• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна лобового скла Land Rover

У мережі автосервісів Royal World Service власники Land Rover можуть скористатися послугою заміни лобового скла. Наші фахівці здійснюють заміну з використанням високоякісних матеріалів і кваліфікованого обладнання, дотримуючись технологічних стандартів бренду. Детальніше про вартість, гарантії та процес заміни читайте нижче.

Заміна лобового Land Rover

Лобове скло на автомобілях Land Rover: варіанти і вартість заміни

Land Rover - це надійні позашляховики, на які покладаються всі, оскільки вони не лише забезпечують вражаючі можливості повного приводу, а й гарантують максимальний комфорт в будь-яких умовах.

Лобове скло є одним з основних елементів транспортного засобу, який впливає на правильне функціонування систем автомобіля Land Rover - аеродинаміка, кліматичний контроль, шумозаглушення і т.д. Також лобове скло - це деталь, яка постійно піддається високому рівню зносу і через якийсь час потребує заміни.

Тріщини, відколи й інші ушкодження найчастіше виникають в результаті механічного або температурного впливу під час експлуатації транспортного засобу. Лобове скло з великою кількістю дефектів і недоліків може значно впливати на якість водіння, комфорт і безпеку.

Процес заміни лобового Land Rover

При необхідності заміни лобового скла Land Rover виникає основне питання - чи потрібно встановлювати оригінальне скло чи можна відшукати аналог високої якості. Фахівці Royal World Service пропонують власникам позашляховиків Land Rover можливість заміни скла як на оригінальне, так і на аналоговий варіант від виробників, з якими ми співпрацюємо давно і довіряємо їх продукції.

Процес заміни лобового скла Land Rover займає 24 години. Наші майстри зрізають старе скло металевою струною і садять нове скло на клей-герметик для скла. Через добу клієнт отримує бездоганно чистий автомобіль з новим лобовим склом.

Вартість заміни залежить від безлічі факторів - моделі та року випуску автомобіля, кількості витратних матеріалів і наявності додаткових функцій. Так, вартість аналога лобового скла Land Rover починається від 17 тисяч гривень, а оригінального від 25 тисяч.

Land Rover Заміна лобового

Рекомендації та гарантії на заміну лобового скла Land Rover

Фахівці мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service протягом доби після заміни лобового скла рекомендують дотримуватися наступних правил:

 • не мити транспортний засіб під тиском;
 • дотримуватися швидкісного режиму до 80 км/год;
 • не підвішувати автомобіль на підйомник.

На роботи по заміні лобового скла Land Rover ми надаємо гарантію 12 місяців. Крім того, для забезпечення тривалого терміну експлуатації нового вітрового скла, наші фахівці пропонують додаткову послугу поклейки броньованої плівки, яка захищає скло від подряпин, тріщин та інших механічних пошкоджень.