• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Професійне обладнання

Ремонт двигунів Land Rover

Сімейство двигунів Land Rover об'єднує в собі лінійку легких компактних дизельних, бензинових, а зараз вже і гібридних двигунів. Сучасні силові агрегати на весь світ відомі своєю потужністю, зносостійкістю і якістю, але навіть у них зустрічаються несправності. Для того, щоб гарантувати тривалу та безперебійну роботу вашого автомобіля Land Rover необхідно своєчасно усувати навіть найнезначніші поломки.

Ремонт Land Rover

Коли ваш Land Rover вимагає ремонту двигуна, варто негайно звернутися в центр сервісного обслуговування, де вам зможуть надати професійну допомогу з урахуванням всіх особливостей сучасних двигунів Land Rover. Якщо не виконати необхідний ремонт вчасно, скоро для вирішення проблеми знадобиться значно більше часу та фінансових витрат.

Автосервіс Royal World Service пропонує власникам Land Rover повноцінний і якісний ремонт двигунів незалежно від рівня складності. Фахівці центру Royal World Service здійснюють ремонт і обслуговування:

 • системи охолодження двигуна;
 • паливної системи;
 • електронної системи управління;
 • системи фільтрації повітря.

У нашому центрі сервісного обслуговування ви можете скористатися послугою комплексної перевірки двигуна Land Rover, яка включає перевірку ДВЗ діагностичним обладнанням — ендоскопія, комп'ютерна діагностика, перевірка запалювання і перевірка компресії двигуна. Ця процедура проводиться мотористом і дозволяє оцінити справжній стан двигуна та виявити підозрілі моменти без його розбирання. Вартість такої діагностики в Royal World Service починається від 4500 грн.

Ремонт двигуна займає від 7 календарних днів. У разі серйозної поломки двигуна Land Rover або його значного зносу, ми пропонуємо клієнтам два варіанти ремонту:

 • реставрація старого ДВЗ з гарантією на роботу до трьох місяців;
 • покупка і установка нового двигуна з гарантією 6 місяців або 50 тис. км пробігу.

Також ми робимо ремонт ДВЗ з використанням запчастин клієнта, але на такий ремонт не гарантія не поширюється. Якщо запчастин немає в наявності на нашому складі, ми замовляємо їх з Європи. Доставка займає 14 робочих днів, експрес доставка 3-4 дні і в залежності від габаритів запасних частин коштує від 30 до 40 євро.

Range Rover та Range Rover Sport — дизельний двигун 4.4TD

На моделях Land Rover 2011-2012 років і моделях 2013-2014 року автомобілів Range Rover і Range Rover Sport встановлений дизельний двигун 4.4TD. Восьмициліндровий мотор обладнаний інноваційною системою безпосереднього вприскування палива за допомогою форсунки. Циліндри розташовані по відношенню один до одного під прямим кутом в два ряди і працюють в наступному порядку: 1-5-4-2-6-3-7-8.

Двигун 4.4TD дуже надійний і економічний, без особливих проблем. Але при плановому ТО обов'язково потрібно чистити паливні форсунки. Іноді ці двигуни виходять з ладу через неробочу форсунку, яка забилася і не забезпечує правильне уприскування, що робить в поршні отвір і пропалює його.

Також є проблема з лівої турбіною, по ходу руху автомобіля через неправильну подачу масла воно витікає з турбіни. Але імпортер вирішив цю проблему і створив сервісний набір для подачі масла, який ми міняємо і усуваємо проблему.

Ремонт двигуна Land Rover Range Rover

Range Rover Sport — бензиновий двигун 5.0SC

На автомобілі Range Rover встановлюють бензинові двигуни 5.0SC в двох варіантах: з нагнітачем і атмосферний.

Агрегат 5.0SC з нагнітачем є восьмициліндровий V-подібний двигун, обладнаний рідинним охолодженням і безпосереднім уприскуванням палива. Кожен з циліндрів 5.0SC має чотири клапани. Крім того, в ньому встановлено 4 верхніх розподільних вала, які оснащені регульованою синхронізацією.

Атмосферний двигун 5.0SC оснащений сучасною системою управління, має легку алюмінієву конструкцією з мінімальним рівнем втрат на внутрішнє тертя. Також завдяки впускному колектору на всьому діапазоні оборотів збільшується крутний момент.

Бензиновий двигун 5.0SC - це дуже потужний двигун без особливих проблем з колінвалом або вкладишами. Але іноді в двигуні з'являється стукіт через проблеми з натягувачем ланцюга ГРМ. Це небезпечно тим, що ланцюг може проскочити на розподілвали і відбудеться зустріч клапанів з поршнем.

Ще одну проблему бензинового 5.0SC чутно під час вимикання двигуна - сторонній звук означає обрив пружини Supercharger. При стукоті Supercharger потрібно замінити його ремкомплект. Також при стукоті натягувача ланцюга потрібна його термінова заміна, ланцюга ГРМ, натягувачів ланцюга ГРМ та заспокоювачів ланцюга.

Ремонт двигуна Land Rover Discovery 3 та Discovery

Land Rover Discovery 3 - дизельний двигун 2.7 TD V6 і бензиновий 4.4 V8 серії AJ

Двигун Land Rover TD V6 - це дизельний шестициліндровий дворядний (по 3 циліндра в кожному ряду) силовий агрегат з кутом розвалу циліндрів 60 градусів і безпосереднім уприскуванням, який випускався з 2005 року і встановлювався на моделі Ленд Ровер Діскавері 3. Робочий об'єм TD V6 становить 2,7 літра. Цей двигун приводить в дію чотири клапани на циліндр за допомогою двох верхніх розподільних валів на ряд.

Для того, щоб обмежити шкідливі викиди в двигуні встановлені два каталітичних нейтралізатора, електронна система управління ДВС, примусова вентиляція картера, а також рециркуляція відпрацьованих газів. Двигун має водяне охолодження і систему турбонаддуву.

Блок циліндрів виробляється з ущільненого чавуну, а до нижньої його частини для підвищення жорсткості кріпиться полегшена, але дуже міцна лита плита зі сплаву алюмінію. Також встановлена пластмасова шумоізолююча кришка.

Найпоширенішою проблемою дизельного двигуна Land Rover 2.7 TD V6 є проворот вкладиша колінвалу - дефект закладений на етапі виробництва через якого колінвал може лопнути.

Також з 2005 по 2009 рік Land Rover Discovery 3 оснащувався двигуном об'ємом 4.4 літри серії AJ - потужна V-подібна бензинова вісімка. Кожні 40 тис. км пробігу фахівці Royal World Service рекомендують виконувати промивання паливного обладнання. Сюди відносять промивку інжектора, дросельного вузла та заміну свічок.

Показником необхідності промивання є миготіння індикатора Check Engine при різкому прискоренні. Крім того, важливо стежити за справністю системи охолодження вашого Діскавері 3 і проводити чистку не рідше 1 разу на рік. В іншому випадку двигун може перегріватися, що веде до порушення площини головок блоку циліндрів, коли потрібен ремонт двигуна Ленд Ровер Діскавері 3.

Ремонт двигуна Discovery 3 та Discovery

Discovery 4 2010 року з дизельним двигуном 3.0 TD і бензиновим 3.0 SC V6

Дизельний двигун 3.0 є V-подібним 6-циліндровим агрегатом, який включає два блоки (кожен формується з трьох циліндрів, що розташовані під кутом 60 градусів відносно один одного). Кожен циліндр має чотири клапани і приводяться в дію за допомогою двох верхніх розподільних валів.

До основних елементів дизельного двигуна 3.0 V6 Twin Turbo відноситься система охолодження, подачі палива, запуску, управління, розподілу та фільтрації повітря. Також ключовими вузлами є турбокомпресор і привід навісного обладнання. Трилітровий дизельний двигун Діскавері 4 має дві модифікації, які відрізняються потужністю і крутним моментом: 175 кВт при 500 Нм і 180 кВт при 600 Нм.

Але незважаючи на численні удосконалення, типова проблема двигуна 2.7 TD, яким оснащувався Discovery 3, перейшла і на 3.0 TD - проворот вкладиша колінвалу все ще є поширеним дефектом.

Крім дизельного агрегату, Land Rover Discovery 4 поставляється з бензиновим 3.0 SC V6. Трилітровий шестициліндровий двигун з нагнітачем Supercharger після 120 тис. км пробігу може нагадати про себе стуком ланцюга ГРМ і ремкомплекту суперчарджера. Також аналогічний стукіт може сигналізувати про проблеми в турбіні дизельного 3.0 TD.

Discovery 5 2017 - дизельний 3.0 TD і бензиновий двигун 2.0

Потужний V-подібний 6-циліндровий дизельний двигун 3.0 TD, складається з двох блоків, циліндри яких розташовуються відносно один одного під кутом 60 градусів. Даний двигун випускають з 2011 року і встановлюють на автомобілі Discovery 5, Range Rover, а також Range Rover Sport.

Завод-виробник і в цьому поколінні не розв'язав проблему двигуна 2.7 TD V6. Тому для коректної роботи ДВС 3.0 TD фахівці Royal World Service пропонують клієнтам заміну масла трохи раніше по кілометражу ніж той термін, що зазначений в офіційному регламенті - замість 12000 км, потрібно міняти кожні 7000-8000 км.

Перевагами двигуна Land Rover 3.0 TD є:

 • збільшений робочий об'єм до 2998 кубічних сантиметрів;
 • сучасна система дворежимного послідовного наддуву;
 • новітня система уприскування палива;
 • комбінована система відкачування, яка забезпечує подачу масла при виконанні складних маневрів на бездоріжжі.

Ще один агрегат, яким часто оснащується Діскавері 5 2017 року є бензиновий двигун 2.0, який вважають досить проблемним. Двигун обриває спідницю поршня і зриває стопорну шайбу на зірочці VVT (шестерні регулювання кутів) розподілвалу, що веде до повної несправності турбіни. Також недостатня кількість масла або його несвоєчасна заміна призводять до прискореного зносу рухомих вузлів системи.

Ремонт дизельного двигуна Discovery 3 та Discovery

Двигуни Land Rover Defender 2020

Останнє покоління Land Rover Defender змінило свого попередника, який випускався з 1983 по 2016 рік. Серійна модель була представлена вересня 2019 на автосалоні у Франкфурті.

Позашляховик поставляється з такими двигунами: турбодизель об'ємом 2.0 з потужністю 200 і 240 л. с. з крутним моментом 430 Нм, бензиновий 5.0 AJ133, трилітрові дизельний і бензиновий і дволітровий бензиновий. Останній агрегат може засмутити власників Defender тими ж проблемами, що і двигун 2.0 в Discovery 5.

П'ятилітровий бензиновий двигун останньої модифікації, в свою чергу, відрізняється злагодженою роботою завдяки оновленій системі охолодження і вдосконаленому нагнітачу Supercharger.

Ознаки поломки двигуна Land Rover

Якщо у вашому Land Rover з'явилися які-небудь ознаки неполадок двигуна, варто відразу звернутися в центр сервісного обслуговування. Зрозуміти, що прийшов час ремонту нескладно. Поширеними ознаками неполадок є:

 • підвищена витрата масла;
 • падіння тиску масла;
 • утруднений пуск;
 • густий дим з вихлопної труби;
 • смикання двигуна, коли ДВЗ "троїть";
 • постукування і тріск;
 • скреготливий звук під час запуску;
 • скрип або глухі удари під час перемикання швидкості;
 • зникнення компресії в циліндрах.

Також наші професіонали відповіли на найбільш часті питання власників Land Rover:

 • Чи можна їздити з мигаючим індикатором Check Engine?

  Якщо індикатор Check Engine світиться, подальша експлуатація автомобіля не бажана;

 • Коли видно патьоки рідини на двигуні, чи можна їздити на автомобілі?

  Ні, необхідно звернутися в центр сервісного обслуговування, так як патьоки масла можуть сигналізувати про серйозну проблему;

 • Чи є причиною для звернення в сервіс нерівна робота двигуна, чорний дим з вихлопної труби і коли ДВЗ "троїть"?

  При появі таких ознак варто негайно зупинити експлуатацію автомобіля і звернеться в автосервіс.

Вище ми описали найбільш поширені поломки двигунів автомобілів Land Rover і Range Rover, одні з яких можуть бути незначними, а інші вести до капітального ремонту та заміни двигуна. Тому в разі будь-яких несправностей рекомендуємо звертатися в один з центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші фахівці зможуть надати кваліфіковану допомогу вашому автомобілю.

Записатися

контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.