• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Особливості обслуговування Land Rover, Jaguar і Porsche з США: поширені проблеми та рекомендації фахівців

З кожним роком в Україні стає все більше власників автомобілів, придбаних в інших країнах. Ще десять років тому цю нішу займав тільки ринок Європи, але зараз українці значно активніше купують автомобілі з США. Концентруючись на очевидних вигодах такої покупки, автомобілісти часто забувають про відмінності транспортних засобів, орієнтованих на європейського і американського користувача. Деякі особливості досить незначні, але є й ті, що можуть викликати несправності та навіть поломки. Детальніше про поширені проблеми Land Rover і Porsche з США розкажуть наші фахівці.

Ремонт Land Rover - Royal World Service

З чим стикаються власники американських Land Rover і Jaguar в Україні

Однією з найпоширеніших несправностей автомобілів Land Rover і Jaguar з США, яка виникає під час експлуатації транспортного засобу на території України, є помилка двигуна. Йдеться про активацію індикатора Check Engine, без будь-яких видимих причин.

Поява попередження про несправності двигуна на панелі управління може викликати тривогу, особливо якщо ви ніколи його раніше не бачили. Найчастіше джерело проблеми криється в екологічних стандартах американського автомобільного ринку, які відрізняються від українських.

Так, для того, щоб максимально скоротити рівень шкідливих викидів в атмосферу, уряд США зобов'язав АЗС використовувати вдосконалені заправні пістолети, які герметично фіксуються в бензобаку і запобігають потраплянню парів палива в атмосферу.

Проблеми американських власників Land Rover і Jaguar

Крім того, з початку 2000-х років нові легкові автомобілі, малолітражні вантажівки і більшість транспортних засобів з двигуном внутрішнього згоряння оснащуються бортовими системами утилізації парів палива (ORVR). Системи ORVR представляють собою каністри з вугіллям, що встановлюються безпосередньо на автомобілях, які видаляють пари палива з бензобака, до того, як вони досягають сопла бензонасоса. Потім пари потрапляють в двигун, де згорають, коли автомобіль знаходиться в експлуатації.

Так це відбувається в США, але у вітчизняних умовах дана система не працює через відсутність необхідного обладнання на заправних станціях. Саме тому, коли ви заправляєте свій Land Rover чи Jaguar з увімкненим запалюванням або працюючим двигуном, система ідентифікує витік парів палива в атмосферу і сигналізує про це через Check Engine.

Land Rover ремонт двигуна

Фахівці Royal World Service рекомендують заправлятися лише з заглушеним двигуном, а якщо помилка все-таки загорілася – звернутися в кваліфікований автосервіс, де майстри скинуть помилку двигуна і пояснять вам усі нюанси експлуатації американського Land Rover чи Jaguar в українських умовах.

Також в центри Royal World Service звертаються власники Land Rover і Jaguar з проблемами, які були викликані використанням невідповідної сечовини (AdBlue). Поява системи SCR (Selective Catalytic Reduction - методу зниження вмісту оксидів азоту у відпрацьованих газах) в сучасних вантажних автомобілях, дозволило виробникам транспортних засобів значно знизити негативний вплив на навколишнє середовище.

Використанням невідповідної сечовини Land Rover і Jaguar

Система являє собою додатковий бак, який розрахований на 25-28 літрів (залежить від моделі), куди необхідно заливати сечовину. Але багато водіїв забувають про те, що рідина AdBlue для вантажного / комерційного транспорту і для легкових автомобілів значно відрізняється. Сечовина, яка не призначена для вашого автомобіля може стати причиною забруднення і закупорювання системи, що викликає поломки.

Ми рекомендуємо не купувати самостійно рідину AdBlue, а заливати її на спеціалізованій станції технічного обслуговування під час ТО. Та якщо ви все-таки вирішили купити сечовину, переконайтеся, що вона призначена для вашої моделі автомобіля (на це будуть вказувати позначення на етикетці).

Land Rover автосервіс

Стандарти експлуатації автомобілів Porsche з США: якість палива й обслуговування сажевого фільтра

Власники американських автомобілів бренду Porsche можуть зіткнутися з проблемами і несправностями, порушуючи стандарти експлуатації транспортного засобу, зазначені заводом-виробником. Моделі цього німецького бренду вимагають особливої уваги і палива виняткової якості.

Автомобілі Porsche необхідно заправляти паливом з низьким вмістом сірки. Сира нафта містить деякі домішки на додаток до чистих вуглеводнів. Найпомітнішою з них з точки зору забруднення атмосфери, є сірка. Паливо з низьким вмістом сірки (нижче 50 частин на мільйон [ppm]) необхідно для того, щоб уникнути пошкоджень систем контролю викидів автомобілів, які використовують бензин Euro 4. Найбільш мінімальні рівні вмісту сірки від 10 до 15 частин на мільйон потрібні для надефективних систем контролю викидів – сажових фільтрів, якими оснащуються автомобілі Porsche з дизельними двигунами.

Ремонт Porsche з США - Royal World Service

Фільтр сажі призначений для зниження викидів в атмосферу. Використання фільтра дозволяє домогтися зниження частинок сажі до 99,9%. Відповідно, паливо низької якості з високим вмістом сірки стає причиною засмічення фільтру сажі, що вимагає його регенерації.

Очищення фільтру сажі здійснюється за допомогою бортового комп'ютера, до якого фахівці автосервісу підключають спеціальну програму, що на рівні системи автомобіля збільшує оберти, додає температуру і випалює сажу. Це єдиний спосіб регенерації фільтру сажі, який схвалює завод-виробник.

недоліки Porsche з США

Але деякі сучасні центри сервісного обслуговування пропонують послуги мийки сажевого фільтру – знімають глушник ставлять в спеціальну установку і починають все вимивати. Коли очистку проводять таким способом, система видає помилку і фільтр перестає працювати.

В Україні досить складно відстежити рівень вмісту сірки в паливі, тому наші фахівці рекомендують заправляти свій автомобіль на перевірених АЗС і обирати лише найякісніше пальне – з октановим числом не менше 98 і 100. Якщо ви вирішили використовувати паливо низької якості, то вже після першої заправки почуєте характерний звук двигуна під час їзди на високих обертах.

Porsche з США

Кузовний ремонт американських Land Rover, Jaguar і Porsche в Україні

Ще одна поширена проблема американських Land Rover, Jaguar і Porsche, яка дає про себе знати в вітчизняних умовах експлуатації – знос кузова. В силу значних відмінностей клімату, автомобілі з США мають низький антикорозійний захист і потрапивши в Україну, такий кузов починає надзвичайно швидко гнити і розсипатися.

Майстри Royal World Service рекомендують відразу після покупки американського автомобіля звернутися в кваліфікований сервіс, де фахівці зможуть провести діагностику ЛФП, оцінити ступінь ураження кузова корозією і запропонувати оптимальні шляхи вирішення проблеми.