• вул. Лятошинського 2б
  • +38 093 171 54 21
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Володимира Брожка 21а
  • +38 063 850 95 09
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00
  • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
  • +38 050 333 77 66
  • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Фахівці Royal World Service використовують оригінальні запчастини Mercedes-Benz

Оригінальне обладнання, інструменти та професійні фахівці центру сервісного обслуговування Royal World Service забезпечують власникам автомобілів Mercedes-Benz офіційні гарантії на всі послуги.

Ремонт автомобілів Mercedes-Benz

Заміна запчастин Mercedes-Benz

Спеціалізований автосервіс Royal World Service надає послуги планового технічного обслуговування, діагностики, тюнінгу, детейлінгу та ремонту автомобілів легендарного бренду Mercedes-Benz. Одною з наших головних переваг є постійне оновлення обладнання діагностики, завдяки чому ми завжди можемо точно виявити несправність і якісно її усунути.

Здійснюючи ремонтні або планові роботи ми використовуємо виключно оригінальні запасні частини Mercedes-Benz, гарантуючи таким чином безпеку і тривалий термін служби вашого транспортного засобу. Кожна з деталей була розроблена з урахуванням особливостей автомобілів Mercedes-Benz і пройшла численні випробування, які забезпечують вам максимальний комфорт, а вашому автомобілю - ідеальний технічний стан.

Оригінальні аксесуари та запчастини Mercedes-Benz допомагають гарантувати оптимальну продуктивність і надійність вашого транспортного засобу навіть в найбільш екстремальних умовах.

Переваги оригінальних гальмівних колодок і дисків Mercedes-Benz

Безперебійна та злагоджена робота вашого автомобіля Mercedes-Benz залежить від безлічі різних факторів. Одним з них є коректне функціонування гальмівної системи, адже її несправність веде до неможливості експлуатації транспортного засобу. Основними елементами системи гальмування є гальмівні колодки і диски, які піддаються зносу через високі навантаження і потребують своєчасної заміни. Характерна ознака несправності – зниження рівня гальмівної рідини в розширювальному баку або скрегіт під час гальмування.

Усуваючи неполадки гальмівної системи автомобілів Mercedes-Benz фахівці центру сервісного обслуговування Royal World Service використовують виключно офіційні запчастини. Точна відповідність оригінальних деталей вазі автомобіля, продуктивності, піковій швидкості та іншим технічним характеристикам конкретних моделей Mercedes-Benz, дозволяє гарантувати не тільки ефективне функціонування всіх систем, але і підвищити загальний рівень безпеки.

Крім того, використання оригінальних запасних частин Mercedes-Benz забезпечує мінімальну довжину гальмівного шляху завдяки оптимальному коефіцієнту тертя навіть при максимальному нагріві гальмівних механізмів.

Офіційні гальмівні колодки Mercedes-Benz є більш надійними, ніж аналоги інших брендів і в разі потреби екстреного гальмування. У ситуації, коли навантаження на фрикційну пластину значно підвищується тести показали, що гальмівний шлях транспортного засобу з оригінальними гальмівними колодками коротше, а самі колодки піддалися зносу рівномірно, без тріщин і відколів.

У аналогових гальмівних колодок, навпаки, були виявлені сегментальні пошкодження фрикційної поверхні, відділення опорної пластини від основи запчастини, що може послужити причиною відмови гальм.

Перевагами оригінальних гальмівних дисків Mercedes-Benz є ідеальна відповідність запчастин технічним особливостям конкретних моделей бренду, якісні зносостійкі матеріали, захист від корозії. Крім того, оптимізована конструкція вентиляційних каналів на оригінальних гальмівних дисках дозволяє ефективно регулювати температуру механізмів гальмування.

Салонні та повітряні фільтри Mercedes-Benz

В процесі їзди ваш автомобіль постійно оточений пилом, продуктами згоряння дизельного палива та бензину. Для того, щоб обмежити потрапляння цих речовин в салон транспортного засобу і контролювати якість повітря, Mercedes-Benz встановлює салонні фільтри, основним завданням яких є очищення повітря від пилу, дрібнодисперсних частинок та інших можливих алергенів.

Необхідність заміни салонного фільтра залежить від клімату та рівня забруднення навколишнього середовища, але в середньому, його слід міняти 1-2 рази на рік. Самостійно зрозуміти, що салонний фільтр потрібно замінити, можна по запаху пилу або цвілі в салоні.

Професіонали автосервісу Royal World Service пропонують власникам автомобілів Mercedes-Benz послугу заміни салонних фільтрів. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте оригінальні салонні фільтри, які покриті пористим нановолокном і надійно захищають від пилу вас і ваших пасажирів.

Оригінальні салонні фільтри Mercedes-Benz значно знижують вірогідність попадання в систему вентиляції вихлопних газів і частинок дорожнього бруду, а також мають два шари активованого вугілля, на відміну від аналогів, які оснащені тільки одним шаром. Активна циркуляція свіжого повітря сприяє підтриманню хорошого самопочуття і концентрації уваги водія, що значно знижує ризик виникнення аварійних ситуацій.

В середньому автомобіль споживає від 12 до 15 кубічних метрів атмосферного повітря на 100 км шляху. Для того, щоб пил і бруд, який знаходиться в цьому повітрі, не потрапляв до ДВС і не погіршував його роботу, необхідний повітряний фільтр.

У міру засмічення фільтра опір повітряному потоку підвищується, а кількість повітря, що надходить у двигуні знижується. Відповідно, знижуються продуктивні показники, збільшуються витрати палива і концентрація шкідливих речовин у вихлопних газах. Тому, своєчасна заміна повітряного фільтра – це запорука збереження ресурсу двигуна і вашої безпеки.

Перевагами оригінальних повітряних фільтрів Mercedes-Benz, які пропонує Royal World Service є дотримання високих стандартів якості, вологостійкість, а також повна відповідність технічним особливостям двигунів Mercedes-Benz.

Оригінальні повітряні фільтри пропускають на 20% більше повітря, ніж аналоги інших виробників. Фільтри Mercedes-Benz відрізняються тривалим терміном експлуатації і сприяють бездоганному функціонуванню двигуна вашого транспортного засобу.