• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Сервісне обслуговування Land Rover (Range Rover) для корпоративних клієнтів

Компанія Royal World Service пропонує послуги з ремонту та ТО Land Rover (Range Rover) у Києві. Якщо у вашої компанії є корпоративний автопарк із позашляховиками Ленд Ровер (Рендж Ровер), наша команда зможе взяти на себе всі питання обслуговування. У нас є два сучасні станції у Києві, і ми спеціалізується саме на автомобілях Land Rover (Range Rover). Ми маємо кваліфікований персонал і вражаючий набір привілеїв для корпоративних клієнтів (юридичних осіб).

Якщо вам потрібен надійний партнер, який зможе взяти на себе вирішення питань, пов'язаних з технічним обслуговуванням автопарку, ласкаво просимо до Royal World Service. Відповідаємо за обслуговування, підбір запчастин, контроль пробігу та термінів ТО, доставляємо машину в автосервіс за форс-мажорних обставин. Корпоративний клієнт може розраховувати на експертні консультації з будь-яких питань, що безпосередньо стосуються ремонту, ТО та експлуатації автомобілів. Пропонуємо професійне ведення кожного позашляховика Land Rover (Range Rover), з постоплатою послуг, актами та гарантіями.

Один із найважливіших пріоритетів для нас — встановлення довгострокових партнерських відносин. З цією метою ми розробили унікальну систему обслуговування та надали максимум супутніх послуг. Для нас важливо, щоб кожен клієнт отримав індивідуальний підхід та увагу до своїх потреб. Укласти договір з Royal World Service - це дає юридичним особам масу привілеїв.

Корпоративне Технічне обслуговування Land Rover - Royal World Service

Які привілеї ми пропонуємо юридичним особам?

 • Весь комплекс послуг з обслуговування та ремонту автомобілів Land Rover (Range Rover). Ми діагностуємо поломки, міняємо масло та інші технічні рідини, проводимо заміну витратних матеріалів. Здійснюємо будь-який ремонт Ленд Ровер (Рендж Ровер) – ходової частини, двигуна, АКПП, підвіски, кузовний ремонт. Мийка, детейлінг, тюнінг - для корпоративних клієнтів у Royal World Service доступні будь-які можливості.
 • Доставка автозапчастин Land Rover (Range Rover) із зарубіжних країн.
 • Відстежуємо пробіг автомобілів, ведемо історію обслуговування, надаємо експертні консультації із супутніх питань.
 • Надаємо акти виконаних робіт, будь-яку документацію для бухгалтерії.
 • Доставляємо машину евакуатором на станцію ТО при форс-мажорах.

Делегуйте частину обов'язків у вашій діяльності компанії Royal World Service. Ми візьмемо на себе весь головний біль, яким зазвичай супроводжується обслуговування позашляховиків Land Rover (Range Rover). Організація ремонту та ТО, контроль усіх важливих нюансів, надання докладної звітності. Бути нашим партнером – зручно та вигідно. Ми вміємо дбати про преміальні автомобілі преміум-класу, які потребують особливого підходу.

Які моделі Land Rover ми обслуговуємо?

 • Land Rover Defender
 • Land Rover Discovery
 • Land Rover Freelander
 • Land Rover Discovery Sport
 • Land Rover Range Rover
 • Land Rover Range Rover Evoque
 • Land Rover Range Rover Sport
 • Land Rover Range Rover Velar

Переваги корпоративного обслуговування Land Rover (Range Rover) у Royal World Service

Комплексний ремонт та обслуговування, з вирішенням будь-яких термінових та планових завдань

Керуйте вашим бізнесом, а ми подбаємо про обслуговування ваших корпоративних автомобілів. Вам більше не потрібно самостійно залагоджувати дрібні та великі питання, що стосуються ТО – ми беремо їх під свою відповідальність, надаючи послуги автосервісу у комплексі.

Пріоритет в обслуговуванні

Час має велике значення у бізнесі, ми це знаємо. Тому пропонуємо для корпоративних клієнтів обслуговування позачергово. Ви отримаєте значний пріоритет у ремонті та ТО Ленд Ровер (Рендж Ровер), наскільки це можливо.

Індивідуальний менеджер

Кожен корпоративний клієнт має особистого спеціаліста, який займається виключно вирішенням його питань. Експерт завжди на зв'язку, завжди на захисті ваших інтересів.

Постоплата виконаних робіт

Якщо ви уклали договір з нашою компанією, у вас є можливість вносити оплату за послуги із зручним відстроченням — найчастіше наприкінці звітного періоду.

Відстеження пробігу, термінів та бюджету

Ми ретельно контролюємо обслуговування вашої компанії – усі показники, цифри, домовленості. Більшість навантаження, що стосується автопарку, делегується Royal World Service.

Евакуація автомобілів в автосервіс

У разі виникнення форс-мажорних обставин наші співробітники можуть доставити машину в автосервіс за допомогою евакуатора.

Експрес-доставка запчастин з-за кордону

Ми маємо можливості знаходити та пересилати будь-які автомобільні запчастини, які можуть знадобитися вам для ремонту та обслуговування. Через свого представника ми купуємо запчастини до США та Європи, а потім максимально швидко доставляємо їх до України.

Корпоративне Технічне обслуговування Range Rover - Royal World Service

Чому варто співпрацювати з Royal World Service?

Три станції обслуговування у Києві та Одесі

Скористайтеся можливістю вибрати найзручнішу для вас станцію з точки зору обслуговування. У кожній з них ви знайдете зручну зону відпочинку з кавомашиною, комфортабельними диванами та приставкою Sony PlayStation 5.

Фахівці високого класу

Співробітники нашої компанії задовольняють найвищі очікування. Персонал спеціалізується на бренді Land Rover (Range Rover), і кожен співробітник є експертом у своїй справі. Ми не витрачаємо час на “ліваки” дбаємо про свою репутацію.

Найновіше обладнання, що відповідає рекомендаціям Land Rover (Range Rover)

У кожному центрі обслуговування Royal World Service встановлено сучасне обладнання, що дозволяє діагностувати несправності, ремонтувати та обслуговувати позашляховики Ленд Ровер (Рендж Ровер) відповідно до вимог заводу-виробника.

Гарантії

Юридичні особи можуть отримати у Royal World Service будь-які гарантії. По-перше, ми вказуємо у договорі всі обов'язки та терміни, а по-друге, надаємо звітну та бухгалтерську документацію.

Власна база постачальників запчастин із-за кордону

Royal World Service має вигоди порівняно з офіційними дилерами Land Rover (Range Rover): вони здатні працювати лише зі своїми постачальниками, тоді як ми маємо розширену базу закордонних постачальників. Це дає нам можливість доставляти запчастини зі США та Європи в найкоротші терміни.

Range Rover корпоративні кліенти - Royal World Service

Кому доступні привілеї корпоративного обслуговування в Royal World Service?

Нашим партнером може стати будь-яка компанія та організація, незалежно від форми власності. Кожна юридична особа має можливість віддати на нам на обслуговування весь корпоративний автопарк та отримувати вигоди.

Нашими корпоративними клієнтами можуть бути:

 • Представники бізнесу
 • Транспортні компанії, таксі та перевізники
 • Готелі, ресторани
 • Фармацевтичні фірми
 • Підприємства у сфері промисловості
 • Державні та муніципальні установи

Де ми приймаємо корпоративних клієнтів?

У нас працює три центри обслуговування на території України: два з них розташовані у Києві (центр та південний захід столиці), поряд зі станціями метро Либідська та Виставковий центр, і один – в історичному центрі Одеси. Режим роботи - з 9:00 до 18:00 з понеділка по суботу.

Кожен автомобіль Land Rover – преміальний продукт, який потребує відповідного професіоналізму. Ми готові стати вашим надійним партнером, який зможе протягом усього співробітництва дотримуватися високих стандартів британського бренду. Скористайтеся шансом отримати оперативний та якісний сервіс без черг. З корпоративних клієнтів з нами працюють банки, страхові компанії, сервіси каршерингу, промислові об'єкти та всілякі комерційні підприємства.

Відповіді на поширені запитання

 • Які форми оплати доступні у Royal World Service?

  Якщо корпоративний клієнт укладає договір з нами на ремонт або ТО Ленд Ровер, він може використовувати постплату. Якщо договору немає, то оплачувати послуги слід за фактом виконаних робіт. В окремих випадках ми беремо авансовий платіж: зокрема, коли є необхідність купити дорогі автозапчастини на замовлення. Для всіх юридичних доступна оплата безготівковим способом.

 • Яку документацію надають у Royal World Service?

  Окрім обов'язкового договору про співпрацю, ми завжди видаємо акти виконаних робіт, замовлення-наряди та інші документи, які можете використовувати як звітність, у тому числі для бухгалтерського відділу.

 • Які види послуг ви пропонуєте?

  Будь-який ремонт і ТО Land Rover, включаючи фарбування заднього молдингу, детейлінг або капітальний ремонт двигуна. Пропонуємо ремонт та обслуговування ходової частини, коробки передач, підвіски, паливної системи, електроніки, кузовний ремонт. Повністю відповідаємо за технічне обслуговування з контролем пробігу та термінів. Самостійно знаходимо та доставляємо необхідні запчастини для роботи, погоджені з клієнтом.


Заявка на відвідування

Запишіться на обслуговування

Залиште свої контактні дані та вкажіть причину звернення. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення деталей.


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний