наважувалися зняти двигун. Звичайно, розбирати двигун будь-якого Поршу - дорого, складно і займає багато часу. Ендоскоп дозволяє перевірити циліндри та поршні дешевше і простіше - засунувши всередину відеокамеру. І коштує це менше ніж 100 доларів.

Ендоскопічна діагностика стає все ефективнішою: шляхом вдосконалення оптичних приладів та появи нових цікавих матеріалів для покращення властивостей бороскопів. У нас у центрах Royal World Service у Києві та Одесі є професійне обладнання преміум-класу. Ми використовуємо окремий ендоскоп для бензинових і дизельних моторів - вони відрізняються діаметром.

У чому допоможе ендоскопія двигуна Porsche?

За допомогою відеоендоскопа можна провести огляд будь-яких деталей, механізмів та поверхонь, що знаходяться глибоко в машині. Там, куди можна пробратись лише шляхом повного розбирання, ендоскоп демонструє унікальну ефективність.

Ендоскоп можна використовувати для огляду задирів на циліндрах Порше, клапанів, поршнів, впускного тракту і турбін, трубопроводів і каталізатора. Будь-які тріщини, деформації, протікання - ви зможете побачити все.

Перевірка задирів циліндрів

Двигуни Porsche схильні до задирів, особливо ранні версії. Поява задирів на циліндрах мотора - одна з основних проблем, з якою стикаються, зокрема, власники Порше Кайєн. І стосується це всіх трьох поколінь, з 2004 року по теперішній час. Однак деякі двигуни схильні більше, ніж інші: наприклад, атмосферний і турбодвигун 4.8 літра, турбований 3.6 літра в 958-му кузові, і 3.0-х, 2.9-й і 4.0-літровий двигун у 959-му кузові. Звичайно, власники 955-го і 957-го кузовів Порше Кайєн також знають про задираки - до них найбільш схильні 4.8 і 4.5 літра.

На стінках циліндрів поступово утворюється подряпини, які надалі можуть призвести до повної зупинки двигуна. Основні причини задирів на Порше:

 • низька якість палива, що не відповідає рекомендаціям заводу-виробника (98 октанове число європейської якості) та сприяє окисленню стінок циліндрів – одна з найчастіших причин;
 • порушення регламенту заміни масла, недостатній рівень масла - все це веде до масляного голодування;
 • спортивна їзда на непрогрітому моторі - потрібно доводити до робочої температури масло (70-80%), тільки після цього можна робити понад 2000 оборотів/хв.

Якщо ці базові помилки будуть спостерігатися досить довгий час, все обов'язково закінчиться заміною шорт-блоку двигуна Порше ціною близько 10-20 тисяч доларів.

Оцінити зношування циліндрів візуально не можна, доступ до них закритий. Пробратися до них можна лише через кілька отворів: свічки розжарення чи запалення або форсунки (бензинову чи дизельну). Занурення в одну з них ендоскопа дозволяє побачити, що відбувається в двигуні.

Показання до ендоскопії двигуна Порше:

 • підвищена витрата масла
 • зниження тяги, втрата потужності
 • кіптява, синій дим
 • нестабільна робота двигуна
 • пропуски запалення
Пошук задирів на циліндрах Мерседес-Бенц

Також в результаті ендоскопії ми оцінимо стан стінок в зоні прокладки поршня, а також подивимося на сітку хонінгу, яка дозволяє судити про рівень зносу і нормальну роботу циліндропоршневої групи.

Перевірка двигуна Порше перед купівлею-продажем

У 99% випадків ендоскопія двигуна Порше проводиться з метою інспектування при купівлі/продажу авто. В основному, саме через те, що задираки на Порші — усім відома проблема. Ніхто не хоче купувати машину із задирами, тому ендоскопія користується стабільною популярністю.

Якщо ви купуєте вживаний Porsche вам потрібно оглянути мотор: який у нього ступінь зносу, чи було проведено гільзування, які є проблеми. Якщо мотор схильний до задирів - вам 100% слід їхати на ендоскопічний огляд.

До того ж, інформація про стан циліндрів дозволить дізнатися про реальний пробіг. Адже двигун з 150 000 км пробігу буде відрізнятися від того, що має 250 або 300 тис км пробігу. Також є окремі двигуни, які мають заводський дефект - вони можуть створювати проблеми навіть при скромного пробігу.

Наскільки фатальна ваша проблема і який тип ремонту вибрати - ендоскоп допоможе дати виразні відповіді на будь-які питання.

Ви зможете знайти будь-які несправності, пов'язані з прогаром поршня, клапана, попаданням рідини, що охолоджує, в камеру згоряння і т.д. Ендоскопія - інформативний метод діагностики, що дозволяє оцінити хонінгування циліндрів, стан поршнів і впускного колектора. Також можна перевірити турбіну: на станціях ТО Royal World Service у нас є ендоскопи з відповідною довжиною дроту та діаметром камери.

Land Rover Ендоскопія двигуна

Спірні ситуації в рамках ремонту та ТО Porsche

Приїжджайте на ендоскопічний огляд у будь-яких спірних ситуаціях, коли зіштовхнулися із проблемою, але визначити стратегію ремонту складно – потрібен огляд. Послуга ендоскопії дасть змогу наочно побачити, у якому стані вся циліндро-поршнева група.

За допомогою ендоскопа можна провести огляд поршня, оцінити його стан, перевірити наявність нагару чи олії. Можна оглянути клапани: переконатися в їхній цілісності, а також оглянути конструкцію навколо них. Про наявність проблем можна буде судити з сильного нагару на клапанах. Якщо двигун має безпосереднє упорскування, бороскопія дозволяє оцінити стан форсунок. Якщо на соплі є нагар або рідина, це збільшить витрати пального, що негативно вплине на якість згоряння. Якщо форсунка тече занадто активно, це провокує гідроудар. За допомогою відеоендоскопа ми переконаємося, що форсунки, як і інші елементи в камері згоряння - чисті та сухі.

Як проводиться ендоскопія двигуна Porsche?

Для ендоскопічного огляду автомобіль слід залишити на 8-12 годин (залежно від сезону), щоб двигун повністю охолонув і не пошкодив відеокамеру, чутливу до високих температур.

Фахівець викручує форсунку або свічку — залежно від того, що є більш зручним для роботи, — і занурює в отвір, що утворився, ендоскоп (по суті, відеокамеру з підсвічуванням на кінці стрижня).

З відеокамери йде виведення зображення на екран самого ендоскопа або ноутбука або телефону. Кваліфікований майстер може легко оцінити зношування циліндрів (або інші проблеми) за цими даними.

Скільки коштує перевірити двигун Porsche ендоскопом?

Ендоскопія двигуна Porsche: ціна становить 2600 гривень для бензинових моделей.

Для дизельних Porsche у нас є особливий ендоскоп із зменшеним діаметром камери (8 мм): тут ціна може бути дещо вищою.

Що ще в машині можна перевірити ендоскопом?

Будь-яку важкодоступну ділянку, яка закрита для огляду без повного розбирання. В автомобілі багато таких місць. Наприклад, система клімат-контролю — коли вам потрібно зрозуміти, куди йде охолоджуюча рідина, або крильчатка турбіни — її розбір займає 2 дні і коштує 10 тисяч грн, або каталізатор вихлопної системи — де все закрито і не можна подивитися, оплавлений каталізатор чи ні.

Ендоскоп - ідеальний помічник для огляду важкодоступних вузлів автомобіля.

Ендоскопія Porsche

Найпоширеніші питання про ендоскопію двигуна Porsche

 • Що показує ендоскопія двигуна Porsche?

  Діагностика з використанням відеоендоскопа дозволяє детально вивчити поршні, циліндри та інші компоненти, розташовані в глибині мотора. За допомогою цього апаратного огляду ви зможете виявити будь-які задири, тріщини, тічь, деформації.

 • Як проводиться ендоскопія двигуна Порше?

  Перевірка циліндрів ендоскопом здійснюється при холодному моторі, щоб не пошкодити камеру приладу. Викручується свічка або форсунка, і в отвір занурюється відеокамера. Огляд записується на фото- та відео для подальшого аналізу.

 • Яка ціна на ендоскопію двигуна Порше у Києві та Одесі?

  Якщо вам необхідна ендоскопія двигуна, ціна становитиме 2600 грн на станціях Royal World Service у Києві та Одесі. Бороскопія дизельного двигуна може коштувати трохи більше.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.