• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Сервісне обслуговування Porsche для корпоративних клієнтів

Якщо у вас є бізнес і ви хочете знайти автосервіс для корпоративного автопарку, компанія Royal World Service запрошує до співпраці. Всі послуги з ремонту та ТО Porsche. Скористайтесь послугами сучасної станції технічного обслуговування в Києві, професійний колектив та значний портфель переваг для корпоративних клієнтів. Працюємо з усіма юридичними особами.

Готові взяти на себе весь комплекс обов'язків, пов'язаних із технічним обслуговуванням корпоративних автомобілів Порше. Обслуговування, консультації, підбір автозапчастин, відстеження пробігу, допомога евакуатора у форс-мажорних ситуаціях. Професійне ведення кожного автомобіля Porsche, зі зручними умовами постоплати послуг, наданням актів та гарантій. Будь-яка бухгалтерська документація для звітності.

Компанія Royal World Service зацікавлена у довгострокових партнерських угодах. Наші зобов'язання перед клієнтом та ділова репутація – для нас у пріоритеті. З цією метою ми використовуємо продуману програму співробітництва та надаємо будь-які додаткові послуги, які можуть бути корисними для корпоративного клієнта. Уклавши договір із Royal World Service, ви отримаєте масу цінних привілеїв.

Корпоративне технічне обслуговування Porsche - Royal World Service

Що ми пропонуємо для корпоративних клієнтів?

 • Усі послуги з обслуговування автомобілів Porsche, включаючи діагностику, ремонт, планове ТО. Замінюємо масло та інші технічні рідини, а також витратні матеріали, ремонтуємо елементи ходової частини, двигуна, АКПП, підвіски. Надаємо послуги миття, детейлінгу, тюнінгу.
 • Шукаємо та доставляємо запчастини Porsche.
 • Відстежуємо пробіг автомобілів, ведемо історію обслуговування, консультуємо з питань, пов'язаних із експлуатацією ТЗ.
 • Оформляємо звітні документи: акти виконаних робіт, будь-яку документацію для бухгалтерії підприємства.
 • Доставляємо автомобілі на евакуаторі у Royal World Service.

Команда Royal World Service бере на себе весь головний біль щодо обслуговування автомобілів Порше. Займаємось організацією роботи, відстежуємо всі важливі нюанси, надаємо повну звітність. Співпрацювати з нами – безпечно, вигідно та зручно. Спеціалізований автосервіс, де вміють подбати про автомобілі класу люкс. Якщо ви зацікавлені в надійному партнері з автомобільних питань - чекаємо на вас у Royal World Service.

Які моделі Porsche ми обслуговуємо?

Royal World Service працює з будь-якими серійними та ексклюзивними моделями Порше, включаючи Cayenne, Macan, Panamera, Taycan, 718, а також легендарний 911. Обслуговуємо купе, кабріолети, позашляховики, спортивні седани, Спорт Туризм, Крос Туризм від компанії Porsche.

Переваги корпоративного обслуговування Porsche у Royal World Service

Комплексний ремонт та ТО, з виконанням будь-яких планових та термінових робіт

Коли ви займаєтеся своїм бізнесом, ми дбаємо про ваш корпоративний автопарк. Ми візьмемо на себе будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням, пошуком запчастин, вирішенням супутніх завдань.

Пріоритет в обслуговуванні

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому по можливості обслуговуємо корпоративні автомобілі позачергово. Надаємо значний пріоритет для юридичних осіб у виконанні будь-яких робіт з ремонту та ТО Порше.

Особистий менеджер

До кожного корпоративного клієнта прикріплюється індивідуальний фахівець, який вирішує будь-які питання та стежить за процесом. Особистий менеджер завжди залишається з вами на зв'язку – це дуже зручно.

Постоплата виконаних робіт

Для юридичних осіб, які мають договір з Royal World Service, є багато привілеїв: зокрема, можливість оплачувати наші послуги з відстрочкою — найчастіше, наприкінці звітного періоду.

Відстеження пробігу, регламенту, бюджету

Ми ретельно контролюємо всі показники, цифри та домовленості. Це дозволяє зняти з вашої компанії значне навантаження, пов'язане з обслуговуванням корпоративних автомобілів.

Доставка автомобілів в автосервіс

Транспортуємо автомобілі на станцію Royal World Service, використовуючи евакуатор. Завжди готові допомогти вашим співробітникам у форс-мажорах на дорозі.

Експрес-доставка запчастин

Займаємося пошуком та доставкою будь-яких автомобільних запчастин зі США та Європи для ремонту мул ТО. За допомогою нашого представника за кордоном ми купуємо необхідну деталь та оперативно транспортуємо її в Україну.

Корпоративне обслуговування Porsche - Royal World Service

Чому варто працювати з Royal World Service?

Сучасний автосервіс Porsche у Києві

Ви маєте можливість відвідати нашу станцію що знаходится у Києві за адресою ул. Владимира Брожка 21а. Там на вас чекає комфортна зона відпочинку, де ви можете випити кави, поговорити по телефону та поспостерігати за роботою майстрів.

Кваліфікований персонал

Співробітники Royal World Service мають високу кваліфікацію, вражаючий досвід та бажання працювати на найвищому рівні. Ми спеціалізуємося на машинах Porsche і є однією з найкращих команд в Україні.

Обладнання преміум-класу, що відповідає стандартам Porsche

На кожній із трьох станцій Royal World Service є найновіше обладнання для діагностики, ремонтних робіт та планового обслуговування Porsche. Ми маємо в своєму розпорядженні кузовний, слюсарний та електронний цех, в яких можемо проводити роботи відповідно до високих стандартів німецької преміум-марки.

Дотримання гарантій

Партнери Royal World Service можуть розраховувати на високі гарантії щодо термінів та якості робіт. Всі наші обов'язки вносяться до юридичного договору і неухильно дотримуються.

Власна база закордонних постачальників запчастин

На відміну від офіційних дилерів Porshe, які змушені працювати тільки зі своїми постачальниками, ми маємо в своєму розпорядженні велику базу українських та зарубіжних компаній. Завдяки цьому пошук будь-яких деталей для ремонту та ТО займає мінімум часу.

Porsche корпоративні клієнти - Royal World Service

Хто може стати нашим корпоративним клієнтом?

Ми готові працювати з усіма організаціями — форма власності не має значення. Для всіх юридичних осіб, які мають корпоративний автопарк, доступні послуги Royal World Service.

Серед наших корпоративних клієнтів:

 • Комерційні організації, представники малого, середнього та великого бізнесу
 • Транспортні фірми, включаючи сервіси таксі та компанії з прокату авто, а також організації, що здійснюють пасажирські та вантажні перевезення
 • Готелі
 • Промислові підприємства
 • Установи державного та муніципального характеру

Де ми обслуговуємо юридичних осіб?

Станціях обслуговування розташована у Києві, поряд зі станцією метро Виставковий центр (Лятошинського 2Б). Обслуговуємо корпоративних клієнтів з 9:00 до 18:00 з понеділка по суботу.

Кожне авто Porsche - продукт преміум-якості, який потребує ретельної уваги професіонала. Компанія Royal World Service готова взяти на себе відповідальність за ремонт та ТО автомобілів вашого автопарку. Гарантуємо дотримання найвищих стандартів німецької марки. Використовуйте можливість отримати швидке та якісне обслуговування позачергово. Готові надати послуги корпоративного обслуговування Порше для страхових компаній, банків, державних та комерційних структур.

Відповіді на часті запитання

 • Які форми оплати приймають у Royal World Service?

  Якщо корпоративний клієнт має договір з нашою компанією, оплачувати проведені роботи можна з відстрочкою – пропонується постоплата. Якщо договору немає, необхідно оплачувати за фактом виконаних робіт. У деяких випадках ми можемо попросити аванс: наприклад, якщо потрібно купити дорогу запчастину на замовлення. Оплачувати будь-які послуги в Royal World Service можна за безготівковим розрахунком.

 • Які документи ми можемо надати?

  Насамперед, ми укладаємо з юр. особою юридичний договір. Також надаємо акти виконаних робіт, замовлення-наряди та іншу документацію, яка може використовуватися як звітність, серед іншого — для бухгалтерії.

 • Які послуги ви надаєте - список?

  Весь спектр послуг з ремонту та ТО Porsche – від детейлінгу до капітального ремонту двигуна Порше. Здійснюємо обслуговування та ремонт ходової частини, коробки передач, підвіски, клімат-контролю, паливної системи, електроніки тощо. Юр. особи можуть приїхати до нас на кузовний ремонт. Повністю відповідаємо за ТО кожної машини, відстежуємо пробіг та терміни. Можемо самостійно знайти і доставити необхідні запчастини для ремонту, зрозуміло, після погодження з клієнтом.


Заявка на відвідування

Запишіться на обслуговування

Залиште свої контактні дані та вкажіть причину звернення. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для уточнення деталей.


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний