• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна лобового скла на Porsche: опис процедури та поради власникам

Серійні автомобілі Porsche оснащуються висококласним преміальним автосклом Saint-Gobain-Sekurit та GUARDIAN, які відрізняються неперевершеною міцністю, високою стійкістю до пошкоджень та зносу. Однак навіть оригінальне автомобільне скло Porsche час від часу потрібно міняти. Не тільки після механічних пошкоджень, отриманих у ДТП або на парковці - якщо ви довго катаєтесь на своєму Porsche, лобове скло могло втратити герметичність внаслідок тривалої дії вітру або після непрофесійно виконаного кузовного ремонту. Так чи інакше, якщо є підозра на зношування або пошкодження автоскла, потрібно їхати в автосервіс. Від якості лобового скла в Porsche залежить аеродинаміка, шумоізоляція, швидкісні показники, якість проходження поворотів.

Заміна лобового скла на Porsche 911 - Royal World Service

Де міняти лобове скло на Porsche? Київ та Одеса

Запрошуємо на заміну лобового скла у мережу Royal World Service. У нас працює три сервісні центри преміум-рівня в Києві та Одесі, і ми спеціалізуємося саме на ремонті та обслуговуванні автомобілів Porsche. Працюємо з усіма моделями - Cayenne, Panamera, 718, Taycan, 911, Macan.

Чи важливо ставити саме оригінальне лобове скло на Porsche? Ми в Royal World Service професійно і відповідально ставимося до цього питання, але в даному випадку вважаємо так: ставити неоригінальне автоскло на Porsche можна. Різниці в якості немає. До того ж, Porsche самостійно не випускає автоскла, ми вже писали вище, скла для них постачають марки Saint-Gobain-Sekurit та GUARDIAN.

Різниця між оригінальними та неоригінальними автосклом для Porsche у ціні, приблизно в 2 рази: оригінал коштує близько 26,000 гривень, а неоригінал 12,00-13,000 гривень. Експерти Royal World Service гарантують, що неоригінальне автоскло, яке ми встановлюємо на Porsche, має необхідну якість, найвищу міцність і здатне належним чином приймати на себе жорсткість кузова. Водій та пасажир будуть надійно захищені наскільки це можливо, а оглядовість буде бездоганною.

Заміна лобового скла на Porsche: процедура Royal World Service

 • Демонтуємо пошкоджене (старе) лобове скло;
 • Видаляємо старий герметик, чистимо і миємо робочу зону;
 • Оглядаємо кузов на предмет придатності до заміни автоскла (якщо було серйозна ДТП);
 • Підбираємо скло відповідних розмірів та форми;
 • Встановлюємо, закріплюємо та обробляємо герметиком нове скло;
 • Додатково фіксуємо автоскло спеціальною стрічкою.

Лобове скло знімається за допомогою спеціальної металевої струни, з особливою увагою до додаткових елементів, які контактують із ним – датчиків дощу тощо. Наприклад, на Porsche Cayenne у конструкції лобового скла є спеціальна липучка, до якої кріпиться датчик дощу – під час заміни автоскла її потрібно зберегти. Майстри-новачки не знають про цей нюанс і часто необережно демонтують липучку, а коштує вона дорого, 1000-1500 гривень — платити їх доведеться власнику. Ми, Royal World Service, про такі тонкощі не забуваємо.

Кожна модель Porsche має особливості заміни лобового скла. Залежно від моделі, з якою ми працюємо, беремо потрібні витратні матеріали — кліпси, молдинги, накладки. Дотримуємося високих технологічних стандартів та надаємо гарантію на виконані роботи.

Заміна лобового скла на Porsche Panamera - Royal World Service

Скільки коштує заміна лобового скла на Porsche?

Все залежить від моделі автомобіля, року його випуску та характеру пошкоджень. У вартість входить саме лобове скло та роботи з його заміни.

Ціна оригінального лобового скла на Porsche – 26,000, неоригінального – 12,000-13,000 гривень.

Ціна робіт із заміни автоскла на Porsche у Києві та Одесі — близько 2,500-3,000 гривень, якщо не потрібно міняти ущільнювач. Якщо є корозія чи потрібно змінювати ущільнювач, ціна підвищується.

На роботи із заміни лобового скла Porsche надається гарантія 12 місяців. Також ми пропонуємо поклейку броньованої плівки ClearPlex - для збільшення терміну служби автоскла, захисту від тріщин та інших механічних пошкоджень.

Заміна лобового скла на Porsche Macan - Royal World Service

Заміна лобового скла на Porsche: скільки часу потрібно?

Сама робота займає близько двох годин, але рекомендується залишити автомобіль на одну ніч на станції. Якщо скло міняли ввечері, наприклад, до ранку авто краще не чіпати.

Що не можна робити протягом 48 годин?

 1. Миття автомобіля під тиском;
 2. Швидкісна їзда - 80 км/год і вище;
 3. Підвішування авто на ремонтному витягу.

У разі потреби експерти Royal World Service нададуть індивідуальні консультації щодо поводження з автосклом після заміни.

Заміна лобового скла на Porsche Panapera Turbo - Royal World Service