• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Коли необхідно замінювати гальмівні колодки Porsche Cayenne

Для вашої безпеки необхідно регулярно здійснювати ТО і заміну гальмівних колодок. Кожна модель Porsche має свій регламент техобслуговування, але потрібно враховувати, що стан гальмівних колодок залежить багато в чому від вашого стилю водіння. Розкішні спортивні кросовери надають можливості, що перехоплюють подих, як для любителів розігнатися на шосе, так і для подолання перешкод на дорогах без твердого покриття. Тому ми рекомендуємо оцінювати стан гальмівних колодок вашого Porsche Cayenne частіше, ніж того вимагає офіційний регламент, і робити це у професіоналів.

Які гальмівні колодки і ротори використовуються в Porsche Cayenne

У більшості моделей Porsche Cayenne використовуються залізні гальмівні диски з напівметалевими колодками, хоча розмір кожного залежить від конкретного оздоблення і встановлених опцій. Для високопродуктивних варіантів, таких як Cayenne Turbo, потрібні більші ротори і, отже, більші колодки. Якщо ваш автомобіль був оснащений на заводі вуглецево-керамічними гальмами, які не використовувалися до другого покоління, необхідно замінити їх на аналогічні компоненти.

Оригінальні гальмівні колодки Porsche повністю розроблені для вашого Porsche Cayenne і створені відповідно до найвищих стандартів. Оригінальні деталі допомагають забезпечити максимальну безпеку і довговічність більшою мірою, ніж найдорожчі післяпродажні компоненти, розроблені для різних типів транспортних засобів.

Porsche Cayenne гальмівні колодки та ротори

Термін служби гальмівних колодок Porsche Cayenne

Як і в будь-якому іншому автомобілі, інтервали заміни гальмівних колодок Porsche Cayenne багато в чому залежать від ваших навичок водіння і навколишніх умов. Якщо ви регулярно потрапляєте в затори, заміну краще виконувати на позначці 50 тис. км пробігу. Якщо ж ви в основному їздите на далекі відстані по міжміським шосе, заміна гальмівних колодок може знадобитися тільки після 100-120 тис. км. Однак, знову ж таки враховуйте свою манеру водіння.

Як дізнатися, що потрібно замінити гальмівні колодки Porsche Cayenne

Як правило, про те, що гальмівні колодки вашого Cayenne потребують заміни, зрозуміти легко. У такому разі автомобілю потрібно більше часу для зупинки і потрібен більший тиск на педаль. Крім того, ви можете помітити вібрацію і пульсацію педалі або рульового колеса, гальма можуть видавати скрип або скрегіт.

Основні ознаки зношених гальмівних колодок:

 • запах гару;
 • спорткар тягне в бік при гальмуванні;
 • у деяких моделях є сигнальні лампи гальмівної системи, які вмикаються, щоби повідомити вас про можливу проблему;
 • вереск, скрип або скрегіт при гальмуванні;
 • пульсація чи вібрація рульового колеса або педалі гальма.
Porsche Cayenne гальмівна колодка

Чи можна ставити нові гальмівні колодки на старі ротори

Якщо коротко – так. Компоненти гальм Porsche Cayenne зазвичай зношуються індивідуально, а це означає, що спершу зносяться гальмівні колодки. Але пам'ятайте, що коли гальмівні колодки сильно зношені, диски почнуть зношуватися набагато швидше. Якщо ротори у вашому спорткарі вкрилися іржею, мають подряпини або борозни, помітну кромку по краю, гальмівні колодки слід замінити разом із роторами.

Регулярно оновлювати гальмівні колодки необхідно не тільки з міркувань безпеки, але і для підтримки цілісності інших компонентів гальмівної системи Porsche Cayenne.

Заміна передніх і задніх гальмівних колодок Porsche Cayenne

Більшість передніх гальмівних колодок зношуються повільніше, ніж задні гальмівні колодки, через особливості автомобілів із заднім приводом. І передні, і задні гальмівні колодки Porsche Cayenne зазвичай зношуються з однаковою швидкістю як із лівого, так і з правого боку автомобіля. Майте на увазі, що знос усіх компонентів гальмівної системи багато в чому залежить від ваших звичок водіння. Виконуйте діагностику гальмівної системи щоразу, коли відправляєте свій Porsche Cayenne у сервісний центр.

Porsche Cayenne гальмівна система