• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Реальна історія Нідерландського мандрівника або як підготувати свій автомобіль до далекої поїздки

Історія, учасниками якої стали фахівці центру Royal World Service заслуговує стати повнометражним фільмом. Читайте в нашому матеріалі як мандрівник з Нідерландів об'їхав усю Європу і був змушений зупиниться на ремонт в Royal World Service.

Ремонт Land Rover Defender

Ремонт Land Rover Defender у Royal World Service

Амбіційний мандрівник з Нідерландів Дан Янсен і його дружина Лотте подорожують по світу з початку літа 2018 року. Пара спорядила свій Land Rover Defender всім необхідним і поставивши крапку "А" на карті Європи вирушила в пошуках пригод.

Дану 48 років, останні 3 роки свого життя він шукав нове хобі, після того як через травму йому довелося кинути біг. Крім рідної, Дан розмовляє французькою, англійською та німецькою мовами, вивчає російську і працює в галузі авіаційної інженерії.

карта мандрівника на Land Rover Defender

Свою подорож сім'я Янсен почала з сусідньої Бельгії, проїхала по Великобританії, Ірландії, потім вирушила до Франції, Німеччини, Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, продовжила свою подорож через Росію, країни Прибалтики і через Польщу, Чехію, а потім Словаччину Лотте і Дан потрапили в Україну, де їм довелося затриматися.

Позашляховик 2015 року за час шляху став не тільки надійним другом, але і затишним багатофункціональним будинком на колесах. Але навіть найвитриваліші автомобілі можуть дати збій, а особливо під навантаженням такого тривалого шляху.

Land Rover Defender

Вже під'їжджаючи до нашої столиці Defender зламався і Дану довелося відправити його в ремонт - двигун перегрівався і автомобіль глухнув. Позашляховик мандрівника евакуювали фахівці Royal World Service і приступили до з'ясування причин поломки.

Ремонт автомобіля зайняв майже тиждень, за цей час команда нашого центру сервісного обслуговування дуже здружилася з Даном і його дружиною, так як ночувати всі ці дні вони вирішили в своєму Defender - вдень ​​майстри займалися усуненням неполадок, а вночі ми виганяли автомобіль у двір сервісу, де він перетворювався в будинок на колесах.

Дану пощастило, його позашляховик вдалося полагодити досить швидко і він продовжив свою подорож. Але для того, щоб попередити поціновувачів пригод і допомогти їм уникнути вимушених зупинок на ремонт, ми зібрали кілька порад від професіоналів Royal World Service

Land Rover Defender для подорожей

Поради фахівців з обслуговування автомобіля перед подорожжю

Перш ніж їхати в далеку дорогу, потрібно переконатися, що ваш автомобіль знаходиться у відмінній формі та може безпечно доставити вас до місця призначення і назад. Найменше вам хочеться опинитися в віддаленому місці або чужому місті через поломку вашого авто. Виділивши час на просте планове обслуговування автомобіля перед тим, як відправитися в подорож, ви заспокоїтеся і заощадите гроші на рахунках за ремонт.

Перевірте акумулятор Це може звучати як щось очевидне, але більшість з нас сприймає автомобільний акумулятор як належне і ніколи не замислюється про це до тих пір, поки він не розрядиться і не залишить нас у скрутному становищі. Зробіть собі послугу і перевірте акумулятор перед тим, як відправитися в дорогу. Знаючи, що акумулятор заряджений і має прийнятну потужність, ви зможете безпечно і без проблем подорожувати.

Замініть масло Знову ж, ще одна дрібниця, яка може бути дійсно важливою при подорожі за сотні або навіть тисячі миль. Як і у випадку з акумулятором, більшість з нас винні в нехтуванні маслом в двигуні автомобіля. Однак коли масло старіє і забруднюється, двигун не працює належним чином. А якщо масло згорить і рівень стане занадто низьким, автомобіль взагалі не поїде.

Найкраще міняти масло повністю. Переконайтеся, що у вашому двигуні не тільки правильна кількість масла, але і що масло чисте і у вас є свіжий масляний фільтр.

Перевірте шини ККоли ми говоримо «перевірте свої шини», ми маємо на увазі багато. По-перше, обов'язково зніміть з автомобіля зимові шини і замініть їх на надійні всесезонні. По-друге, перевірте протектор на шинах. Якщо протектор зносився, ви можете придбати новий комплект шин, перш ніж відправитися в подорож. Також перевірте шини на наявність подряпин і проколів. Нарешті, не забудьте перевірити тиск в шинах і дізнатися, скільки там повітря.

Долийте інші рідини Хоча моторне масло, мабуть, найважливіша рідина в вашому автомобілі, це не єдина рідина, яка йому необхідна. Охолоджуюча рідина двигуна, рідина для омивача лобового скла, рідина для гідропідсилювача керма, гальмівна рідина і вода для радіатора - кожна з них має вирішальне значення. Якщо одна з них відсутня, це може означати катастрофу для вас і вашої ретельно спланованої поїздки.

Перевірте та очистіть фари Фари важливі для водіння вдень ​​і вночі. Перевірте фари, щоб переконатися, що все лампи працюють і жодна з них не виглядає тьмяною. Замініть перегорілі лампи. Також важливо очистити фари, протерши пластикові кришки. Ви будете здивовані, наскільки сильно очищення фар впливає на яскравість і силу світлового променя.

Перевірте гальма В автомобілі немає нічого важливішого за гальма. Якщо ви збираєтеся в тривалу подорож, вам потрібно переконатися, що гальма вашого автомобіля знаходяться в найкращому стані. При заміні зношених гальмівних колодок або знятті іржі на гальмах важливо отримати гальма в чудовому стані. Найменше вам потрібно, щоб гальма виходили з ладу, коли ви потребуєте їх найбільше. З цієї причини перевірка і обслуговування гальм вашого автомобіля - це найважливіше, що ви повинні зробити.

У разі будь-яких несправностей або планових перевірок рекомендуємо звертатися в один з центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де кваліфіковані майстри зможуть надати професійну допомогу вашому автомобілю.