• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Дбайливе відновлення

Кузовний ремонт Land Rover

Навіть якщо ви пересуваєтеся в основному по місту на своєму Land Rover, уникнути ризику пошкодження кузова дуже складно. Мова йде не тільки про зіткнення, але також про дрібні подряпини від гравію та гілок. Також із часом автомобілю може знадобитися кузовний ремонт, зокрема зварювальні роботи, якщо він зберігається на відкритій стоянці. Навіть британські позашляховики через 10-15 років починають вимагати капітальних робіт по кузову, тому що метал піддається корозії, особливо зважаючи на умови українських зим.

Відновити цілісність металевих і пластикових елементів, повернути автомобілю презентабельний зовнішній вигляд – основні цілі ремонтних робіт по кузову. При цьому роботи бувають різної складності: як усунення дрібних подряпин і вм'ятин, так і зварювання після серйозних ДТП. Який би тип кузовного ремонту вам не знадобився, важливо здійснювати його у професіоналів. Фахівці Royal World Service проводять такий спектр послуг із кузовного ремонту:

 • ремонт пластика;
 • рихтувальні роботи;
 • малярні роботи по кузову.

Існує багато причин, чому власники звертаються в автомобільний сервіс для проведення кузовного ремонту. Найпоширеніші з них такі:

 • ДТП – головна причина. Як свідчить статистика, в дорожню пригоду потрапляє кожен другий автомобіліст. При цьому може знадобитися як банальний ремонт бампера, так і усунення глибоких вм'ятин і зварювання рами.
 • Часто кузовний ремонт цікавий тим, хто планує продавати свій Land Rover. Тріщини, відколи, подряпини псують зовнішній вигляд позашляховика.
 • Усунення наслідків надзвичайних ситуацій (повені, пожежі, падіння важких предметів на кузов з висоти). Нерідко під час сильних дощів міські дороги затоплює, після чого автовласникам доводиться звертатися в автосервіс.
Кузовний ремонт Land Rover

Типи кузовного ремонту Land Rover

Дрібний косметичний ремонт необхідний для підтримки бездоганного зовнішнього вигляду вашого Land Rover і для запобігання подальшій корозії кузова. Усі ці подряпини, відколи, невеликі тріщини означають, що захисне покриття вашого автомобіля зруйновано, а значить у місці дефекту псується метал. Тому уважні власники намагаються вчасно проводити навіть дрібний ремонт.

Як правило, капітальний ремонт необхідний, якщо у вашого Land Rover відбулося порушення геометрії кузова і спостерігаються складки, глибокі вм'ятини, тріщини і численні розриви. Якщо ваш позашляховик має саме такі проблеми, для відновлення кузова необхідно буде провести:

 • витягування за контрольними точками для відновлення геометрії кузова (при цьому фахівці контролюють процеси за допомогою комп'ютерних програм);
 • зварювання тріщин, рихтування, витягування;
 • малярні роботи.

Часто для якісного кузовного ремонту Land Rover потрібно провести зварювальні роботи. Зварювання потрібне в разі, якщо:

 • у вашого позашляховика пошкоджено днище або рама;
 • необхідно здійснити рихтування автомобіля;
 • потрібно відновити цілісність тріснутого металевого бампера.

Для якісного виконання зварювальних робіт необхідно більше часу в порівнянні з іншими видами кузовного ремонту, але вартість заміни комплектуючих Land Rover набагато вища, тому власники британських позашляховиків найчастіше покладаються на професіоналізм майстрів. Заміну кузова доведеться провести лише в тому разі, якщо дефекти неможливо виправити й експлуатація автомобіля буде небезпечною. Фахівці Royal World Service використовують тільки сучасні перевірені методи ремонту, а також оригінальні запчастини та матеріали Land Rover, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш автомобіль отримає найкращий догляд.

Ремонт кузова Land Rover

Ремонт скла

Більшість тріщин і сколів на лобовому склі вашого Land Rover можна відремонтувати без необхідності установки нового лобового скла, якщо вони не знаходяться в основній зоні огляду водія. Цей ремонт зазвичай займає близько 30 хвилин. Якщо на лобовому склі з'явилася тріщина або скол, постарайтеся якомога швидше відремонтувати його, щоби запобігти подальшим пошкодження.

Видалення вм'ятин

Цей вид кузовного ремонту дозволяє уникнути необхідності в більш дорогих або трудомістких процедурах, а також швидко і легко повернути Land Rover в ідеальний стан.

Усунення подряпин

За допомогою передових методі фарбування ми можемо усунути невеликі подряпини на лакофарбовому покритті вашого Land Rover, не перефарбовуючи всю панель. Наше лакофарбове покриття буде гармонійно поєднуватися з іншою частиною автомобіля, і ваш Land Rover буде виглядати як новий.

Ремонт пластика

Пошкодження бампера – одна з найпоширеніших проблем, при цьому вартість заміни цієї деталі досить висока. Ми пропонуємо альтернативу – ремонт пластикових елементів вашого розкішного позашляховика. Цей вид ремонту зазвичай включає такі роботи: зварювання, нарощування, ремонт кріплення і фарбування.

Етапи кузовного ремонту Land Rover

Кузовний ремонт Land Rover в незалежному сервісі Royal World Service проводиться відповідно до європейських стандартів. Основними етапами кузовного ремонту є:

 1. Оцінка пошкоджень кузова та визначення точної вартості робіт.
 2. Демонтаж пошкоджених елементів, а також деталей, які заважають усуненню внутрішніх пошкоджень – часткове розбирання автомобіля.
 3. Робота з металом (рихтування, зварювання) і відновлення геометрії кузова.
 4. Відновлення або заміна пошкоджених деталей.
 5. Підготовка поверхні кузова до фарбування (шпаклювання, грунтування і т.д.).
 6. Нанесення лаку і фарби, покриттів для захисту кузова від ультрафіолету, антиожеледних реагентів і дрібних подряпин.
 7. Сушка.
 8. Складання автомобіля – установка всіх деталей.
 9. Перевірка якості кузовного ремонту (всіх технічних параметрів і кузова в цілому).

Не всі етапи можуть бути включені, це залежить від складності ушкоджень. Наприклад, зварювальні роботи і діагностика приладів не будуть проводитися, якщо вам необхідно всього лише усунути подряпину.

Оцінка пошкоджень кузова Land Rover

Відповіді фахівців Royal World Service на популярні питання власників автомобілів Land Rover про кузовний ремонт

 • Як довго проводиться ремонт кузова Land Rover?

  Протягом 4-5 днів, якщо пошкодження не дуже серйозні.

 • Чи є гарантія на кузовний ремонт автомобілів Land Rover?

  Ми надаємо гарантію на кузовний ремонт Land Rover.

 • Чому не можна ремонтувати кузов мого Land Rover самостійно?

  Фахівці мають знання, досвід, усі необхідні інструменти і матеріали для якісного відновлення вашого позашляховика. Відправивши ваш автомобіль відразу до професіоналів, ви заощадите і час, і кошти (адже вам не доведеться через кілька місяців знову усувати ту саму проблему).

Ми описали найбільш поширені проблеми з кузовом і способи їх усунення автомобілів Land Rover і Range Rover. Одні дефекти можуть бути незначними, а інші вимагати капітального ремонту або заміни деталей. Тому в разі будь-яких ушкоджень рекомендуємо звертатися в один із центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші фахівці зможуть надати кваліфіковану допомогу вашому автомобілю.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.