• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Професійне обладнання

Комп'ютерна діагностика Land Rover

Якою б не була проблема — наприклад, нерівна робота двигуна, велика витрата палива чи нестача потужності — мережа преміальних автосервісів Royal World Service готова прийти вам на допомогу. Знайти причини несправності та усунути їх. Ми робимо це за допомогою професійної діагностики Land Rover, яка обов'язково включає перевірку комп'ютером.

Комп'ютерна діагностика Ленд Ровер - це сучасний метод перевірки систем автомобіля, який дозволяє виявити критичні помилки та усунути їх. Діагностика Land Rover комп'ютером дає змогу ефективно діяти там, де звичайна механічна перевірка не дає результатів. В рамках такої процедури діагностична техніка встановлює контакт з електронними бортовими системами Ленд Ровер та фіксує інформацію про існуючі помилки/проблеми. Це тест електронних систем транспортного засобу на наявність несправностей, перевірка АКПП на стан адаптації та діагностика системи двигуна для виявлення можливих помилок.

Комп'ютерна діагностика – це основа, з якої завжди починається пошук проблем із автомобілем. За результатами такої перевірки формується оптимальний перелік робіт з ремонту автомобіля Land Rover.

Чому важлива діагностика Ленд Ровер? Вона дає змогу виявити потенційні проблеми ще до поломки. Комп'ютерні пристрої сканують транспортний засіб, виявляючи багато несправностей, незалежно від ступеня їхньої небезпеки. Такий діагностичний тест дозволяє превентивно локалізувати небезпечні тенденції у роботі вашого автомобіля та продовжити термін його служби. Ми рекомендуємо знайти та виправити помилки вже зараз, поки вони не перетворилися на серйозну та дорогу проблему.

Комп'ютерна діагностика Land Rover - Royal World Service

Комп'ютерна діагностика Land Rover: що можна перевірити?

Сучасні операційні системи Land Rover, вбудовані в автомобіль, відстежують та попереджають водіїв (а також фахівців з обслуговування) про проблеми, заощаджуючи дорогоцінний час на усунення несправностей.

Отже, навіщо вам потрібна діагностика авто комп'ютером? Є кілька завдань, які вирішує ця послуга:

Виконання діагностичних робіт (керований пошук несправностей, контроль та аналіз характеристик і сигналів конкретних датчиків у режимі реального часу).

Зчитування ідентифікаційної та діагностичної інформації засобами зовнішніх систем діагностування (зчитування та аналіз зареєстрованих у запам'ятовуючих пристроях ідентифікаційних даних автомобіля, його агрегатів, систем, програмного забезпечення та зареєстрованих кодів несправностей та їх затирання після усунення несправностей).

Будь-який позашляховик Land Rover має вбудовані інструменти самодіагностики систем, вузлів та агрегатів шляхом постійного контролювання значень діагностичних та «аварійних» параметрів, реєстрації та індикації відхилень або появ несправностей, а також виконання інших передбачених виробником функцій самодіагностування. Коли спеціаліст на СТО Ленд Ровер підключається до автомобіля комп'ютером, вся накопичена про помилки інформація фіксується та оцінюється для вжиття відповідних заходів.

Діагностика Land Rover комп'ютером допомагає запобігати поломкам двигуна на практиці: якщо виявляються відповідні помилки, відбувається активація аварійних програм, що захищають мотор. Наприклад, якщо виявлено ослаблений кабель свічки запалювання («обрив кабелю»), відбувається відключення потрібного циліндра: це запобігає руйнуванню каталітичного нейтралізатора незгорілою сумішшю. Водій спостерігає це як падіння продуктивності (втрата потужності).

Ця користь для спрощення технічного обслуговування та ремонту Ленд Ровер. Отримана через комп'ютер інформація може полегшити або навіть зробити зайвим пошук несправного компонента після появи симптому несправності.

Land Rover Комп'ютерна діагностика

Можливості та обсяг доступних інформації та функцій можуть суттєво відрізнятися залежно від рівня обладнання, що використовується в автосервісі.

Обладнання для комп'ютерної діагностики Land Rover

Якість та ефективність комп'ютерної діагностики Ленд Ровер багато в чому залежить від використання оригінальних діагностичних систем та обладнання. Важливо використовувати ті діагностичні інструменти, які рекомендує завод-виробник Land Rover. Також потрібні найсвіжіші версії таких діагностичних систем. Адже, щоб усунути багато несправностей, необхідно перепрограмувати (прошивати за допомогою нової програми) ті чи інші модулі позашляховика.

В автосервісах Royal World World Service у Києві та Одесі ми застосовуємо офіційне діагностичне обладнання та програмне забезпечення для Land Rover (Jaguar/Land Rover SDD), яке використовують офіційні дилери. Обладнання відповідає офіційним рекомендаціям компанії. SDD (Symptom Driven Diagnostic) – це офіційна програма для діагностики та ремонту автомобілів JLR. Найновіша розробка британців у галузі діагностики автомобілів.

Більшість автомобільних комп'ютерів та сканерів не показують помилки так точно і докладно як офіційне обладнання, тому спиратися можна лише на діагностику за допомогою офіційної системи. Клієнти часто приїжджають до нас із надуманою проблемою чи помилкою лише тому, що раніше діагностика їхнього авто була проведена з використанням неоригінального обладнання.

Найбільш нові моделі позашляховиків ми перевіряємо за допомогою діагностичної системи SDD з постійно оновлювальною версію програмного забезпечення. Цей діагностичний комплекс дозволяє забезпечити повноцінний технічний огляд Land Rover із відмінними результатами.

Комп'ютерна діагностика: ціна в Києві та Одесі

Скільки коштує діагностика Land Rover? Ціна послуги в автосервісах Royal World Service у Києві та Одесі складає 650 грн.

Комп'ютерна діагностика для автомобілів Land Rover

Найпоширеніші питання щодо комп'ютерної діагностики Land Rover:

 • Скільки часу займає комп'ютерна діагностика?

  Діагностика автомобілів Land Rover у нашій мережі займає 1-2 години.

 • Яке обладнання використовується для комп'ютерної діагностики Land Rover?

  Ми перевіряємо автомобілі Land Rover за допомогою діагностичної системи SDD, використовуючи для неї апаратне забезпечення марки Panasonic, що рекомендується виробником, і спеціалізовані узгоджувальні пристрої VCM, DA-VINA, Mongoose Pro. Старіші моделі Land Rover ми діагностуємо за допомогою системи попереднього покоління IDS. Такий діагностичний комплекс дозволяє забезпечити повноцінний технічний огляд Рендж Ровер із відмінними результатами..

Дозвольте нашим досвідченим технічним фахівцям задовольнити всі ваші потреби в комп'ютерній діагностиці та обслуговуванні Land Rover. За нашими плечима роки експертного обслуговування преміум-рівня: ніхто не розуміється на вашому Land Rover краще, ніж команда Royal World Service у Києві та Одесі.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.