• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Миття, чищення пакетів радіаторів Land Rover

Перегрів двигуна, зниження потужності, перегрів АКПП, відключення кондиціонера - все це може наслідком засмічення радіаторів. Таке особливо часто можна спостерігати у спеку, у пробках. Якщо ігнорувати проблему, ставатиме лише гірше — аж до перегріву двигуна. Не кажучи вже про те, що кондиціонер у салоні перестане рятувати вас від 30+ спеки і можна просто збожеволіти.

Подбайте про автомобіль та власний комфорт: приїжджайте на промивання радіаторів двигуна та системи охолодження Land Rover. Послуга вкрай актуальна в літній період: це найкращий спосіб запобігти перегріву двигуна та забезпечити нормальне охолодження для себе та автомобіля.

Як відбувається забруднення радіатора Land Rover?

Кожен позашляховик Ленд Ровер оснащений кількома пакетами радіаторів, які допомагають уникнути перегріву. Коли ви прямуєте у своїх справах, ваш двигун сильно нагрівається і для контролю цього процесу автомобільний радіатор Land Rover качає охолодну рідину до різних компонентів авто. Через радіатори проходять величезна кількість повітря, а разом із ним — пил, бруд, пух, листя, комахи.

Миття радіаторів Land Rover - Royal World Service

Згодом будь-який радіатор забивається: бруд поступово накопичується в ньому і продуктивність системи падає. В результаті все гірше охолоджується двигун, дедалі гірше працює система кондиціювання в салоні. Якщо досить довго ігнорувати проблему, ви матимете неприємні наслідки. Двигун починає працювати при високих температурах і в системі кондиціювання підвищується тиск. Ефективність роботи кондиціювання знижується. Експлуатація автомобіля із засміченими радіаторами призводить до перегріву двигуна.

Як часто потрібно чистити радіатор двигуна та радіатор охолодження?

Чищення та миття радіаторів – обов'язкова процедура в рамках ТО Land Rover. Ми рекомендуємо проводити обслуговування радіаторів Ленд Ровер кожні 50-100 тисяч км пробігу.

Не судіть про рівень забруднення автомобільного радіатора за допомогою візуального огляду: вони розташовуються пакетами, один за одним, і оцінити реальний рівень забруднення без розбирання просто неможливо. Передня частина радіатора може бути бездоганно чистою, але всередині може бути лякаюча кількість бруду. Поступово стільники радіаторів забиваються і процес теплообміну порушується, тому що повітря не може повноцінно проходити крізь них.

Повне промивання радіаторів Land Rover зі зняттям у Royal World Service

Приїжджайте на професійне чищення/мийку радіаторів у Royal World Service. Ми обслуговуємо будь-які позашляховики Ленд Ровер у трьох автосервісах у Києві та Одесі. Наші фахівці чистять радіатори зі зняттям, повноцінним миттям, яке дозволяє на 100% позбутися забруднень.

Повне промивання радіаторів Land Rover

Важливо чистити автомобільний радіатор із повним демонтажем. Якщо ви просто промиваєте струменем води із зовнішнього радіатора, бруд вибивається та відкладається на внутрішньому радіаторі. Найкраще повністю демонтувати радіатори та ретельно промити під невеликим струменем.

Що дає очищення радіатора?

Професійне миття радіатора на автосервісі Royal World Service усуває всі забруднення, що накопичилися, включаючи дорожній бруд, камінці, комах та інші дрібні предмети з дороги. Чищення усуває мастило, масло, що в'їлося, і інші автомобільні рідини. Система охолодження починає працювати бездоганно, немов на новому автомобілі із заводу.

Крім того, регулярне миття радіаторів Land Rover дозволяє захистити всю систему охолодження від появи іржі, яка може спричинити протікання в радіаторі.