• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Ендоскопія двигуна Mercedes-Benz

Якщо вам потрібно оцінити стан двигуна перед тим, як купувати/продавати автомобіль, або у вас є підозра на задири в циліндрах - ендоскопія двигуна Мерседес-Бенц буде найкращим рішенням. Огляд відеоендоскопом дозволить отримати достовірну інформацію про зношування циліндро-поршневої групи без розбирання двигуна, знайти важливі проблеми та визначитися з тактикою ремонту/обслуговування автомобіля Mercedes-Benz.

Компанія Royal World Service запрошує вас на ендоскопію двигуна в Києві та Одесі. Ціна – 2600 гривень. Бюджетна та водночас ефективна діагностична процедура, яка допоможе вам скласти повноцінне враження про те, що відбувається у важкодоступних порожнинах вашого Мерса. Ми працюємо з будь-якими моделями Mercedes-Benz, включаючи С-Клас, S-Клас, Гелендваген, GLC, E-Клас, CLA, а також будь-які моделі Mercedes-AMG та Maybach.

У нас ви можете зробити ендоскопію ДВЗ, а також отримати висновки експертів про проблеми та ступінь зносу, визначитися зі стратегією ремонту.

Ендоскопія двигуна Mercedes-Benz - Royal World Service

Що таке ендоскопія двигуна Mercedes-Benz?

Ендоскопія двигуна - це огляд внутрішніх механізмів і систем автомобільного мотора з використанням мініатюрної відеокамери. Інша і більш правильна назва процедури – бороскопія двигуна.

Аналогічну методику діагностики використовують у медицині, щоб розглядати внутрішні органи людського тіла без розрізів та операцій. У нашому випадку ендоскоп (або бороскоп) служить інструментом пошуку несправностей і оцінки ступеня зносу елементів мотора.

Ми поміщаємо всередину двигуна гнучкий стрижень із компактною відеокамерою і бачимо внутрішні вузли на зручному екрані ендоскопа (або ноутбука чи смартфона). І, зрозуміло, ми зберігаємо фото- та відеозображення у цифровому вигляді. На основі такого апаратного огляду компетентний спеціаліст Royal World Service робить висновки про стан циліндрів, поршнів та інших елементів. Найчастіше, власники Мерседес-Бенц приїжджають до нас на ендоскопію перед купівлею-продажем машини або для пошуку задирів на циліндрах.

Донедавна оглянути начинку автомобіля без повноцінного розбирання було неможливо. Для успішної діагностики фахівці орієнтувалися лише на свій досвід або інтуїцію, або все-таки розбирали мотор. Розбирання двигуна Мерседес-Бенц — дорогий, складний та тривалий захід, до якого без крайньої потреби звертатися не варто. У 90% випадків двигун можна оглянути відеоендоскопом і отримати чітке уявлення про стан циліндрів та поршнів. І коштуватиме це менше 100 доларів.

У нас на станціях Royal World Service у Києві та Одесі встановлені професійні ендоскопи, що відповідають преміальному рівню. Ми пропонуємо ендоскопію дизельного двигуна та бензинового мотора Мерседес-Бенц – під кожен з них ми маємо окремий прилад із необхідним діаметром камери.

У яких випадках потрібна ендоскопія двигуна Mercedes-Benz?

Відеоендоскоп - це універсальний метод діагностики, який можна рекомендувати у всіх ситуаціях, коли необхідно провести огляд деталей, механізмів або поверхонь, що приховані далеко всередині. Там, куди неможливо пробратися поглядом без розбирання, ендоскоп надасть вам неоціненну послугу з мінімальними витратами.

Пошук задирів на циліндрах Мерседес-Бенц

В цілому двигуни Mercedes-Benz не особливо схильні до задирів, але є окремі "проблемні" мотори. Це всім відомий двигун M112 з Mercedes W211, агрегати типу M278 (S500) і M176 (S560). Також задирає мотори M273 5.5 388 л.с. та M272 3.5 272 к.с. Такі мотори обов'язково слід перевіряти на наявність задирів у циліндрах, щоб унеможливити доведення пошкоджень до капітального ремонту двигуна.

На Мерседес-Бенц задираки з'являються з таких причин:

 • сильний перегрів двигуна
 • схильність до підвищеного температурного режиму
 • невчасна заміна масла та використання неякісної рідини
 • використання неякісного палива, що не відповідає вимогам заводу-виробника

Задираки з'являються і з часом стають тільки глибшими. Стінки циліндрів стоншуються і ведуть до повної руйнації. Якщо проблема довго ігнорується, у якийсь момент ваш двигун просто відмовить назавжди. Капітальний ремонт двигуна може коштувати вам 10 і навіть 20 тисяч доларів. Краще до цього не доводити, а приїхати на ендоскопію двигуна, якщо є підозри на задири циліндрів.

Пошук задирів на циліндрах Мерседес-Бенц

Рекомендуємо зробити ендоскопію на СТО Royal World Service, якщо у вас є:

 • підвищена витрата масла
 • сторонні звуки з двигуна
 • нестабільна робота двигуна

Все це типові ознаки задирів, що утворилися. Використовуючи ендоскоп, ми перевіримо, який ступінь ушкоджень і що потрібно зробити.

Перевірка двигуна перед купівлею-продажем

Якщо запланована купівля/продаж уживаного Мерседеса, у 99% випадків необхідно оглянути мотор: гільзовався чи ні, який у нього стан і чи відповідає офіційному пробігу, чи є задири в циліндрах. Якщо двигун схильні до задирів - 100% робіть огляд ендоскопом на СТО.

На будь-якій станції Royal World Service ви зможете пошукати ендоскопом задираки, оцінити стан клапанів, поршнів, впускного тракту та турбін, трубопроводів та будь-яких інших внутрішніх вузлів. Наявність тріщин, деформацій, течі – бороскопія дозволяє виявити все.

Спірні ситуації в рамках ремонту та технічного обслуговування Мерседес-Бенц

Рекомендуємо ендоскопію у всіх спірних випадках: коли існує проблема, але розбирати мотор не хочеться через великі витрати. Огляд двигуна ендоскопом дасть можливість отримати уявлення про циліндро-поршневу групу, її стан та існуючі проблеми. Ви отримаєте повну картину того, що відбувається з мотором, і зможете підібрати оптимальний план ремонту.

Розбирати двигун Мерса — дороге задоволення. До того ж, це не завжди допомагає: ви можете зробити розбирання та побачити, що проблема носить не той характер, про який ви думали. При цьому витрачено час та серйозні гроші. Відеоендоскоп (або бороскоп) - бюджетніший спосіб, який дасть вам реалістичний погляд на стан двигуна.

Mercedes-Benz Ендоскопія двигуна

Послуга ендоскопії дозволяє уникнути дорожчих операцій, таких як капітальний ремонт двигуна.

Як проводиться ендоскопія двигуна Mercedes-Benz?

Перевірка циліндрів ендоскопом проводиться на заглушений і холодний мотор. Це важливо, оскільки відеокамера бороскопа чутлива до високих температур. Клієнт приїжджати на СТО на своєму Мерседесі, ми залишаємо машину на 8-12 годин (залежно від сезону) і лише потім розпочинаємо процедуру.

Майстер викручує свічку запалювання або свічку розжарювання або ж форсунку - залежно від того, що для нього зручніше в конкретній ситуації - і занурює бороскоп (гнучкий стрижень з відеокамерою з підсвічуванням) в отвір.

"Картинка" з камери з'являється на персональному дисплеї приладу або підключеного зовнішнього пристрою - смартфона, ноутбука, планшета. Кваліфікований фахівець вивчає фото- та відеозапис, визначаючи ступінь пошкоджень циліндрів (або інших компонентів).

Зверніть увагу, власник автомобіля може особисто оцінити результати ендоскопії двигуна у Royal World Service. Ви побачите, як працює ендоскоп і в якому стані ваш мотор. І звичайно, за бажання ви можете отримати фото- та відеозапис огляду (флешка, Viber і т.д.).

Скільки коштує перевірити двигун Мерседес ендоскопом?

Ендоскопія двигуна Mercedes-Benz: ціна становить 2600 гривень для бензинових моторів.

Дизельні двигуни Mercedes-Benz ми оглядаємо окремим ендоскопом, який має відповідний діаметр камери (8 мм) – у цих випадках ціна може бути трохи вищою.

Не тільки двигун: що ще можна перевірити ендоскопом?

Ендоскоп буде корисний у будь-яких важкодоступних місцях, до яких складно та дорого пробратися. В автомобілі багато таких ділянок. Зокрема, можна оглянути клімат-контроль: буває, через пробитий радіатор спостерігається підвищена витрата рідини, що охолоджує, але не видно, куди вона йде — бороскоп дозволить детально вивчити проблеми і вирішити питання.

Ще ми неодноразово використовували ендоскопію для огляду крильчатки турбіни: її розбирання займає майже два дні та коштує до 10 000 гривень. А ми просто відкручуємо патрубок. занурюємо туди камеру та отримуємо інформацію про проблеми.

Також ми можемо оглянути каталізатор вихлопної системи: там немає можливості для візуального огляду, але можна завантажити бороскоп в отвір для фільтра сажі, наприклад, і все побачити. Наприклад, переконатися, що не оплавлений каталізатор — це один із факторів появи задирів на Мерседес-Бенц.

Ендоскоп – чудовий спосіб оглянути будь-які важкодоступні місця.

Ендоскопія Mercedes-Benz

Найпоширеніші питання про ендоскопію двигуна Mercedes-Benz

 • Що показує ендоскопія двигуна Mercedes-Benz?

  Огляд циліндрів відеоендоскопом дозволяє оцінити стан циліндро-поршневої групи або будь-яких інших вузлів, розташованих у важкодоступному місці. Ендоскопія двигуна дозволяє побачити задири, тріщини, деформації, течі.

 • Як проводиться ендоскопія двигуна Мерседес-Бенц?

  Ендоскоп використовується лише на холодний мотор. Необхідно викрутити свічку або форсунку і в отвір, що утворився, завантажити відеокамеру. Огляд можна записати як фото - та відеофайл.

 • Яка ціна на ендоскопію двигуна Мерседес у Києві та Одесі?

  Якщо вам потрібна ендоскопія циліндрів двигуна, ціна складе 2600 грн на будь-якій станції ТО Royal World Service у Києві та Одесі. Ендоскопія дизельного двигуна може коштувати трохи дорожче.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.