• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Високі стандарти обслуговування

Передпродажна підготовка автомобілів Mercedes-Benz

Майстри спеціалізованої мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service надають якісні послуги передпродажної підготовки автомобілів Mercedes-Benz. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс робіт з підготовки транспортного засобу до продажу, які наші професіонали виконують уважно та вчасно.

Значний досвід обслуговування моделей бренду Mercedes-Benz, сучасне оснащення, спеціальні інструменти, матеріали і автокосметика гарантують високі стандарти передпродажної підготовки автомобілів в нашій мережі.

Передпродажна підготовка Mercedes-Benz

Підготовка Mercedes-Benz до продажу

Послуга підготовки Mercedes-Benz до продажу в центрах сервісного обслуговування Royal World Service включає хімчистку, діагностику систем автомобіля, полірування і нанесення захисного воскового покриття. Надаючи послуги передпродажної підготовки ми виконуємо стандартизований комплекс послуг, який допомагає виявити і усунути дефекти, що впливають на оціночну вартість транспортного засобу.

Наші фахівці використовують високоякісну автокосметику і сучасне оснащення, яке забезпечить вашому Mercedes-Benz стан нового автомобіля і допоможе захистити його від агресивного впливу навколишнього середовища. На етапі хімчистки ми уважно обробимо всі недосяжні і важкодоступні місця, а під час проведення діагностики зможемо оперативно виявити будь-які несправності та поломки.

В послуги діагностики входить перевірка двигуна, ходової і комп'ютерна діагностика. В результаті діагностики вашого Mercedes-Benz ви отримуєте акт виконаних робіт і наряд-замовлення із зазначенням всіх знайдених дефектів на момент надання транспортного засобу. Фінальним етапом підготовки автомобіля до продажу є поліровка і захисне покриття на основі воску. Повний комплекс передпродажної підготовки Mercedes-Benz займає близько 3 днів.

Полірування Mercedes-Benz

Етапи підготовки автомобіля Mercedes-Benz до продажу

Передпродажна підготовка Mercedes-Benz в мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service включає в себе три основних етапи: хімчистку автомобіля, комплексну діагностику та полірування.

Ми починаємо передпродажну підготовку транспортного засобу з хімчистки. Наші майстри видаляють все сміття, пісок, пил і бруд навіть з найбільш недосяжних, для звичайної мийки, місць за допомогою сучасного обладнання і високоякісних миючих засобів. Уважно оглянувши салон вашого Mercedes-Benz ми підбираємо необхідну автокосметику і вручну миємо всі важкодоступні місця, включаючи багажне відділення.

Другим етапом є діагностика електронних систем транспортного засобу, перевірка ходової системи і двигуна, де наші фахівці шукають можливі несправності та дефекти, які вимагають усунення.

Наступний крок - полірування кузова. Дотримання регламенту процесу полірування автомобіля дозволяє відновити лакофарбове покриття вашого Mercedes-Benz і захистити його від впливу навколишніх чинників.

Фінальним етапом слідує нанесення захисного покриття на основі воску, яке відновить блиск ЛКП транспортного засобу і забезпечить захист від різноманітних пошкоджень. Наші професіонали виконують всі роботи з використанням спеціальних інструментів, якісних матеріалів і стандартизованого устаткування.

Хімчистка салону Mercedes-Benz

Вартість передпродажної підготовки Mercedes-Benz

Детально ознайомитись з вартістю робіт з передпродажної підготовки Mercedes-Benz ви можете тут (ціни вказані в гривнях):

 • Хімчистка - від 3000;
 • Комп'ютерна діагностика - 650;
 • Перевірка ходової системи - 650;
 • Діагностика двигуна - 325.

Актуальну вартість полірування і покриття автомобілів Mercedes-Benz ви можете дізнатися на сторінці детейлінг.

Підготовка до продажу Mercedes-Benz

Найпоширеніші питання про передпродажну підготовку Mercedes-Benz:

 • Скільки часу вимагає передпродажна підготовка?

  Послуга підготовки Mercedes-Benz до продажу в мережі Royal World Service займає близько 3 днів.

 • Які роботи включає підготовка Mercedes-Benz до продажу?

  Передпродажна підготовка автомобіля Mercedes-Benz включає хімчистку, комплексну діагностику та полірування кузова.

У цьому розділі ми розповіли про особливості та етапи процесу передпродажної підготовки автомобілів бренду Mercedes-Benz в центрах мережі сервісного обслуговування Royal World Service. Наші професіонали ретельно підготують ваш транспортний засіб до продажу, виконають всі роботи оперативно і якісно. Ми гарантуємо першокласний результат!

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.