• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Увага до кожної деталі

Передпродажна підготовка автомобілів Land Rover

Якісна передпродажна підготовка автомобіля Land Rover вимагає ретельності, індивідуального підходу та високої кваліфікації фахівців, які її здійснюють. У мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service кваліфіковані майстри подбають про підготовку вашого Land Rover до продажу.

Гарантією нашого професіоналізму є багаторічний досвід в сфері обслуговування позашляховиків Land Rover і спеціальні знання всіх тонкощів автомобілів британського бренду. Це дозволяє фахівцям Royal World Service виконати передпродажну підготовку оперативно і уважно до всіх деталей.

Передпродажна підготовка Land Rover

Підготовка Land Rover до продажу

У центрах обслуговування Royal World Service послуга передпродажної підготовки автомобілів Land Rover включає хімчистку, діагностику систем транспортного засобу та полірування з нанесенням захисного покриття на основі воску. В рамках підготовки до продажу ми надаємо професійний комплекс послуг, спрямований на виявлення та усунення дефектів, які можуть вплинути на вартість автомобіля.

Спеціалізована автокосметика і сучасне обладнання допоможуть зробити ваш Land Rover ідеально охайним і захистити від впливу навколишнього середовища. Професіонали нашої мережі оброблять всі важкодоступні і недосяжні місця, здійснюючи хімчистку автомобіля. Діагностичні роботи, в свою чергу, допоможуть оперативно виявити існуючі несправності та поломки.

Діагностика включає перевірку двигуна, ходової та комп'ютерну діагностику. За результатами перевірки вашого Land Rover ми видаємо акт виконаних робіт і наряд-замовлення із зазначенням всіх виявлених дефектів на момент надання автомобіля. Заключним етапом передпродажної підготовки є поліровка і нанесення захисного покриття. Повний комплекс передпродажної підготовки займає 3 дні.

Полірування Land Rover

Етапи підготовки автомобіля Land Rover до продажу

Послуга передпродажної підготовки Land Rover в мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service включає в себе три основних етапи: хімчистку транспортного засобу, комплексну діагностику та полірування.

Першим етапом передпродажної підготовки є хімчистка автомобіля. За допомогою спеціального обладнання і високоякісної автокосметики наші фахівці видаляють сміття, бруд, пісок і пил навіть у найбільш важкодоступних місцях. Ми ретельно оглядаємо оздоблення салону і підбираємо необхідні засоби для чищення, вручну промиваємо місця, які недоступні при звичайній мийці, включаючи багажне відділення.

Наступний крок - діагностика електронних систем автомобіля, двигуна і перевірка ходової. На даному етапі наші майстри шукають можливі відхилення параметрів і несправності.

Ще одним важливим етапом є полірування кузова, яке передбачає процес відновлення лакофарбового покриття вашого Land Rover і його захист від агресивного впливу оточуючих факторів.

Завершальний етап - нанесення захисного воскового покриття, що допоможе відновити блиск ЛКП транспортного засобу і захистити його від механічних і хімічних ушкоджень. Всі роботи наші фахівці виконують з використанням оригінальних інструментів, якісних матеріалів і стандартизованого устаткування.

Хімчистка салону Land Rover

Вартість передпродажної підготовки Land Rover

Детальніше ознайомитись з вартістю всіх робіт з передпродажної підготовки Land Rover ви можете тут (ціни вказані в гривнях):

 • Хімчистка - від 3000;
 • Комп'ютерна діагностика - 650;
 • Перевірка ходової системи - 650;
 • Діагностика двигуна - 325;

Актуальну вартість полірування і покриття позашляховика Land Rover ви можете дізнатися на сторінці детейлінг.

Передпродажна підготовка Range Rover

Найпоширеніші питання про передпродажну підготовку Land Rover:

 • Скільки часу займає підготовка?

  Послуга передпродажної підготовки автомобілів Land Rover в центрах обслуговування Royal World Service займає близько 3 днів.

 • Які роботи включає послуга передпродажної підготовки?

  Передпродажна підготовка включає хімчистку, комплексну діагностику та полірування.

Тут ми описали всі етапи і особливості процесу передпродажної підготовки автомобілів Land Rover в центрах сервісного обслуговування Royal World Service. Фахівці нашої мережі допоможуть повністю підготувати ваш транспортний засіб до продажу, зроблять це оперативно і якісно. Наш досвід - гарантія професіоналізму.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.