• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Увага до деталей

Фарбування Porsche

Фахівці Royal World Service пропонують власникам автомобілів Porsche кваліфіковані послуги фарбування автомобіля. У центрах обслуговування нашої мережі для вас доступна можливість повного фарбування транспортного засобу, фарбування обраних частин і деталей. Також наші майстри можуть усунути дрібні дефекти в рамках проведення детейлінгу.

Ми працюємо за системою багатоступінчастого підбору кольору, а наші центри обладнані всім необхідним, щоб гарантувати точність і високоякісне нанесення лакофарбового покриття на моделі Porsche. За допомогою сучасного обладнання професіонали мережі Royal World Service можуть визначити необхідний відтінок, його глибину і насиченість.

Фарбування автомобіля здійснюється в спеціальній фарбувально-сушильної камері, що забезпечує відсутність пилу та інших частинок, що можуть пошкодити цілісність нанесення лакофарбового покриття, а також гарантує оптимальну температуру, швидке висихання і зчеплення шарів фарби між собою. Точність, досвід і професійна акуратність майстрів мережі центрів сервісного обслуговування Royal World Service є запорукою якісного результату фарбування вашого Porsche.

Фарбування автомобіля Porsche

Стандарти та гарантії фарбування Porsche

Фарбування автомобіля Porsche є поетапним, комплексним і об'ємним процесом. Домогтися ідеального результату і високої якості нанесення лакофарбового покриття на транспортний засіб можливо лише в разі дотримання стандартів і технологічних вимог малярних робіт.

У сервісних центрах Royal World Service наші фахівці здійснюють фарбування Porsche з використанням якісних матеріалів і сучасного обладнання, що забезпечує необхідний результат як при локальному фарбуванні, так і в разі повного перефарбування автомобіля.

На першому етапі необхідна підготовка, яка включає видалення наслідків корозії, старого покриття і знежирення поверхні. Наступним кроком є ​​нанесення грунтовки, після чого слідує процес фарбування. Ми працюємо з брендами Standox і Glasurit, які пропонують широкий асортимент покриттів і гарантію від 6 місяців до 5 років.

Виключна якість покриття Glasurit

Німецькі лакофарбові покриття Glasurit вже давно визнані одними з найбільш зносостійких і надійних у світі. Крім величезного вибору кольорів, видів покриття та додаткових ефектів, виробник гарантує справедливе співвідношення ціни й якості.

Асортимент покриттів Glasurit пропонує власникам автомобілів Porsche вибір з поміж одношарових глянцевих емалей і двошарових, що складаються з прозорого лаку і базової емалі. Крім візуальних характеристик даний шар забезпечує захист від впливу навколишнього середовища. Додатковим елементом захисту є шар прозорого лаку, який захищає поверхню від впливів погодних умов і механічної мийки. На покриття Glasurit надається гарантія терміном 5 років.

Лакофарбові покриття Standox

Асортимент лакофарбових матеріалів Standox включає величезну кількість позицій і представляє собою цілісну систему точного підбору кольору. Виробник регулярно оновлює свої бази даних, строго контролює відповідність формул і гарантує високу міцність і якість покриття. Зносостійкі лаки і широка палітра лакофарбових покриттів бренду Standox дозволяють фахівцям Royal World Service забезпечити індивідуальний підхід до фарбування вашого Porsche. У наших центрах сервісного обслуговування для власників Porsche доступні два варіанти фарбування Standox - Standox easy з гарантією 6 місяців і Standox HS з гарантією на покриття 1 рік.

Покриття автомобіля Porsche

Вартість фарбування Porsche

Тут ви можете детальніше ознайомитися з актуальною вартістю фарбування кожної деталі Porsche покриттями Standox easy, Standox HS і Glasurit:

Лакове покриття
Деталь: Standox easy Standox HS Glasurit
Ціна $ Ціна $ Ціна $
Бампер 200 289 374
Капот 239 358 466
Капот з 2-х сторін 289 404 539
Крило 200 262 354
Дах 289 377 500
Двері 200 289 374
Отвір дверей 81 116 174
Поріг метал 77 116 174
Поріг пластик 77 116 174
Стійка даху 70 97 154
Кришка багажника 162 250 327
Кришка багажника з 2-х сторін 189 281 366
ГАРАНТІЯ 6 міс. 1 рік 5 років

Фарбування окремих частин транспортного засобу займає у майстрів Royal World Service 4-5 днів. Повне фарбування автомобіля Porsche займає два-три тижні.

Послуга фарбування автомобіля Porsche

Поетапне фарбування Porsche

Фахівці Royal World Service починають процес фарбування моделей Porsche з ретельної підготовки транспортного засобу і деталей. Таким чином, ми зможемо гарантувати високу якість і міцність покриття. Процес фарбування включає наступні етапи:

 • мийка автомобіля;
 • повне або часткове розбирання транспортного засобу;
 • укривні роботи для елементів, які не будуть пофарбовані;
 • видалення іржі та інших дефектів;
 • грунтувальні роботи;
 • підбір необхідного кольору;
 • нанесення базової фарби;
 • сушка автомобіля;
 • нанесення лаку;
 • сушка автомобіля
 • абразивне полірування;
 • збірка транспортного засобу.

Фарбування автомобілів Porsche відбувається в спеціалізованих фарбувально-сушильних камерах, які допомагають досягти повної відсутності частинок пилу. Роботи з розбирання та збирання транспортного засобу виконують кваліфіковані майстри, які гарантують, що ваш Porsche в надійних руках.

Також в центрах сервісного обслуговування Royal World Service наші клієнти можуть скористатися послугами комбінованого фарбування (більше одного кольору), підфарбовування подряпин в рамках детейлінгу, мийки та хімчистки.

Якісне фарбування Porsche

Найпоширеніші питання про фарбування Porsche:

 • Чи надається гарантія на фарбування Porsche?

  Ми надаємо гарантію терміном 6 місяців на покриття Standox easy, 1 рік на Standox HS і 5 років на фарбування Glasurit.

 • Скільки часу займає фарбування?

  Фарбування окремих елементів займає 4-5 днів, а повне фарбування транспортного засобу вимагає від двох до трьох тижнів.

 • Які особливості догляду за автомобілем після фарбування?

  Ми рекомендуємо наносити захисну плівку, кераміку або антигравійне покриття через 2-3 тижні після того, як висохне лакофарбове покриття. Термін безпосередньо залежить від погодних умов. Якщо фарбування було зроблено взимку, краще наносити покриття не раніше, ніж через місяць.

 • Через який час після фарбування можна мити автомобіль?

  У звичайній мийці можна вже через 1-2 дня. Мийка з поліруванням і воском – через два тижні.

Тут ми докладно описали всі етапи й особливості процесу фарбування автомобілів Porsche в мережі центрів обслуговування Royal World Service. Який би вид фарбування вас не зацікавив, наші фахівці допоможуть вам з вибором оптимального лакофарбового покриття, а також гарантують якісне і оперативне нанесення. Ваш Porsche в руках професіоналів.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.