• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна масла в коробці передач Mercedes-Benz

У автомобілях Mercedes-Benz встановлюються автоматичні коробки передач 9G-Tronic, 7G-Tronic та 5G-Tronic, і рідше – механічні коробки передач. Якщо брати сучасні моделі німецького бренду, то вони комплектуються майже завжди дев'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач 9G-Tronic – першим 9-ступінчастим автоматом у преміум-сегменті. Більш старі моделі Mercedes-Benz можуть бути оснащені 7G-DCT або NAG2, 7G-Tronic Plus та MCT 722.9.

Коробки передач Mercedes-Benz відрізняються швидким та плавним перемиканням. Їх використання забезпечує економічність, комфорт та динаміку водіння. Крім того, коробка-автомат сприяє високій паливній економічності. І, очевидно, будь-яка коробка передач Mercedes-Benz дуже надійна та має чудовий термін служби, за однієї умови — потрібно вчасно міняти масло в коробці передач і не порушувати базові правила експлуатації.

Заміна масла в коробці Mercedes-Benz доступна в мережі автосалонів преміум-рівня Royal World Service в Києві та Одесі. Наші фахівці використовують оригінальну трансмісійне масло, оригінальні витратні матеріали та сертифіковане діагностичне обладнання, зокрема систему PIWIS 3.

Заміна масла в АКПП Mercedes-Benz

Як часто міняти масло в коробці передач Mercedes-Benz?

Регулярна заміна трансмісійного масла необхідна для плавного перемикання передач, ефективної передачі крутного моменту, відведення надлишкового тепла, змащування та охолодження компонентів, що труться між собою.

Як зрозуміти, що настав час поміняти масло в коробці передач? По-перше, є планово-попереджувальна система у рамках ТО. Mercedes-Benz рекомендує міняти масло на своїх автомобілях в середньому кожні 200 тисяч кілометрів, але якщо рекомендується скоротити до 100-120 тисяч кілометрів. Виробники занижують періодичність ТО в маркетингових цілях, іноді до неадекватних значень.

Періодичність заміни масла в коробці передач Mercedes-Benz — кожні 100-120 тисяч км пробігу або 1 раз на 8 років, дивлячись що настане швидше.

Цей міжсервісний інтервал підходить для автоматичних та механічних коробок передач. У центрах сервісного обслуговування Royal World Service приймаються на обслуговування моделі Mercedes-Benz із трансмісіями будь-яких поколінь та типів.

Зверніть увагу, якщо у вас з'явилися під час руху різкі ривки та поштовхи, як правило, у пробках – не потрібно чекати планового ТО, одразу приїжджайте на сервіс для заміни трансмісійного масла. Поява таких “стусанів” — характерна ознака проблем із коробкою передач. Зазвичай, своєчасна заміна трансмісійної рідини миттєво вирішує проблему.

Ще одним сигналом, щоб відвідати сервісний центр буде протікання масла з коробки передач. Побачили масляні плями під машиною? Потрібно переглянути трансмісію в Royal World Service. Буває, що сальник коробки передач втрачає еластичність внаслідок зношування і починає пропускати масло. Необхідно поміняти сальник та трансмісійну рідину.

Mercedes Benz - Заміна масла в АКПП

Як влаштована процедуру заміни масла у трансмісії Mercedes-Benz в автосервісі Royal World Service?

Компанія Royal World Service використовує офіційні рекомендації заводу-виробника Mercedes-Benz під час заміни масла та обслуговування коробки передач. Ми повністю зливаємо відпрацьовану олію та заливаємо новий мастильний матеріал за офіційною рекомендованою технологією. Апаратна заміна трансмісійного масла не рекомендується через різні ризики.

Етапи заміни масла в коробці передач Mercedes-Benz:

 • встановлюємо автомобіль на естакаду/підйомник
 • очищаємо пробки зливного та заливного отворів
 • встановлюємо ємності для збирання відпрацьованого масла під коробкою передач
 • викручуємо пробки отворів
 • зливаємо відпрацьовану масло
 • заливаємо оригінальне масло до потрібного рівня
 • повертаємо на місце заливну пробку
 • калібруємо трансмісію, якщо потрібно

Під час обслуговування коробки передач Mercedes-Benz міняємо оригінальну трансмісійне масло, масляний фільтр та комплект витратних матеріалів (прокладки, кільця ущільнювачів і т.і.)

Калібрування трансмісії - додаткова процедура, яка в окремих випадках проводиться в рамках обслуговування. Вона дозволяє відновити правильні проміжки на муфтах коробки передач. У нас є нова діагностична система PIWIS 3 для точного та швидкого налаштування трансмісії в автомобілі Mercedes-Benz.

Близько 2-2,5 години знадобиться для заміни масла в коробці передач Mercedes-Benz.

Mercedes Benz на підйомнику

Вартість заміни масла в коробці Mercedes-Benz

Для власників автомобілів Mercedes-Benz вартість заміни трансмісійного масла за офіційно рекомендованою технологією становить 27,000-28,000 гривень.

Ціна актуальна практично для будь-яких моделей Mercedes-Benz, включаючи C-Class, G-Class, S-Class, E-Class, GLC, GLE, GLS, CLS купе та багатьох інших. Детальну інформацію про заміну масла в коробці передач для вашого автомобіля можна дізнатися за телефоном та в будь-якому з центрів мережі Royal World Service.

Заміна масла в Mercedes

Найпоширеніші питання про заміну масла в коробці передач Mercedes-Benz

 • Яке трансмісійне масло використовується для коробки передач Mercedes-Benz?

  Оригінальне моторне масло, яке рекомендує завод-виробник автомобіля. Ми ретельно дотримуємося правил та рекомендацій Mercedes-Benz.

 • Скільки часу займає заміна масла в коробці передач Mercedes-Benz?

  Близько 2,5-3 годин, залежно від моделі Mercedes-Benz. Якщо буде потрібне калібрування трансмісії, потрібен додатковий час. Під час прийому автомобіля на сервіс ми повідомимо орієнтовні терміни обслуговування.

 • З'явилися поштовхи та ривки на коробці передач 9G-Tronic/7G-Tronic від Mercedes-Benz у пробці - що робити?

  Поява стусанів або різких поштовхів під час руху в пробці говорить про те, що потрібна заміна трансмісійного масла. У Royal World Service ви зможете швидко перевірити коробку передач та провести технічне обслуговування. Можливо, причина — у роздавальній коробці, а не в самій коробці передач, у цьому випадку наші фахівці вживуть необхідних заходів.

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.