• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Станція технічного обслуговування Мерседес

Використання оригінальних запчастин, дотримання рекомендацій заводу-виробника, надання гарантій - СТО Мерседес у Києві Royal World Service пропонує обслуговування за високими стандартами Mercedes-Benz. Ми дотримуємося офіційних вимог бренду у всьому, що стосується обслуговування, діагностики, ремонту та догляду за автомобілем.

Виконуємо весь спектр робіт, що пропонуються Mercedes-Benz через офіційних дилерів - від заміни моторного масла до капітального ремонту двигуна. Плюс у нас є конкурентна перевага – ми пропонуємо ремонт Мерседес зі своїми запчастинами. Насолоджуйтесь індивідуальним обслуговуванням вашого Mercedes-Benz. Запишіться на прийом в Royal World Service прямо зараз!

Наш автосервіс розташований у самому серці столиці України, на вулиці Брожка 21а, за 10 хвилин від м. Либідська та торгового центру Ocean Plaza. З нами ваш Mercedes-Benz у надійних руках.

СТО Мерседес у Києві

Експлуатація автомобіля може стати досить неприємним обов'язком, якщо вам доводиться все робити самому. Міняти масло, шукати запчастини на ремонт Мерседес, стежити за дотриманням регламенту ТО. На щастя, ви можете делегувати цю частину свого життя Royal World Service, сервіс центру Мерседес (Київ).

Ми пропонуємо ремонт, діагностику та обслуговування автомобілів Mercedes-Benz у комплексі. Якщо ви хочете, ми при першому контакті беремо ваше авто на обслуговування та надалі самі сповіщаємо вас про необхідність тих чи інших процедур. Заміна масла, чищення кондиціонера, перевірка зносу окремих механізмів - наші фахівці слідкуватимуть за вашим автомобілем замість вас.

Завдяки попередній технічній перевірці ми можемо виправити будь-які виявлені дефекти одразу після консультації. Ви отримаєте індивідуальну пропозицію від СТО Мерседес з технічного обслуговування, адаптоване до вашого автомобіля. Залежно від віку та пробігу, знос та можливі пошкодження перевіряються нашими фахівцями та можуть бути негайно усунені. Завдяки нашим прозорим фіксованим цінам на всі етапи технічного обслуговування, ви завжди можете тримати витрати під контролем. Діагностика Мерседес здійснюється з використанням новітніх технічних засобів.

Послуги СТО Royal World Service з ТО, ремонту та догляду Mercedes-Benz:

 • Планове технічне обслуговування Мерседес, а саме заміна моторного масла, масляного фільтра, повітряного та паливного фільтрів, діагностика ходової та двигуна, мийка.
 • Ремонт Мерседес, а саме ремонт двигуна, ходової частини, акпп, кузовний ремонт.
 • Детейлінг Мерседес-Бенц, тобто усунення вм'ятин, подряпин та інших дефектів лакофарбового покриття. Ці ушкодження незначні, але дуже неприємні. Можуть з'явитися після сильного граду, каменю, легкого ДТП. Спеціалісти нашого Мерседес СТО дбайливо видалять візуальні недоліки на вашій машині.
 • Тюнінг Мерседес-Бенц — поліпшення заводських параметрів автомобіля з використанням оригінальних тюнінг-пакетів. Замовляємо безпосередньо у Brabus, AMG, Lorinser.

Для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з Royal World Service на сайті або за телефоном +38 063 850 95 09 .

Ремонт Мерседес - Royal World Service

Ремонт Мерседес та ТО за стандартами німецького преміум-бренду

У київському автосервісі Royal World Service будь-які процедури, пов'язані з усуненням пошкоджень, заміною деталей, використанням автозапчастин, плановим технічним обслуговуванням, проводяться відповідно до офіційних рекомендацій Mercedes-Benz. Ми дотримуємось вимог заводу-виробника для кожного автомобіля, який потрапляє до нас на СТО. Тим самим ми гарантуємо високу якість обслуговування за будь-яких обставин.

Жодної самодіяльності, жодних кустарних способів ремонту чи ТО – ми обслуговуємо Мерседес так, як це роблять офіційні дилери Mercedes-Benz в Україні, Німеччині та іншому цивілізованому світі.

Оригінальні запчастини Mercedes-Benz у Києві

Щоб ваш Мерседес залишався справжнім Мерседесом. Для ремонту та ТО ми рекомендуємо використовувати оригінальні деталі Mercedes-Benz. Чи це знос, технічне обслуговування або інша заміна: оригінальні запчастини Мерседес-Бенц — найкращий вибір для збереження цінності та безпеки вашого авто. Вони відрізняються чудовою якістю, перевіреною безпекою та високою надійністю. Тому що вони були спеціально розроблені для вашого автомобіля. Довговічність та відмінне співвідношення ціни та якості також роблять оригінальні запасні частини Mercedes-Benz в кінцевому рахунку економічними.

Ми не йдемо на компроміси, коли йдеться про вашу безпеку. Ми надаємо особливого значення функціональності, довговічності та стійкості. Тільки коли деталь відповідає суворим вимогам Mercedes-Benz, вона отримує зірку та дозвіл на продаж. Саме такі деталі ми використовуємо на нашому київському СТО Мерседес.

Крім того, ми використовуємо спеціальні інструменти – для точної установки, перевіреної безпеки та високої надійності. Переконайтеся в якості нашої майстерні Mercedes-Benz і скористайтеся перевагами технічного обслуговування, яке точно відповідає вашому автомобілю.

Планове технічне обслуговування Мерседес-Бенц - Royal World Service

Планове технічне обслуговування Мерседес Бенц (ТО)

Завдяки регулярному обслуговуванню нашими професійно підготовленими фахівцями ви забезпечите безпеку, надійність та збереження оптимальної вартості вашого Mercedes-Benz.

Планове технічне обслуговування Мерседес може включати:

 • заміна моторного масла, масляного фільтра, фільтра салону; повітряного та паливного фільтрів;
 • діагностика ходової та двигуна;
 • заміна гальмівних дисків та колодок;
 • комп'ютерна діагностика;
 • перевірка розвал-сходження;
 • миття автомобіля;
 • монтаж та балансування шин;
 • перевірка акумуляторного блоку (батареї);
 • замки та ключі на автомобіль Mercedes-Benz.

Ми регулярно інформуємо вас про майбутнє технічне обслуговування, якщо ви цього бажаєте. Запишіться на Мерседес сервіс онлайн прямо на нашому сайті. Насолоджуйтесь найкращим сервісним обслуговуванням: компетентним, ретельним, орієнтованим на потреби та прозорим за вартістю.

Незалежно від того, чи є вже клієнтом нашого СТО Мерседес-Бенц або тільки хочете знайти хороший сервіс: завдяки сезонному техогляду ви будете в більшій безпеці на дорозі – навесні, перед поїздкою у відпустку та на початку холодного сезону. Ваш Мерседес прибуває до нас на випробувальний стенд і піддається численним перевіркам та ретельним функціональним випробуванням. Після цього ваш Мерседес буде готовий до весни, добре підготовлений до далеких поїздок та зможе витримати навіть найнижчі мінусові температури.

Ми будемо раді надати вам додаткову інформацію про послуги та ціни. Зв'яжіться з Royal World Service на сайті або за телефоном +38 063 850 95 09 .

ТО Мерседес-Бенц - Royal World Service

Всі види ремонту Мерседес-Бенц - від кондиціонера до двигуна

Наш автосервіс на Брожка пропонує будь-які ремонтні процедури по машинам Mercedes-Benz. Ми використовуємо оригінальні запчастини (або неоригінальні, якщо ситуація дозволяє зробити це без шкоди за якістю).

 • Ремонт двигуна
 • Ремонт ходової частини
 • Ремонт коробки передач
 • Кузовний ремонт
 • Фарбування автомобілів
 • Електромонтажні роботи
 • Ремонт салону
 • Ремонт скління
 • Детейлінг (усунення вм'ятин, сколів, подряпин)

Ми знаємо всі деталі автомобіля та маємо доступ до інформації виробника. Відповідно до вихідної конструкції використовуються процеси, специфічні для матеріалу, у тому числі точно відповідні процеси зварювання. Для цього наші фахівці регулярно проходять навчання, тестування та сертифікацію. Кожен випадок пошкодження ретельно оцінюється, щоб знайти найкращий спосіб ремонту.

Інноваційні методи ремонту дозволяють швидко і, головне, дешево усунути дрібні пошкодження як усередині, так і зовні без заміни цілих деталей. І, звичайно ж, зі звичною для Mercedes-Benz високою якістю.

Якщо це детейлінг Мерседес, подряпини на ЛКП закриваються, шліфуються, фарбуються, а потім тонко поліруються. Таким чином, фарба відновлює колір та блиск, а також свою захисну функцію від іржі. Невеликі вм'ятини коригуються спеціальними інструментами та, головне, вірним чуттям. При ремонті вм'ятин не потрібне шліфування, шпаклювання або фарбування автомобіля. При ремонті пластику тріщини або подряпини на бамперах, захисних смугах та панелях закриваються, оптично коригуються та в ідеалі мають бути зафарбовані лише на невеликих ділянках.

Розвал сходження Мерседес-Бенц - Royal World Service

В салоні авто також можуть швидко статися дрібні неприємності: наприклад, діри, що прогоріли в чохлі сидіння або потертості на панелі приладів. Ремонт салону від Royal World Service повертає інтер'єру його першокласний вигляд. І це за порівняно невеликих матеріальних та тимчасових витрат. На основі характеристик існуючого матеріалу наші фахівці відтворюють структуру, колір та малюнок у кілька робочих етапів.

Ушкодження облицювання усувається шляхом відновлення поверхні, що відповідає матеріалу. Таким чином, щоб ці ділянки максимально відповідали вихідному фарбуванню та структурі. При ремонті оббивки тріщини або прогари закриваються спеціальним матеріалом та текстильними волокнами. Після обробки малюнок та колір вихідного матеріалу майже повністю відновлюються.

Ремонт Мерседес зі своїми запчастинами

Офіційні автосервіси Мерседес не пропонують ремонту з запчастинами клієнта. Якщо ви вирішили привезти свої деталі та заощадити, вам відмовлять. А Royal World Service – не відмовить!

Ремонт Мерседес зі своїми запчастинами - Royal World Service

У нашому сервісі зі своїми запчастинами можна виконати будь-який ремонт Mercedes-Benz, крім ремонту ДВС.

 • Ремонт ходової частини
 • Кузовний ремонт Мерседес
 • Ремонт електроніки (нові запчастини, не бу)
 • Ремонт та реставрація салону
 • Заміна автомобільного скла
 • Планове ТО Мерседес-Бенц (є обмеження)

Якщо є бажання та необхідність, приїжджайте зі своїми запчастинами – ми їх встановимо за всіма правилами. Проте гарантій не дамо, оскільки походження деталей не знаємо. Можемо лише гарантувати, що всі роботи будуть проведені на найвищому рівні, як цього вимагає німецький бренд. Також зверніть увагу, при ремонті авто Мерседес-Бенц зі своїми запчастинами ціна нормо-години вища, ніж при використанні запчастин від Royal World Service.

Неважливо, це дрібна поломка або серйозні збитки: наші компетентні фахівці готові допомогти вам 24 години на добу, сім днів на тиждень. Вони допоможуть вам з будь-якими питаннями, які можуть виникнути при експлуатації автомобіля, і організують для вас відповідні заходи. Від особистої підтримки на місці до організації вашої подальшої подорожі та оптимального ремонту вашого Mercedes. Все з одних рук - все, щоб ви були мобільні та розслаблені.