• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Сучасний підхід

Кузовний ремонт Porsche

Спортивні автомобілі Porsche спроектовані і виготовлені для забезпечення ідеального балансу між продуктивністю та ефективністю, міцністю й вагою. Ремонт Porsche і збереження цілісності його унікальних і невід'ємних характеристик – це робота, що вимагає відповідного рівня знань, турботи і навичок.

Porsche не схожий ні на один інший автомобіль. Усі моделі є результатом більш ніж 70-річної розробки. І хоча в дизайні кузова компанія завжди дотримується деяких класичних ліній, існує безліч сучасних технологій, які змушують фахівців Royal World Service постійно вдосконалювати свої навички. Із кожним новим технічним рішенням Porsche з'являються нові складності у його обслуговуванні та ремонті, що означає нову інформацію, інструменти, обладнання та навчання для фахівців. Майстри Royal World Service завжди готові повернути вашому розкішному спорткару презентабельний зовнішній вигляд, провівши:

 • рихтувальні роботи;
 • малярні роботи по кузову;
 • ремонт пластика.

Види кузовного ремонту Porsche залежно від складності

Існує безліч ситуацій, унаслідок яких кузов вашого автомобіля може пошкодиться. Залежно від ступеня тяжкості нанесених дефектів автомеханіки проводять різні ремонтні роботи:

 • Важкий кузовний ремонт, здебільшого передбачає рихтування кузова після серйозного ДТП. Зазвичай у ДТП відбувається значна деформація несучих конструкцій і силових агрегатів автомобіля, а також порушення геометрії кузова. У більшості випадків для цього виду робіт фахівці використовують стапель.
 • Кузовний ремонт середньої тяжкості необхідний у тих випадках, коли кузов був деформований, але його геометрія не пошкоджена. Демонтувати кузов усе одно доведеться, іноді потрібно замінити частини, відновити які неможливо. Кузовний ремонт середньої тяжкості включає також частковий ремонт: рихтування бампера, капота, дверей та ін.
 • Легкий кузовний ремонт найчастіше здійснюється у тих випадках, коли шкоди було завдано автомобілю не в ДТП. Вм'ятини, подряпини і сколи неминуче з'являються, якщо автомобіль експлуатується тривалий час. При легкому кузовному ремонті кузов не демонтується, а всі ремонтні роботи виконуються ручними інструментами.

Найбільш затребуваним є легкий кузовний ремонт, коли необхідно видалити вм'ятини без фарбування, усунути множинні подряпини і здійснити полірування. Це більше косметичні процедури, які потрібно регулярно проводити, як і мийку, щоби підтримувати презентабельний зовнішній вигляд вашого Porsche, а також продовжити термін його служби.

Кузовний ремонт Porsche

Основні етапи кузовного ремонту Porsche

На процес ремонту кузова автомобілів Porsche впливає багато факторів: тяжкість пошкоджень, модель, зношеність автомобіля, а значить і його загальний стан. Тому в кожному конкретному випадку етапи будуть відрізнятися (наприклад, для легкого ремонту не потрібно розбирати автомобіль), але існує певна послідовність дій.

Діагностика і визначення дефектів

Фахівці виявляють ушкодження, оцінюють стан автомобіля (які елементи можливо відновити, а які необхідно замінити). Якщо пошкодження сталися в результаті ДТП, майстри обов'язково перевіряють геометрію кузова, навіть якщо зіткнення не було серйозним, так як зміщення несучих частин усе одно могло статися.

Розбирання автомобіля

Якщо необхідно провести капітальний ремонт, майстри знімають усі навісні елементи, дзеркала, демонтують салон, двигун, стекла.

Ремонт кузова автомобіля

Саме на цьому етапі фахівці усувають вм'ятини, здійснюють стяжку і розтяжку металевих частин кузова, проводять зварювальні роботи, відновлюють геометрію кузова, здійснюють витяжку лонжерона за допомогою стапеля (а це один із найважливіших елементів кузова). Після завершення всіх основних робіт майстри проводять перевірку всіх швів і зазорів, щоби переконатися, що все виконано ідеально. Лише після цього можна переходити до наступного етапу.

Ремонт Porsche

Підготовка до фарбування кузова

Щоби максимально захистити кузов від агресивного впливу навколишнього середовища, а також щоби фарба розподілилася ідеально рівно по поверхні і трималася якомога довше, кузов спочатку готують до фарбування. Знежирення, первинне і вторинне грунтування для створення захисного шару і вирівнювання поверхні, абразивне шліфування для кращої адгезії лакофарбового покриття – усі ці процедури необхідно зробити обов'язково.

Фарбування і сушка кузова Porsche

Цей етап передбачає точний підбір відтінку з урахуванням специфіки фарби, після чого майстри наносять фарбу-покриття на потрібні елементи кузова у 3 шари. Таким чином грунт повністю перекриється, а фарба буде надійно триматися на поверхні. Для цього виду робіт використовуються спеціальні камери з оптимальною температурою і вентиляцією. Після фарбування здійснюється сушка і полірування кузова, за бажанням наноситься додатково захисне покриття.

Збірка і фінальне тестування

Після того як лакофарбове покриття повністю висохне, всі зняті перед цим елементи встановлюються на місце. Усі Porsche – ідеально збалансовані спорткари, тому фахівці Royal World Service ретельно перевіряють результати ремонту та фінального складання, перш ніж повернути автомобіль власнику.

Ремонт кузова Porsche

Відповіді фахівців Royal World Service на поширені питання власників Porsche про кузовний ремонт

 • Як довго проводяться ремонтні роботи по кузову Porsche?

  Ремонт кузова здійснюється протягом 4-5 днів.

 • Чи надаєте ви гарантію на кузовний ремонт Porsche?

  Royal World Service надає гарантію на кузовний ремонт.

 • Чому не можна самостійно виконувати кузовний ремонт Porsche?

  Самостійно неможливо відновити геометрію кузова автомобіля, а такий автомобіль не є безпечним в експлуатації. Також самостійно нанесене лакофарбове покриття, як правило, починає змиватися після кількох відвідувань мийки.

Вище ми описали особливості кузовного ремонту автомобілів Porsche. Деякі дефекти можуть бути незначними, а інші вимагати важкого ремонту або заміни деталей. Тому в разі будь-яких ушкоджень рекомендуємо звертатися в один із центрів сервісного обслуговування Royal World Service, де наші фахівці нададуть кваліфіковану допомогу вашому автомобілю.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.