• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Спеціалізоване обслуговування

Ремонт автоматичної коробки передач Porsche

Проблеми з АКПП у вашому Porsche не тільки псують враження від їзди, але також завжди викликають занепокоєння, адже дивні ривки, звуки, запах гару й інші симптоми можуть свідчити про серйозні поломки. Основна причина виходу з ладу АКПП автомобілів Porsche – низький рівень трансмісійної рідини, що провокує ряд незручностей, включно з пробуксовкої передач, різким перемиканням передач, переходом коробки передач в аварійний режим, відсутністю перемикання передач й іншим. Якщо ви помітили у своєму Porsche хоча б один симптом, зверніться до професіоналів. Досвідчені автомеханіки спеціалізованого сервісу Royal World Service швидко і якісно усунуть будь-які несправності в вашому спортивному автомобілі, провівши:

 • ремонт гідротрансформатора;
 • ремонт і діагностику гідравлічного блоку;
 • комплексний ремонт АКПП.

Для того, щоб автоматична коробка передач у вашому Porsche працювала справно, необхідно своєчасно здійснювати планове ТО автомобіля. Під час кожного техобслуговування потрібна перевірка рівня і стану мастила АКПП. Регламент обслуговування у кожної моделі різний, але заміну мастила і масляного фільтра потрібно робити приблизно кожні 60 тис. пробігу.

Ремонт автоматичної коробки передач Porsche

Поширені проблеми АКПП Porsche

Усі моделі Porsche мають надійні і довговічні коробки передач, які насправді досить рідко виходять із ладу. Однак, іноді поломки все ж трапляються.

Режим Limp Home

У старіших моделях Porsche з 5-ступінчастою коробкою передач Tiptronic може виникати тимчасова проблема, яка проявляється в затримці і різкому перемиканні передач на початкових етапах. Ця проблема має тенденцію збільшуватися з часом, у результаті чого АКПП переходить в аварійний режим. Зазвичай проблема стає більш помітною, коли автомобіль прогрівається. У більшості випадків загоряється індикатор Check Engine, так що відповідний код помилки зберігається.

Можливі причини: тріснута або пошкоджена провідна пластина, яка служить держателем і сполучною ланкою між соленоїдами і TCU. Будь-який дефект у цій пластині викличе проблеми зі зв'язком, що призведе до неправильної роботи соленоїда.

В автоматичному режимі не працює 5 передача

Багато старих моделей Porsche, які оснащені 5-ступінчастою коробкою передач Tiptronic, іноді мають дуже специфічний симптом. Може здаватися, що АКПП працює бездоганно, але не перемикається на 5-ю передачу в автоматичному режимі. У ручному режимі перемикання передач виконується без будь-яких явних проблем. При цьому інших симптомів, що вказують на поломку АКПП, не буде.

Можливі причини: недостатньо накачана шина(и). Це функція безпеки, яка нагадує водієві про необхідність перевірити тиск у шинах і не має нічого спільного з самою АКПП. Установка тиску в шинах на правильний рівень вирішує проблему.

Сигнальні лампи перемикання передач

Деякі Porsche, в яких використовується 5-ступінчаста коробка передач Tiptronic, можуть мати перебої при перемиканні на більш високі або низькі передачі під навантаженням. У той час як більшість транспортних засобів проявляють лише легкі симптоми, Porsche може перевести коробку передач в аварійний режим. Проблема зазвичай носить тимчасовий характер і протікає без будь-яких інших симптомів.

Можливі причини: зношені отвори всередині корпусу клапана, що призводить до витоку і спорадичної втрати тиску. Оскільки такий тип трансмісії залежить від правильного тиску трансмісійної рідини, це викликає затримки при перемиканні передач.

Різке перемикання передач із затримкою

Porsche Cayenne із 6-ступінчастою АКПП TR-60SN може мати проблему з різким перемиканням на підвищену передачу під час розгону або відкладеним перемиканням на знижену передачу, що з'являється тільки перед зупинкою. На початкових етапах це буде проявлятися тільки в холодному автомобілі і при помірних прискореннях, але з часом посилиться. У більшості випадків інших симптомів не буде.

Можливі причини: зношені отвори всередині корпусу клапана, найчастіше страждають електромагнітний модуляторний клапан або клапан управління зчепленням.

Ремонт коробки передач Porsche

Що робити, якщо АКПП Porsche переходить в аварійний режим

Коли АКПП вашого Porsche переходить в аварійний режим, рухатися ви можете тільки на 3-ій передачі, при цьому швидкість автомобіля обмежена приблизно до 60 км/год. Також досить важким стає старт, особливо в холодну погоду.

Аварійний режим АКПП призначений тільки для того, щоби водій міг дістатися до найближчого сервісного центру, не викликаючи евакуатор. Проте постійно експлуатувати автомобіль в аварійному режимі не можна, тому що це призведе до серйозних поломок і, відповідно, дорогого ремонту коробки передач. Якщо АКПП вашого автомобіля перейшла в Limp Home, вам необхідно якомога швидше дістатися до автосервісу. Фахівці Royal World Service мають все необхідне сертифіковане обладнання для точної діагностики автоматичної коробки передач будь-якої моделі Porsche. Завдяки постійній наявності оригінальних запчастин майстри швидко і якісно усувають усі неполадки, значно заощаджуючи час клієнтів.

Автоматична коробка передач Porsche

Відповіді фахівців Royal World Service на часті питання власників Porsche про ремонт АКПП

 • Скільки часу займе ремонт АКПП Porsche?

  Royal World Service проводить ремонт АКПП Porsche протягом 4-5 днів.

 • Чи надаєте ви гарантію на ремонт АКПП автомобілів Porsche?

  Гарантія на ремонт АКПП Porsche становить 100 тис. або 1 рік.

 • Чому не можна їздити з несправною АКПП Porsche?

  Якщо поломка серйозна, це небезпечно як для водія і пасажирів, так і для автомобіля. Якщо ж поломка невелика, ви можете погіршити ситуацію, і вам доведеться робити більш складний, а значить і дорогий ремонт, який також займе більше часу.

Вище ми описали найбільш поширені поломки АКПП автомобілів Porsche. Деякі з них можуть бути незначними, а інші вимагати капітального ремонту або заміни АКПП. Тому в разі будь-яких несправностей рекомендуємо звертатися в один із центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші майстри нададуть кваліфіковану допомогу вашому автомобілю.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.