• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Гарантія безпеки

Установка автосигналізації на Porsche

Сучасний ринок систем автомобільної безпеки розвивається надзвичайно швидко, з'являється нове, більш технологічне і надійне обладнання, яке здатне гарантувати винятковий захист вашого Porsche. Але для того, щоб охоронна система працювала ефективно важливо правильно її підібрати і встановити.

В Royal World Service нашим головним пріоритетом є точна інтеграція автомобільної сигналізації з електронікою транспортного засобу. Звертаючись до нас, власники Porsche можуть бути повністю впевнені, що монтаж охоронного обладнання пройде на високому рівні й буде гарантувати схоронність автомобіля належним чином.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну конфігурацію автосигналізації, яка буде відповідати вашим потребам і особливостям автомобіля. На сьогоднішній день виробники пропонують широкий асортимент обладнання з найрізноманітнішими функціями. Ми співпрацюємо з брендом Prizrak.

Крім основних переваг, автосигналізації, які встановлюють майстри Royal World Service на моделі Porsche додатково можуть управляти попереднім підігрівом, дистанційним запуском двигуна, температурою в салоні, пошуком автомобіля на парковці та іншими функціями. Вартість установки автомобільної сигналізації безпосередньо залежить від її можливостей і різновиду обладнання. Всі роботи наші професіонали виконують оперативно та якісно.

Установка автосигналізації на Porsche

Автосигналізації Prizrak

Охоронне обладнання Prizrak є ефективним інструментом автомобільної безпеки і надійним захистом вашого Porsche. Компанія пропонує широкий асортимент GSM- і Slave-сигналізацій, а також імобілайзерів.

Система Slave-сигналізації являє собою пристрій з високим рівнем захисту від зломів, відрізняється складною технічною архітектурою і оснащена найсучаснішими технологіями шифрування сигналів. Функції такого обладнання дозволяють управляти камерою відеореєстратора, підігрівом салону, комфортом клімату, а також передбачають автоматичне підняття стекол і блокування центрального замка.

Серед основних переваг автосигналізацій Prizrak можна виділити двоетапний захист, підключення до мережі 4G, повністю приховану установку, інтелектуальний датчик удару і нахилу; систему AntiHiJack проти силового захоплення і автозапуск додатком смартфона. Таке обладнання стане ефективним доповненням до штатної протиугінної системи Porsche.

Установка автосигналізації в Royal World Service

Імобілайзери та системи GSM-сигналізації для Porsche

Однією з останніх розробок в сфері автомобільної безпеки є GSM-сигналізація. Прилад пропонує комплексний захист і включає функції моніторингу та дистанційного керування автомобілем.

Технологія AntiHiJack, якою оснащена GSM-сигналізація Prizrak, здатна заглушити двигун після того, як зловмисник проїхав на вашому Porsche кілька сотень метрів - відстань, яку вважають безпечною для виклику поліції.

Також фахівці мережі Royal World Service здійснюють установку імобілайзерів Prizrak. Для управління функціоналом безпеки імобілайзер оснащений двома контурами аутентифікації. Перший являє собою радіопозначку, яка використовує складний алгоритм шифрування, що дозволяє захистити інформацію.

Другий контур безпеки гарантує система PINTODrive запитуючи секретний код для того, щоб почати рух. Код вводиться виключно з допомогою штатних кнопок автомобіля. Крім того, разом з імобілайзером ми встановлюємо мініатюрне реле, яке запобігає викраденню Porsche навіть якщо злочинець видалив центральний блок імобілайзера.

Установка сигналізації в автомобіль Porsche

Протиугонні системи Benish GUARD для Porsche

З 2003 року автомобільні сигналізації Benish GUARD є лідерами на ринку супутникових систем моніторингу та безпеки. Унікальні розробки програмного забезпечення і софта з урахуванням сучасних технологій і потреб клієнтів, забезпечують ефективне управління системами безпеки. Клієнтам доступна гарантована підтримка в дорозі і Диспетчерський центр в режимі 24/7.

У мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service ми пропонуємо власникам Porsche шість варіантів комплектацій протиугінних систем Benish GUARD:

Комплектація Premium 365 US Force Light 499 USD Platinum 707 USD Force 799 USD Elite 925 USD Ultra 1709 USD
Функціонал
GUARDBlocker: протидія спробам викрадення з використанням "глушилок" +
Сповіщення про низький рівень заряду АКБ + +
Розширені можливості моніторингу (історія переміщення, тривалість, зупинки / стоянки) + + +
Підтримка Диспетчерського центру 24/7 і допомога в позаштатних ситуаціях + + + + + +
Екстрений зв'язок з оператором ДЦ за допомогою HelpControl + + + + +
Обслуговування системи за кордоном + + + + + +
Гарантія на обладнання 3 роки + +
Блокування систем безключового доступу Keyless + +
Реагування на рух авто з вимкненим запалюванням + + + + +
Фіксація удару, нахилу або переміщення OutGUARD + + + + +
Охорона периметру автомобіля SpaceGUARD + + + + + +
Автозапуск і CAN-блокування двигуна + +
Мобільний додаток для дистанційного контролю + + + +
3D-сканування об'єму салону InsideGUARD з функцією WindowProtect + +
ANTI-HI-JACK (Антизахват) + +
Визначення місцезнаходження автомобіля і звіт про його переміщення + + + + + +
Безконтактні мітки Driver Cards в комплекті +
Прихована установка системи безпеки + +

Блокування діагностичного роз'єму Porsche

Спеціальний діагностичний роз'єм, яким оснащені автомобілі Porsche, дозволяє проводити перевірку справності основних вузлів автомобіля, прописувати нові ключі або створювати додатковий ключ.

Саме через свою багатофункціональність роз'єм забезпечує злочинцям простий доступ до основних систем транспортного засобу, штатного імобілайзера та іншого протиугінного обладнання.

Професійні майстри центрів сервісного обслуговування мережі Royal World Service допоможуть вам уникнути несанкціонованого підключення завдяки послузі блокування діагностичного роз'єму. Замість нього, ми встановлюємо обманку, а перехідник віддаємо власникові. Орієнтовна вартість блокування становить 7 тисяч гривень.

Блокування діагностичного роз'єму в автомобілі Porsche

Найпоширеніші питання про встановлення автосигналізації на Porsche:

 • Скільки коштує установка автосигналізації на Porsche?

  Вартість установки сигналізації на автомобілі Porsche починається від 17 тисяч гривень.

 • Чи поширюється гарантія на встановлене охоронне обладнання?

  На всі охоронні системи, встановлені в нашій мережі надається гарантія виробника строком до 36 місяців.

 • Скільки часу вимагає установка автомобільної сигналізації на Porsche?

  Установка автосигналізації на Porsche займає від одного до двох днів в залежності від особливостей автомобіля і вашого замовлення.

Тут ми описали основні особливості установки автомобільних сигналізацій на Porsche. Незалежно від того, яке обладнання вас зацікавило, фахівці центрів мережі Royal World Service допоможуть вам з вибором протиугінної системи, додаткового оснащення, а також гарантують оперативну установку. Безпека вашого Porsche в руках досвідчених фахівців.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.