• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Ремонт і технічне обслуговування Land Rover

Офіційне обладнання, оригінальні інструменти та кваліфіковані фахівці автомобільного сервісу Royal World Service гарантують власникам автомобілів Land Rover найвищі стандарти обслуговування.

Ремонт автомобілів Land Rover

Переваги обслуговування Land Rover

Центр сервісного обслуговування Royal World Service – спеціалізований автосервіс, що виконує планове технічне обслуговування, діагностику та ремонтні роботи автомобілів Land Rover. Звертаючись до одного з наших автосервісів, клієнти завжди отримують наступні переваги:

 • Усі види робіт, що пропонує Royal World Service, виконуються відповідно до стандартів бренду, з використанням авторизованого обладнання, сучасних технологій, оригінальних запчастин та рекомендованих інструментів.
 • Діагностичне обладнання нашого автосервісу постійно оновлюється, завдяки чому ми завжди можемо точно ідентифікувати несправність провівши якісну діагностику. Крім того, фахівці нашої мережі щороку проходять навчальні тренінги, де підвищують та підтверджують свою кваліфікацію.
 • Оригінальні запчастини та аксесуари до автомобілів Land Rover розроблені у суворій відповідності до стандартів легендарного бренду та допомагають гарантувати оптимальну ефективність та витривалість вашого транспортного засобу.
 • Професіонали Royal World Service цінують лояльність своїх клієнтів і саме тому завжди гарантують першокласне обслуговування та якісне виконання необхідних робіт.

Наші фахівці виконують регламентні роботи, усувають несправності та поломки, встановлюють додаткове обладнання, а також пропонують послуги тюнінгу, мийки та детейлінгу.

Кваліфіковане сервісне обслуговування автомобілів Land Rover

Висококваліфіковані майстри, авторизоване обладнання та запчастини, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяють центру сервісного обслуговування Royal World Service надавати офіційні гарантії на всі види робіт.

Для власників автомобілів Land Rover наш автосервіс пропонує такі послуги:

 • діагностика всіх систем автомобіля;
 • ремонт ДВС;
 • ремонт ходової системи;
 • регулювання розвалу-сходження;
 • ремонт АКПП;
 • кузовний ремонт.

Автосервіс Royal World Service виконує діагностику ходової частини, пневмопідвіски та двигуна, що дозволяє виявити та усунути стукіт в ходовій, вібрацію гальм та некоректну роботу мультимедійного комплексу Land Rover. Крім цього, фахівці Royal World Service усувають причини протікання мастила та інших робочих рідин, виконують регулювання системи освітлення, заміну гальмівних колодок та дисків.

В рамках ремонту ДВС ми перевіряємо роботу системи охолодження двигуна, мастильної системи двигуна Land Rover, паливної системи, системи кондиціонера та виконуємо необхідні ремонтні роботи у разі виявлення несправностей або дефектів.

В центрі сервісного обслуговування Royal World Service ви можете отримати різноманітні послуги із кузовного ремонту, а саме малярні роботи, рихтувальні роботи та ремонт пластика. Кузовні роботи для автомобілів Land Rover включають в себе всі операції по заміні деталей кузова, оновленню лакофарбового покриття та полірування транспортного засобу. Для виконання всіх робіт наші майстри використовують схвалені виробником деталі та матеріали.

Ремонт ходової системи автомобіля Land Rover в Royal World Service включає заміну деталей підвіски, реставрацію рульових рейок, ремонт і обслуговування пневмопідвіски та обслуговування системи стабілізації.

Разом з ремонтними роботами наш автосервіс пропонує власникам Land Rover послуги детейлінгу та тюнінгу. Комплекс процедур, що включає детейлінг, а саме: комплексна мийка автомобіля, знежирення кузова, очистка та захисне полірування кузова, передніх фар і задніх ліхтарів, чистка та полірування колісних дисків, хімчистку салону, багажного відділення, обробка кузова захисним покриттям – збільшує термін експлуатації транспортного засобу.

Послуги тюнінгу дозволяють підвищити потужність та ефективність двигуна, вдосконалити роботу підвіски, замінити систему мультимедіа та покращити якість оздоблення салону вашого Land Rover.

Планове ТО Land Rover

Регулярне та якісне технічне обслуговування автомобілів Land Rover у мережі Royal World Service гарантує відчутні переваги для вашого транспортного засобу, що полягають у наявності сервісної історії, яка ведеться за стандартами бренду Land Rover. В результаті це не лише сприяє продовженню строку експлуатації вашого автомобіля, але й гарантує збереження його ринкової вартості.

Під час виконання будь-яких планових робіт на вашому Land Rover наші майстри використовують виключно оригінальні інструменти та авторизоване обладнання. Кваліфіковані фахівці Royal World Service беззаперечно дотримуються стандартизованих методик ремонту, що дозволяє гарантувати точність виконання будь-яких робіт.

Крім того, для виконання ремонту ми використовуємо спеціалізовані інструменти, які були розроблені та виготовлені спеціально для автомобілів Land Rover, що дозволяє мінімізувати ризик неправильної установки деталей або пошкодження транспортного засобу.

Планове технічне обслуговування автомобілів Land Rover в автосервісі Royal World Service включає заміну мастила в двигуні й автоматичній коробці передач, очистку дросельної заслінки, заміну паливного, повітряного та салонного фільтрів, діагностику двигуна і ходової частини, мийку автомобіля.