• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Точна діагностика

Ремонт автоматичної коробки передач Mercedes-Benz

Mercedes-Benz відома своїми надійними автомобілями класу люкс, які працюють багато тисяч кілометрів, як годинник. Розробники німецької компанії постійно знаходять нові способи модифікувати свої автомобілі, щоби зробити їх ще кращими. Це стосується і АКПП, які стають більш досконалими з кожним роком. Проте навіть ідеальні механізми вимагають обслуговування і періодичного ремонту.

Ремонт коробки передач Mercedes-Benz

Коли мова заходить про уважний догляд за автомобілем, більшість власників перш за все думають про зміну моторного масла. Однак, справність АКПП вашого Mercedes-Benz так само важлива. Найпоширеніші помилки в керуванні, які є причиною виходу з ладу автоматичної коробки передач:

 • низький рівень трансмісійної рідини;
 • використання трансмісійної рідини, яка не призначена для вашого автомобіля;
 • буксирування вище передбаченого для вашої моделі;
 • занадто пізне усунення несправностей;
 • швидке прискорення і гальмування;
 • відсутність зміни трансмісійної рідини, коли це зробити необхідно;
 • водій не дозволяє автомобілю прогрітися перед поїздкою.

По суті, якщо ви хочете продовжити термін служби свого Mercedes-Benz, не виконуйте прискорення і гальмування занадто різко, а також стежте за своєчасним технічним обслуговуванням автомобіля. У кожної моделі свій регламент, але в загальному при кожному плановому ТО необхідно проводити перевірку мастила АКПП – його рівня і стану, а кожні 60 тис. км автомобілі Mercedes-Benz вимагають заміни мастила АКПП і масляних фільтрів.

Якщо ви помітили будь-які неполадки в роботі АКПП вашого Mercedes-Benz, зверніться до професіоналів. Спеціалізований сервісний центр Royal World Service здійснює:

 • ремонт гідротрансформатора;
 • ремонт і діагностику гідравлічного блоку;
 • комплексний ремонт автоматичної коробки передач.
Ремонт АКПП Mercedes-Benz

Проблеми АКПП Mercedes-Benz

Одними з найбільш поширених проблем АКПП Mercedes-Benz є надмірний знос корпусу клапана, несправність соленоїда, витік трансмісійні рідини, механічна відмова і відмова гідротрансформатора.

Соленоїди – це електромагнітні перемикачі, які відповідають за вибір передачі, за визначення того, який тиск необхідно докласти для кожного перемикання передачі. Від цього залежить правильне керування автомобілем і плавність його роботи. Вихід із ладу соленоїдів завжди чітко помітний через проблеми з перемиканням передач. Якщо не усувати цю несправність занадто довго, АКПП буде пошкоджуватися все більше.

Корпус клапана відповідає за управління витратами рідини, їх регулювання при необхідності, а також забезпечує протікання трансмісійної рідини по всій системі. На жаль, клапани з часом зношуються і можуть викликати витік рідини, що вплине на здатність автомобіля правильно перемикатися.

Іноді в АКПП Mercedes-Benz можуть виникати зовнішні витоки. Одна з поширених областей – це місце, де зовнішній джгут проводів підключається до коробки передач. Усередині коробки передач корпус клапана підтримується пластиною, що проводить струм. Ця пластина має ущільнення в місці з'єднання з корпусом і дозволяє підключати джгут. Коли ущільнення стає крихким або розхитується, рідина може витікати за межі коробки передач. Зазвичай цей витік залишається непоміченим доти, доки рівень рідини не впаде до критичної точки. Незворотного внутрішнього пошкодження можна уникнути, якщо витік буде виявлено ​​на ранній стадії, буде встановлена ​​нова пластина і відновлено належний рівень рідини. Якщо продовжувати рух при критично низькому рівні трансмісійної рідини, внутрішнє пошкодження призведе до відмови, що вимагає капітального ремонту.

Вихід із ладу гідротрансформатора зазвичай вимагає повного ремонту АКПП. Коли накладка зчеплення всередині гідротрансформатора від'єднується, вона забруднює трансмісійну рідину і розсіюється по всій АКПП. Забруднена рідина призводить до виходу з ладу соленоїдів, заїдання чутливих клапанів і неплавної роботі. Коли соленоїди працюють за межами нормальних параметрів, це може привести до неправильного включення і виключення зчеплення, що швидко їх зруйнує.

Зрештою внутрішні механічні деталі, такі як муфти, пружини, планетарні передачі, насоси та підшипники, можуть вийти з ладу або зламатися. У цьому разі АКПП необхідно зняти і замінити відповідну несправну деталь. Це дозволить частково або повністю відновити АКПП, залежно від розташування зламаної деталі і супутнього збитку, який вона нанесла.

АКПП Mercedes

Ознаки поломки АКПП Mercedes-Benz

Вкрай важливо, щоб АКПП вашого автомобіля була перевірена кваліфікованими майстрами за перших ознак неполадки. Ігнорування невеликих неполадок може призвести до поглиблення проблеми.

На що необхідно звернути увагу:

 1. Включені індикатори на приладовій панелі. Індикатори попереджають вас, коли щось іде не так, щоби ви відреагували вчасно. Якщо є проблема з АКПП, на більшості автомобілів загоряється сигнальна лампа Check Engine або Service Engine Soon.
 2. Жорстке перемикання передач. Якщо перемикання передачі відбувається, але воно переривчасте, а не плавне і непомітне, як зазвичай, це говорить про поломку.
 3. Незвичайний шум. Швидше за все, ви почуєте гул, виття або дзижчання. Звуки можуть відрізнятися в різних моделях, але вони явно не будуть схожі на ті, що ви звикли чути у своєму Mercedes-Benz.
 4. Запах гару. Ніколи не ігноруйте це. Якщо ви відчуваєте, що щось горить, це може бути трансмісійна рідина. У звичайному стані вона має солодкуватий запах, але з часом і з посиленням проблеми рідина руйнується, і система нагрівається.
 5. Витік трансмісійної рідини. Виявлення витоку трансмісійної рідини у вашому автомобілі може бути одним із найпростіших способів для визначення несправності АКПП. Зверніть увагу на будь-які плями або протікання, які можуть утворюватися під вашим автомобілем, коли він стоїть на місці.
 6. Пробуксовка трансмісії. Якщо ланка, що утримує шестерні, зношена або зламана, це може викликати прослизання шестерень. Ні для кого не секрет, що через те, що автомобіль не може залишатися на передачі, виникають проблеми. Якщо ви помітили, що трансмісія буксує, негайно зверніться до фахівця.
Ремонт двигуна Mercedes-Benz E-Class

Відповіді фахівців Royal World Service на часті питання власників автомобілів Mercedes-Benz про ремонт АКПП:

 • Чи можу я продовжувати рухатися з несправною АКПП?

  Не варто цього робити. Їзда з несправною коробкою передач може посилити проблему і призвести до ще більш дорогого ремонту. Якщо ви виявили одну з ознак поломки АКПП, краще звернутися в сервісний центр.

 • Як довго здійснюється ремонт АКПП Mercedes-Benz?

  Ремонт АКПП автомобілів Mercedes-Benz здійснюється протягом 4-5 днів.

 • Чи надаєте ви гарантію на ремонт АКПП Mercedes-Benz?

  Гарантія на роботу: 100 тис. км або 1 рік.

У зазначених випадках ви завжди можете звертатися в один з центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші фахівці зможуть оперативно надати кваліфіковану допомогу вашому Mercedes-Benz.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Mercedes-Benz


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.