• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Інноваційний захист

Установка автосигналізації на Land Rover

Фахівці центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service допоможуть захистити ваш Land Rover від угону, правильно підібрати автосигналізацію та охоронне устаткування.

Установкою протиугінних систем і сигналізацій на автомобілі бренду Land Rover в нашій мережі займаються кваліфіковані майстри, які працюють з сучасним обладнанням TEC electronics і Венбест. Саме ці виробники пропонують найкращий рівень автомобільної безпеки на ринку, а також надають гарантію до 36 місяців на всі встановлені системи.

У центрах Royal World Service ви можете скористатися послугами установки імобілайзерів, GSM-сигналізацій, систем GPS-моніторингу, а також здійснити блокування діагностичного роз'єму на своєму Land Rover. Всі роботи наші професіонали виконують якісно і вчасно.

Установка автосигналізації на Land Rover

Охоронне обладнання Prizrak

Спеціалізоване охоронне обладнання, яке створює компанія TEC electronics під брендом Prizrak є ефективним інструментом протидії викраденню автомобіля. Виробник пропонує широкий асортимент GSM-сигналізацій, Slave-сигналізацій, а також імобілайзерів.

Серед представлених Slave-сигналізацій варто звернути увагу на Prizrak 700-й серії. Цей невеликий пристрій підключається до системи проводів вашого Land Rover в найбільш непомітному місці під капотом. В результаті, знайти пристрій, зламати його або відключити зловмисники не можуть.

Основними перевагами автосигналізацій Prizrak є:

 • Трьохетапний захист;
 • Смартфон-мітка;
 • Робота в мережі 4G;
 • Повністю прихована установка;
 • Закриття центрального замка в разі початку руху;
 • Інтелектуальний датчик удару та нахилу;
 • Система AntiHiJack - проти силового захоплення;
 • Управління сигналізацією штатним ключем;
 • Автозапуск ключем або додатком смартфона.

Кожен рух транспортного засобу буде зафіксовано, а сигнал про незаконну взаємодію з автомобілем буде негайно переданий вам. Простота і надійність системи Slave-сигналізації Prizrak гарантує високий рівень захисту і можливість розширення функціоналу без прямого втручання. Таке обладнання стане відмінним доповненням до штатної протиугінної системі Land Rover.

Установка автосигналізації в Royal World Service

Імобілайзери і GSM-сигналізації для Land Rover

Системи GSM-сигналізації Prizrak поєднують в собі інноваційні технології і простоту використання. Завдяки автоматичному запуску двигуна, можливості віддаленого контролю стану транспортного засобу зі смартфона і вбудованому імобілайзеру з функціями AntiHiJack і PINTODrive - у зловмисників немає шансів.

Сучасна технологія AntiHiJack, яку підтримує пристрій, глушить двигун після того, як автомобіль проїхав кілька сотень метрів (відстань, яке є безпечною для виклику поліції). Для того, щоб почати рух, система PINTODrive запитує секретний код, який необхідно ввести штатними кнопками Land Rover. Також імобілайзери Prizrak мають додаткові функції - автоматичне підняття стекол і блокування ЦЗ при початку руху.

Автосигналізації Венбест для Land Rover

Компанія Венбест вже більше двадцяти років є фахівцем в області автомобільної безпеки і надає комплексні системи обладнання для вашого Land Rover. В асортименті Венбест можна знайти супутникові автосигналізації з радіоміткою, що дозволяють управляти системою через додаток на смартфоні і блокувати транспортний засіб у разі потреби. У комплекті йде імобілайзер.

Також ми пропонуємо власникам Land Rover супутникові сигналізації Венбест з пін-кодом, які підтримують використання Bluetooth 4.2. і функцію блокування автомобіля. До переваг охоронних систем Венбест відноситься цілодобовий моніторинг, оперативне реагування, активація охоронних функцій штатним ключем, аутентифікація PIN-кодом, управління функціями через мобільний додаток і віддалене блокування руху автомобіля.

Установка сигналізації в автомобіль Land Rover

Системи GPS-моніторингу Венбест

Передова система GPS-моніторингу Венбест дозволяє відстежувати ваш Land Rover і запобігати його переміщенню в разі викрадення. Також вам завжди доступна інформація про швидкість транспортного засобу і напрямку руху.

Невеликий GPS-передавач фахівці Royal World Service встановлюють в найбільш непомітному місці і кожна спроба від'єднати або вимкнути його посилає сигнал тривоги, який злочинцям не вдасться блокувати.

Установка автосигналізації на Land Rover в Royal World Service

Блокування діагностичного роз'єму Land Rover

Автомобілі Land Rover обладнані спеціальним діагностичним роз'ємом, який дозволяє здійснювати перевірку ефективності основних вузлів транспортного засобу, прописувати нові ключі або додатковий ключ. Надзвичайно корисний інструмент, що став зручною лазівкою для злочинців в системі безпеки Land Rover. Роз'єм забезпечує зловмисникам вільний доступ до основних систем автомобіля, штатного імобілайзеру і додаткового охоронного обладнання.

Фахівці мережі Royal World Service допоможуть вам запобігти несанкціонованому підключенню за допомогою послуги блокування діагностичного роз'єму. Ми відключаємо діагностичний роз'єм, встановлюємо на його місце обманку, а перехідник віддаємо власникові Land Rover. Вартість блокування становить близько 7 тисяч гривень.

Установка сигналізації на Land Rover

Найпоширеніші питання про встановлення сигналізації на Land Rover:

 • Вартість установки автомобільної сигналізації на Land Rover?

  Початкова вартість установки автосигналізації на моделі бренду Land Rover становить близько 17 тисяч гривень.

 • Чи надається гарантія на охоронне устаткування?

  На всі протиугінні системи поширюється гарантія виробника строком до 36 місяців.

 • Скільки часу займає установка автосигналізації на Land Rover?

  Послуга установки автосигналізації на Land Rover може зайняти від одного до двох днів в залежності від особливостей транспортного засобу і вашого замовлення.

Вище ми описали основні особливості установки автосигналізацій на Land Rover. Яке б обладнання вас не зацікавило, фахівці центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service допоможуть вам з підбором охоронної системи, додаткового обладнання, а також гарантують оперативну і якісну установку. Довірте безпеку вашого Land Rover нашим професіоналам.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.