• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Дбайливе відновлення

Кузовний ремонт Mercedes-Benz

Автомобілі Mercedes-Benz обирають через інновації, функції безпеки, комфорту і, звичайно ж, статусу. Хоча німецька компанія робить усе для запобігання зіткнень, неприємні ситуації все ж трапляються, після чого автомобілю потрібен ремонт. Також агресивний вплив навколишнього середовища, гілки та каміння, які падають на автомобіль, можуть пошкодити його кузов. У такій ситуації кожен власник захоче повернути ідеальний вигляд свого Mercedes-Benz.

Кузовний ремонт автомобілів Mercedes-Benz

Важливо враховувати, що сучасні автомобілі оснащуються технологічними пристроями (датчиками, бортовими комп'ютерами і т. д.), які можуть легко пошкодитися при ударі. Ремонт після зіткнення більше не обмежується видаленням вм'ятини або заміною зовнішньої частини. Незалежно від того, розбито у вашого автомобіля бокове дзеркало чи йому нанесені масштабні пошкодження в результаті аварії, будьте впевнені, що спеціалізований сервіс Royal World Service відновить ваш Mercedes-Benz, провівши зокрема:

 • малярні роботи по кузову;
 • рихтувальні роботи;
 • ремонт пластика.

Кузовний ремонт необхідний не тільки для відновлення презентабельного зовнішнього вигляду автомобіля, але і для вашої безпеки. Крім пошкодження крихких датчиків, деформація кузова також впливає на ходові якості автомобіля і сприяє корозії. Це стосується, наприклад, крил Mercedes-Benz, для ремонту яких потрібен спеціальний інструмент і акуратний підхід. Щоби шви були максимально непомітні і міцні, використовуються сучасні технології зварювання і склеювання, а також сертифіковані матеріали, адже неякісне лакофарбове покриття не буде стійким і дуже швидко осиплеться. Без відповідних навичок і досвіду з цими завданнями впоратися неможливо.

Кузовний ремонт Mercedes-Benz - Royal World Service

Етапи кузовного ремонту Mercedes-Benz

Фахівці Royal World Service виконують усі види робіт по кузову відповідно до регламенту німецької компанії.

 • Первинний огляд автомобіля і детальна оцінка пошкоджень фахівцем. Якщо в ході огляду майстер розуміє, що є ймовірність прихованого пошкодження, клієнту пропонується проведення додаткової діагностики.
 • Спеціаліст визначає обсяг робіт, які запчастини необхідно полагодити або замінити, і клієнтові надається точний прайс.
 • Якщо автомобіль має лише невеликі поверхневі ушкодження, фахівці можуть зробити лише локальний ремонт кузова без розбирання вузлів. Якщо пошкодження вашого Mercedes-Benz масштабніші, фахівці будуть змушені знімати і замінювати деталі, знімати обшивку салону або розбирати його. Після усунення проблеми всі запчастини повертаються на місце.

При виконанні кузовного ремонту Mercedes-Benz важливо не тільки акуратно розібрати автомобіль, а й ретельно провести збірку деталей, які повинні бути дуже точно підігнані. Від цього залежить комфортна і безпечна експлуатація автомобіля. Після ремонту не повинно бути будь-яких шумів, вібрацій у салоні, скрипів або люфту.

Ремонт кузова Mercedes-Benz

Типи кузовного ремонту автомобілів Mercedes-Benz

Перед ремонтом кожний транспортний засіб проходить попереднє діагностичне сканування. Це сканування дозволяє нам отримати повну картину ушкоджень під зовнішніми панелями. У ході сканування перевіряються всі функції безпеки, такі як датчики, подушки безпеки і багато іншого. Після кузовного ремонту автомобіля проводиться постдіагностичне сканування, щоби переконатися, що всі компоненти перебувають у робочому стані.

Механічні пошкодження, пов'язані з зіткненням

Під час зіткнення механічні деталі можуть бути розчавлені чи пошкоджені при ударі. Може знадобитися ремонт підвіски, регулювання або заміна деталей, таких як вентилятори і радіатори. Royal World Service пропонує послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів Mercedes-Benz, тому вам не доведеться шукати додатково інші сервісні центри, адже ви отримаєте весь комплекс послуг.

Ремонт вм'ятин

Ми ремонтуємо вм'ятини будь-якого розміру як на алюмінієвих, так і на сталевих панелях. Більшість кузовних майстерень обладнані і навчені тільки ремонту сталі. Німецька компанія в останні роки збільшила використання алюмінію при будівництві автомобілів. Наприклад, в моделях S-Class повну зовнішню оболонку в кузові разом із дахом і кузовним стволом виготовляють із цього металу. Крім алюмінієвого листа, використовуються литі алюмінієві і екструдовані профілі. У вузлах використовується точкова структурна піна. Ремонт алюмінію вимагає спеціальних інструментів, обладнання та специфічних методів.

Ремонт бампера

Заміна бамперів автомобілів класу люкс дуже дорога. Але у нашого сервісного центру є альтернатива: фахівці Royal World Service здійснюють якісний ремонт пластика завдяки сучасному обладнанню та багаторічному досвіду, так що ми можемо полагодити більшість бамперів. Багато автомайстерень не пропонує цю послугу, тому що у них може не бути необхідних інструментів або кваліфікованого фахівця для досягнення бажаних результатів. Але Royal World Service завжди намагається забезпечити клієнтів повним комплексом послуг.

Рихтувальні роботи

Під час рихтувальних робіт проводиться ремонт деформованих елементів кузова: крил, арок, задніх і передніх панелей, панелі даху. Залежно від моделі Mercedes-Benz, глибини вм'ятин, складності ушкоджень фахівці Royal World Service проводять роботи відповідним обладнанням і з використанням різних технік. Спочатку деформовану зону ретельно очищають, після чого вм'ятину витягають (якщо метал розтягнутий, його стягують), відновлюють заводські конфігурації кузова і приступають до малярних робіт.

Малярні роботи

Перед фарбуванням Mercedes-Benz наноситься шар грунтовки, який захищає кузов автомобіля від корозії, ультрафіолету і згладжує нерівності. Верхні шари фарби наносяться для формування кольору і унікальних ефектів. Базовий лак є основою для колірної гами. Для фарбування автомобілів Mercedes-Benz використовуються дрібні пігменти (30-50 нанометрів замість 100-300), які особливо рівномірно лягають на поверхню лаку, завдяки чому створюється ефект рідкого металу. Цю особливість лакофарбового покриття люблять всі власники Mercedes-Benz, тому при ремонті кузова ми ретельно стараємося відновити її. Останній шар при фарбуванні кузова – прозорий лак, який дозволяє створити матовий або блискучий фініш. Цей шар лаку також захищає кузов від впливу агресивного зовнішнього середовища.

Малярні роботи Mercedes-Benz

Відповіді майстрів Royal World Service на часті питання власників Mercedes-Benz про кузовний ремонт

 • Скільки часу необхідно для кузовного ремонту Mercedes-Benz?

  Якщо пошкодження не надто серйозні, ремонт кузова разом із відновленням лакофарбового покриття виконується протягом 4-5 днів.

 • Чи надаєте ви гарантію на ремонт кузова Mercedes-Benz?

  Royal World Service надає гарантію на цей вид ремонту.

 • Чому не варто самостійно робити кузовний ремонт Mercedes-Benz?

  У ході ДТП можуть пошкодитися крихкі деталі датчиків, які відповідають, зокрема за вашу безпеку. Якщо мова йде про відновлення лакофарбового покриття, то для цього також потрібне спеціальне обладнання та навички. Швидше за все, самостійно нанесені лак і фарба дуже швидко осиплються, і вам необхідно буде знову витрачати час на ремонт.

У зазначених випадках ви завжди можете звертатися в один з центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші фахівці зможуть оперативно надати кваліфіковану допомогу вашому Mercedes-Benz.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.