• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Перетяжка салону: оригінальні матеріали й увага до деталей

Для власників автомобілів Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar і Porsche в мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service доступна послуга перетяжки салону. Наші фахівці використовують оригінальні матеріали та строго дотримуються стандартів заводу-виробника, що дозволяє гарантувати високу якість виконаних робіт.

Якісна перетяжка салону з гарантією на матеріали та виконані роботи

Перетяжка салону автомобіля - це унікальний інструмент, який здатний кардинально змінити і поліпшити стан інтер'єру вашого Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar або Porsche. Послуга являє собою повну перетяжку або частковий перешив матеріалів обробки на сидіннях, кермі, панелі приладів, картах дверей, стелі, а також відновлення набивки сидінь і фарбування декоративних елементів салону.

перетяжка салону

Якість перетяжки салону безпосередньо залежить від матеріалів, які будуть використані. Фахівці мережі Royal World Service допоможуть вам визначиться з кольором, фактурою та іншими характеристиками матеріалу для перешивки.

Найбільш часто використовуваним матеріалом є натуральна шкіра. Це дійсно міцний і довговічний матеріал. Шкіра стійка до перепадів температур, вицвітання та чищення хімічними засобами. Для перетяжки салону вашого автомобіля ми пропонуємо сертифіковану палітру заводу-виробника, яка складається з оригінальних відтінків і фактур спеціально розроблених для моделей Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar або Porsche.

Також наші майстри використовують вініл, який не вбирає вологу і менш сприйнятливий до забруднень. Гідною альтернативою натуральної шкіри є штучна замша - алькантара. Зносостійкий і еластичний матеріал не нагрівається в спеку, відмінно пропускає повітря і легко піддається очищенню. Ще один матеріал, який ми використовуємо для перетяжки салону - екошкіра. Гіпоалергенний і високоякісний замінник натуральної шкіри забезпечує ефективну вентиляцію.

перетяжка салону Land Rover

На всі роботи з перетяжки салону майстри нашої мережі надають гарантію, яка поширюється на заводський брак, дефекти швів і строчок, вицвітання шкіри.

Основні етапи і вартість перетяжки салону автомобіля

Перетяжка салону автомобіля - це комплексний процес. Першим етапом є узгодження дизайну та кольорової гами майбутнього салону або його частини з клієнтом. Фахівці Royal World Service уважно ставляться до всіх ваших побажань і пропонують кращий варіант.

Після фінального затвердження клієнт вносить передоплату у розмірі 50%. Ми замовляємо шкіру і приступаємо до виконання замовлення. Перетяжка починається з розбирання салону, демонтажу сидінь і старої обшивки. Потім ми викроюємо необхідні заготовки, повністю перешиваємо сидіння і встановлюємо їх в салон. Повна перетяжка салону автомобіля займає від двох тижнів.

Перетяжки салону автомобіля Range Rover

Часткова перетяжка салону передбачає заміну деформованих або застарілих елементів оздоблення. Цей варіант перешивки вимагає надзвичайно точного підбору кольору, фактури і матеріалу. Для найкращого результату часткової перешивки наші фахівці рекомендують зробити повну хімчистку салону, щоб пом'якшити різницю між відтінками старого і нового матеріалу.

Вартість часткової перетяжки салону стартує від 70 доларів, ціна повної перешивки починається від 3500 доларів. Реставрація одного сидіння, яка включає перетяжку і відновлення набивки буде коштувати близько 600 доларів.

На вартість перетяжки керма в автомобілях, які старше 10 років, впливає наявність підігріву рульового колеса, яке в таких моделях доводиться встановлювати заново, зважаючи на конструктивні особливості самої системи. Ціна перетяжки салону для кожного клієнта підраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів - дизайн, матеріали, терміни виготовлення і особливості моделі.

Послуга перетяжки салону автомобіля

Переваги перетяжки салону в автосервісі Royal World Service

Обираючи послугу перетяжки салону в автосервісах Royal World Service, ви завжди отримуєте найкраще. Однією з головних переваг нашої мережі є об'єктивне співвідношення ціни і якості, використання оригінальних матеріалів і суворе дотримання регламентованої технології розбирання салону.

Крім того, наші фахівці мають досвід перетяжки салонів броньованих автомобілів, які мають свою специфіку і вимагають особливих навичок. Займаючись реставрацією набивки сидінь, ми подбаємо про те, щоб відновлення було виконано правильно і системи вентиляції та підігріву продовжили функціонувати коректно. Довіряючи нам свій автомобіль, ви завжди можете бути впевнені в результаті.