• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Голкіпер футбольного клубу «Кривбас» та збірної України Богдан Сарнавський відвідав автосервіс Royal World Service

Новий зірковий гість Royal World Service – футболіст Богдан Сарнавський, голкіпер українського клубу «Кривбас» та юнацьких команд збірної України. Богдан володіє позашляховиком Land Rover Range Rover та вирішив відкрити для себе новий спеціалізований сервіс Range Rover у центрі Києва.

ТО Range Rover для Богдана Сарнавського - Royal World Service

Богдан зізнався, що захотів приїхати до нас на сервіс після того, як побачив пост про детейлінг для Дениса Бойка, голкіпера київського «Динамо» та збірної України, коли той приїжджав до Royal World Service у середині листопада.

ТО Range Rover для Богдана Сарнавського

Богдан приїхав до нас на своєму позашляховику Range Rover на технічне обслуговування. Ми провели комп'ютерну діагностику та переконалися у відсутності поломок та несправностей. Потім фахівці Royal World Service провели безпосередньо саме ТО - замінили моторне масло, масляний та повітряний фільтри.

Повний перелік робіт:

 • Заміна моторного масла CASTROL EDGE PROFESSIONAL
 • Заміна масляного фільтра
 • Заміна повітряного фільтра
 • Заміна очисника універсального
 • Встановлення нової пробки піддону

Богдан Сарнавський залишився задоволений сервісом та вирішив приїжджати до нас на ТО Range Rover регулярно. Ми дуже раді, що талановиті спортсмени та досвідчені власники Land Rover обирають саме наш автосервіс.

Range Rover технічне обслуговування - Royal World Service

ТО Range Rover у центрі Києва

У нас є два автосервіси в столиці — спочатку з'явилася станція на вулиці Лятошинського, а приблизно рік тому відкрилася станція на вулиці Володимира Божка 21а, за 5 хвилин їзди від станції Деміївська, або за 10 хвилин їзди станції метро Либідська та торгового центру Ocean Plaza. Це самий центр Києва, один із найкращих районів у місті, тому багатьом нашим клієнтам він особливо подобається — перш за все своїм вигідним розташуванням. Якщо ви живете у центральних районах Києва, приїжджайте до нас на сервіс на Брожка — ви будете приємно вражені.

В автосервісі Royal World Service біля Ocean Plaza доступні всі послуги з ремонту та ТО Land Rover, а також Mercedes-Benz та Jaguar. Ми спеціалізуємося саме на цих трьох марках на даній станції: пропонуємо ремонт ходової частини, двигуна та акпп, розвал-сходження, кузовний ремонт, фарбування автомобілів, професійний догляд, заправку кондиціонера, тюнінг, автомийку та багато іншого. Надаємо гарантію на всі виконані роботи.

Range Rover на обслуговуванні - Royal World Service

Послуга детейлінга автомобіля ексклюзивно надається лише у нашому автосервісі на вулиці Брожка! Якщо ви хочете позбавитися дрібних пошкоджень кузова, сколів, дрібних тріщин, привести автомобіль у відмінний візуальний стан, скористайтеся автомобільним детейлінгом.

Поки наші спеціалісти проводять ремонт чи ТО автомобілів, клієнти можуть відпочити на нашій затишній зоні відпочинку на 2-му поверсі станції. Тут є зручні дивани, приставка Sony PlayStation та телевізор. Ви можете у комфортній обстановці провести телефонні розмови, випити кави та поспостерігати за роботою експертів Royal World Service. Богдан Сарнавський із задоволенням провів час у нашій зоні відпочинку: насолодився свіжою кавою та пограв у FIFA на приставці PlayStation!

Зона відпочинку Royal World Service

Богдан Сарнавський приємно вражений сервісом, рекомендує станцію всім власникам Land Rover та планує регулярно приїжджати до нас на ТО! Враховуючи розташування станції, Богдан зможе зручно добиратися на планове ТО.

Відкрийте і ви для себе великий, сучасний та комфортний автосервіс у центрі Києва. У нас найкращі в столиці спеціалісти з машин Mercedes-Benz, Land Rover та Jaguar, преміальний сервіс і тільки оригінальна якість. До нас їдуть на ремонт та ТО з усіх областей України. Записатися на обслуговування можна телефоном або онлайн, на цьому сайті. Чекаємо Вас!

Range Rover ремонт двигуна - Royal World Service