• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Клієнти Royal World Service: Георгій Бущан та його позашляховик Range Rover

За останній рік у наших київських СТО Royal World Service обслуговувалися різні зірки київського футболу — Денис Бойко («Динамо» та збірна України), Богдан Сарнавський («Кривбас»), і ось тепер серед них — Георгій Бущан, воротар столичного «Динамо» та збірної України.

Георгій звернувся до нас з наступної причини: на паркінгу у його позашляховика Range Rover сів акумулятор. Фахівець Royal World Service виїхав на місце та замінив акумуляторну батарею з адаптацією через комп'ютер. Після цього, вже на СТО у Києві ми провели регламентне ТО автомобіля та зробили розвал-сходження.

Георгій Бущан та його позашляховик Range Rover - Royal World Service

Як замінити та адаптувати акумулятор на Range Rover?

На машинах нового покоління стоять гелеві акумулятори з інтелектуальною системою зарядки. У Георгія Бущана на позашляховику Рендж Ровер стоїть саме такий акумулятор з керованим генератором. Згодом він починає втрачати ресурс і з'являється сигнал, що йде до генератора - збільшувати обсяг заряду. Чим більше він заряджає акумулятор, тим більше навантаження на двигун. Трохи вище йде витрата палива. Тому періодично (досить рідко) акумулятор на Range Rover потрібно міняти.

У Royal World Service є така можливість: якщо у вас несподівано виникають проблеми з акумулятором – на парковці чи десь у місті, а вам потрібно швидше їхати у справах – фахівець із Royal World Service приїжджає з новим оригінальним акумулятором та змінює його на місці.

За допомогою комп'ютера ми адаптуємо акумулятор до автомобіля клієнта. Коли встановлюється новий акумулятор, потрібно повідомити про це автомобіль - зробити деяке налаштування. Щоб система автомобіля розуміла, як його правильно заряджати. Після такої адаптації система в м'якому режимі починає заряджати акумулятор.

ТО та розвал-сходження на Рендж Ровер - Royal World Service

ТО та розвал-сходження на Рендж Ровер Георгія Бущана

Після встановлення та адаптації акумулятора, вже на нашому київському СТО, ми провели регламентне технічне обслуговування (заміна масла, фільтрів) і зробили розвал-сходження з калібруванням (кожні 10 000 км пробігу або кожен сезон заводом-виробником авто рекомендується перевірка розвал-сходження).

Звертайтеся до Royal World Service, якщо вам потрібен надійний та компетентний партнер у вирішенні автомобільних питань. Швидко, професійно, з індивідуальним підходом.