• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна гальмівних колодок Jaguar

Британська компанія Jaguar випускає великі і потужні кросовери, спортивні седани і швидкісні купе, призначенні для тих, хто любить отримувати задоволення від водіння. Кожна модель Jaguar створена для динамічної та захоплюючої їзди, але оснащується при цьому надійною гальмівною системою, здатною блискавично реагувати на команди водія. За однієї умови - періодично гальмівні колодки потрібно змінювати, і робити це в перевіреному місці.

Якщо вам потрібна професійна заміна гальмівних колодок в автомобілі Jaguar - будь-то моделі XE, XF, XJ, F-PACE, E-PACE, I-PACE або F-TYPE, - ви можете звернутися в мережу сервісних центрів Royal World Service. Ми виконуємо заміну гальмівних колодок за регламентом заводу-виготовлювача, використовуємо тільки оригінальні запчастини і пропонуємо вигідні умови для кожного клієнта.

Jaguar заміна колодок - Royal World Service

Навіщо міняти гальмівні колодки на автомобілях Jaguar?

Гальмівні колодки або, як їх називають в народі, черевики - головний робочий елемент гальмівної системи. Саме колодка відповідає за створення гальмівного прискорення. До речі, під гальмівний колодкою іноді мають на на увазі противідкатний упор, який забезпечує додаткову фіксацію автомобіля під час стоянки.

Щоб зрозуміти, чому необхідно іноді міняти гальмівні колодки, потрібно пояснити, що це таке, з чого складається і як виглядає. Колодка - металева пластина, до якої прикріплена фрикційна накладка, і вона виконана в формі тієї поверхні, з якою взаємодіє - диска або барабана. Фіксація гальмівної накладки здійснюється за допомогою заклепок або спеціального клею.

Якщо говорити окремо про фрикційну накладку, вона виготовляється з кераміки, спеціальних смол, синтетичного каучуку, органічних мінеральних волокон, наповнювачів та модифікаторів. Склад фрикційних матеріалів вельми складний, і кожен виробник використовує свою, індивідуальну формулу. Така увага зумовлена ​​тим, що до гальмівних колодок пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні бути стійкими до екстремальних температур, володіти високою міцністю і стійкістю до зносу. Під час гальмування колодки значно нагріваються, іноді до 1000 градусів. Тільки виріб найвищої якості, перевірений і схвалений заводом-виробником Jaguar, здатний відповідати таким високим вимогам.

Робота гальмівної колодки влаштована так: при натисканні на педаль газу, колодки щільно притискаються до дисків, створюють тертя і можуть призвести до затримки диска. Зрозуміло, в місці високого тертя відбувається підвищений знос і нагрівання. Чим частіше і чим інтенсивніше задіюється гальмівна система автомобіля, тим швидше зношуються колодки і їх потрібно міняти.

Наприклад, під час гальмування відбувається нагрів до величезних температур, а якщо все це відбувається на мокрому асфальті і на колодки потрапляє вода, відбувається значний перепад температур - згубний фактор для будь-яких матеріалів. Також частим явищем є утворення тріщин на гальмівних колодках, відбувається їх стирання і, як наслідок, втрата функціональності.

Jaguar заміна колодок 2021 - Royal World Service

Як часто міняти гальмівні колодки на Jaguar?

По-перше, про необхідність поїздки на автосервіс повинні "повідомити" спеціальні датчики зносу. Вони розміщуються безпосередньо на колодках і частіше зустрічаються на більш преміальних моделях: коли знос досягає певного рівня, загоряється лампочка перед водієм. Якщо ж таких датчиків на вашому Jaguar не виявилося, ймовірно там є механічні датчики - "піскуни". Це спеціальна скоба на колодці з заліза, що видає моторошний писк, коли робочий шар гальмівної колодки сильно зношений і відбувається протирання диска.

Взагалі, головна порада - якщо ви при гальмуванні чуєте сторонні звуи (будь-які), необхідно звернутися на сервіс.

По-друге, про необхідність заміни колодок буде сигналізувати поява таких проблем як зниження ефективності гальмування, збільшення гальмівного шляху, поява "биття" при різкому гальмуванні, слабкий відгук гальмівної системи на натиснення педалі. Якщо ви спостерігаєте хоча б один з цих симптомів, необхідно терміново їхати в автосервіс.

Термін служби гальмівних колодок Jaguar залежить від матеріалу компонентів, манери водіння і умов використання транспортного засобу. Якщо у вас є звичка часто і різко натискати педаль газу, їздити по калюжах або піску, знос гальмівних колодок в вашому автомобілі буде відбуватися швидше звичайного.

Також ми рекомендуємо відслідковувати рівень вологи в гальмівній системі. При постійних перепадах температур і нагріванні гальмівної рідини утворюється конденсат, який під час гальмування може перетворюватися в пар. Потрібно стежити, щоб рівень вологи не перевищував 2%, інакше гальмівна система буде безнадійно зіпсована. У центрах сервісного обслуговування Royal World Service можна в будь-який час перевірити рівень вологи в гальмівній системі, ми використовуємо спеціальні прилади.

Jaguar заміна колодок в автосервісі - Royal World Service

Як відбувається заміна гальмівних колодок на Jaguar?

У сервісних центрах Royal World Service роботи по заміні гальмівних колодок проводяться відповідно до високих стандартів, які рекомендує автовиробник. Ми встановлюємо автомобіль в зручному положенні для проведення робіт, демонтуємо старі, зношені гальмівні колодки і встановлюємо нові механізми. Відзначимо, що гальмівні колодки на Jaguar змінюються тільки парами - спереду і ззаду.

Задні колодки гальмівної системи змінюються особливим чином, з використанням комп'ютера і необхідного програмного забезпечення. Справа в тому, що на машинах Jaguar ззаду встановлений електричне стоянкове гальмо (ручник). Нагадаємо, що гальмівна система надійно утримує автомобіль нерухомо на дорозі. Використовується не тільки для стоянки, а й для запобігання скочуванню машини назад при рушанні з місця на підйомі.

Переваги заміни гальмівних колодок Jaguar в мережі Royal World Service

 1. Тільки оригінальні запчастини.

Використовуємо тільки оригінальні гальмівні колодки, рекомендовані заводом-виробником автомобіля Jaguar. Чому це важливо: гальмівна система проектується індивідуально під конкретну модель, відповідно до визначеного регламенту. В цьому випадку всі компоненти системи перевірені в тестах і гарантовано відповідають високим стандартам: вони готові до екстремальних навантажень, високих температур і т.і. Якщо поставити неоригінальні гальмівні колодки, всього цього обіцяти не можна - можливо будь-яке ДТП, якщо ви використовуєте неоригінальні запчастини.

 1. Розумна вартість.

Вартість заміни гальмівних колодок на Jaguar в центрах сервісного обслуговування Royal World Service - 1300 гривень (вартість робіт).

 1. Оперативність робіт.

Заміна гальмівних колодок на будь-якому автомобілі Jaguar в будь-якому центрі Royal World Service займає не більше 2-х годин.

Jaguar заміна колодок в сервісі - Royal World Service