• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Гарантована якість

Фарбування Land Rover

Бездоганне лакофарбове покриття вашого Land Rover не тільки підкреслює естетику легендарного дизайну, але також захищає транспортний засіб від впливу зовнішніх несприятливих факторів. Для того щоб уникнути появи іржі та інших пошкоджень на кузові вашого автомобіля, важливо піклуватися про стан лакофарбового покриття.

Фарбування кузова Land Rover повністю або фарбування окремих деталей може знадобитися в разі виявлення сколів, потертостей, тріщин і дрібних дефектів, проведення ремонту кузова або відновлення транспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди.

Фахівці центрів сервісного обслуговування Royal World Service пропонують власникам Land Rover високоякісні послуги фарбування. В нашій мережі для вас доступне повне фарбування транспортного засобу, фарбування окремих частин і деталей. Крім того, ми можемо усунути дрібні дефекти лакофарбового покриття вашого Land Rover в рамках послуги детейлінг.

З використанням сучасного обладнання майстри мережі Royal World Service визначають потрібний відтінок, глибину і насиченість кольору, що допомагає вже з самого початку гарантувати очікуваний результат. Фарбування транспортного засобу здійснюється в фарбувально-сушильній камері - спеціальному приміщенні, яке забезпечує відсутність пилу, оптимальну температуру, швидке висихання і міцне зчеплення шарів між собою.

Фарбування автомобіля Land Rover

Стандарти та гарантії фарбування Land Rover

Результат фарбування вашого Land Rover повністю залежить від трьох чинників, якими є кваліфікація майстрів, якість матеріалів і наявність необхідного обладнання. Локальне і повне фарбування автомобіля в нашій мережі здійснюють тільки досвідчені фахівці, яким відомі всі тонкощі підбору фарби і здійснення фарбувальних робіт.

Палітра кольорів складається з асортименту брендів Standox і Glasurit, які використовують сучасні технології пігментації для створення якісного та довговічного покриття. Фарбування позашляховика Land Rover є поетапним і комплексним процесом.

Першим етапом є підготовка, яка передбачає видалення іржі та старого покриття, а також знежирення поверхні. Потім слідує нанесення грунтовки і повне або локальне фарбування. Наші майстри надають гарантію на покриття від 6 місяців до 5 років.

Виключна якість покриття Glasurit

Лакофарбові покриття, які пропонує асортимент бренду Glasurit фахівці вважають одними з найбільш міцних і надійних. Завдяки широкому вибору кольорів, видів покриття і додаткових ефектів, ви точно зможете знайти ідеальний варіант, щоб підкреслити унікальність свого Land Rover.

Обираючи покриття Glasurit для свого британського позашляховика ви можете зупинити свій вибір на одношаровій глянцевій емалі або двошаровій, яка складається з базової емалі та прозорого лаку. Крім візуальних ефектів, цей шар гарантує захист від руйнівного впливу навколишнього середовища. Ще одним захисним фактором є шар прозорого лаку, який надійно захищає поверхню кузова від механічних впливів. На покриття Glasurit ми надаємо гарантію терміном 5 років.

Лакофарбові покриття Standox

Німецькі лакофарбові матеріали Standox - це зносостійкі лаки і широка палітра кольорів, яка дозволяє фахівцям Royal World Service забезпечити найкращий результат фарбування вашого Land Rover. Виробник строго контролює відповідність формул і гарантує високу якість покриття.

У центрах сервісного обслуговування мережі Royal World Service для власників автомобілів Land Rover доступні два види фарбування Standox - Standox easy з гарантією 6 місяців і Standox HS з гарантією на покриття 12 місяців.

Покриття автомобіля Land Rover

Вартість фарбування Land Rover

Тут ми вказали актуальну вартість фарбування кожної окремої деталі Land Rover покриттями Standox easy, Standox HS і Glasurit:

Лакове покриття
Деталь: Standox easy Standox HS Glasurit
Ціна $ Ціна $ Ціна $
Бампер 200 289 374
Капот 239 358 466
Капот з 2-х сторін 289 404 539
Крило 200 262 354
Дах 289 377 500
Двері 200 289 374
Отвір дверей 81 116 174
Поріг метал 77 116 174
Поріг пластик 77 116 174
Стійка даху 70 97 154
Кришка багажника 162 250 327
Кришка багажника з 2-х сторін 189 281 366
ГАРАНТІЯ 6 міс. 1 рік 5 років

Фарбування обраних частин автомобіля займає у наших фахівців 4-5 днів. Повне фарбування транспортного засобу займає дві-три тижні.

Послуга фарбування автомобіля Land Rover

Поетапне фарбування Land Rover

Майстри мережі Royal World Service починають процес фарбування моделей Land Rover зі спеціальної підготовки транспортного засобу і окремих частин. Так, ми зможемо забезпечити зносостійкість і високу якість покриття. Фарбування авто це складний і багатоетапний процес, який включає наступні види робіт:

 • мийка автомобіля;
 • повне або часткове розбирання транспортного засобу;
 • укривні роботи для елементів, які не будуть пофарбовані;
 • видалення іржі та інших дефектів;
 • грунтувальні роботи;
 • підбір необхідного кольору;
 • нанесення базового шару фарби;
 • сушка автомобіля;
 • нанесення лаку;
 • сушка автомобіля
 • абразивне полірування;
 • збірка.

Фарбування моделей Land Rover відбувається в сучасних фарбувально-сушильних камерах, які допомагають дотримуватися технологічного регламенту процесу і гарантують повну відсутність пилу та дрібнодисперсних частинок. Роботи з розбирання та збирання автомобіля виконують професіонали, які гарантують, що ваш Land Rover в надійних руках.

Також в мережі центрів обслуговування Royal World Service наші клієнти можуть скористатися кваліфікованими послугами комбінованого фарбування (більше одного кольору), підфарбовування дрібних дефектів в рамках детейлінгу, мийки та хімчистки.

Якісне фарбування Land Rover

Найпоширеніші питання про фарбування Land Rover:

 • Чи надається гарантія на фарбування Land Rover?

  Ми надаємо нашим клієнтам гарантію 6 місяців на фарбування Standox easy, 1 рік на покриття Standox HS і 5 років на Glasurit.

 • Скільки часу потребує фарбування?

  Фарбування окремих деталей займає від 4 до 5 днів, а повне фарбування автомобіля 2-3 тижні.

 • Які особливості догляду за транспортним засобом після фарбування?

  Фахівці рекомендують наносити захисну плівку, кераміку або антигравійне покриття через 2-3 тижні після висихання. Термін залежить від погодних умов. Якщо фарбування було зроблене в холодну пору року, краще наносити покриття не раніше, ніж через 4 тижні.

 • Через якийсь час після фарбування можна мити автомобіль?

  У стандартній мийці можна вже через два дні. Мийка з поліруванням і воском - через 14 днів.

У цьому розділі ми детально описали всі етапи і важливі особливості процесу фарбування автомобілів Land Rover в центрах сервісного обслуговування мережі Royal World Service. Який би вид покриття вас не зацікавив, наші професіонали допоможуть вам з підбором лакофарбового покриття, а також гарантують якісне і оперативне нанесення. Довіряйте фарбування свого Land Rover лише фахівцям.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Land Rover


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.