• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Оновлення програмного забезпечення (ПЗ) на Jaguar

Кожен автомобіль Jaguar оснащується високотехнологічним програмним забезпеченням, яке забезпечує і регулює роботу таких компонентів автомобіля як двигун, підвіска, інформаційно-розважальна система. З певною періодичністю компанія Jaguar випускає оновлення для ПЗ своїх моделей, і ці "апдейти" необхідно встановлювати на автомобіль.

Щоб встановити останнє оновлення ПЗ для вашого автомобіля Jaguar, зверніться в будь-який з центрів сервісного обслуговування Royal World Service. Наші фахівці встановлюють оригінальні оновлення відповідно до стандартів британського автовиробника.

Jaguar 2021 - Royal World Service

Навіщо оновлювати програмне забезпечення на Jaguar?

 1. Виправлення помилок.

З кожним новим оновленням ПЗ компанія Jaguar покращує інтерфейс інформаційно-розважальної системи, підвищує ефективність окремих компонентів ходової частини, виправляє помилки. Британський бренд фіксує статистику скарг і звернень з сервіс, і знає про всі поширені проблеми. З певною регулярністю Jaguar випускає свіже оновлення ПЗ, в якому виявлені помилки та проблеми в роботі автомобіля виправлені.

 1. Нові функції

Оновлення ПЗ на вашому автомобілі надасть вам новітні функції та забезпечить максимальну стабільність вашого Jaguar. Всі цифрові системи будуть працювати чітко і злагоджено, а ви зможете насолоджуватися найновішими функціями і можливостями. Оновлення програмного забезпечення підтримує максимальну продуктивність вашого автомобіля за рахунок обслуговування ключових систем, таких як InControl Touch Pro. Надалі ви зможете оптимізувати системи вашого автомобіля, роблячи його все краще і краще.

 1. Оновлення карт навігації

Дороги безперервно змінюються, і для збереження комфорту під час водіння, необхідно регулярне оновлення карт. В останніх оновленнях ПЗ містяться оновлені адреси, індекси, актуальні дорожні знаки, інформація про смуги руху і багато іншого.

Також на вашій карті з'являються всі нові об'єкти інтересу - ресторани, готелі, заправні станції, банки і банкомати, парковки. Оновлення ПЗ, що включає карти навігації, додає більше впевненості за кермом. Водій може прокладати маршрути до заправних станцій, закладів та установ - все це значно збільшує задоволення від поїздок на Jaguar.

Jaguar оновлення ПЗ - Royal World Service

Як зрозуміти, що потрібно оновити ПЗ на Jaguar?

Оновлення програмного забезпечення в автомобілі Jaguar необхідно здійснювати або при виникненні необхідності, або при виявленні проблем з існуючим програмним забезпеченням автомобіля. Якщо ви спостерігаєте якісь помилки в роботі інформаційно-розважальної системи, у вас "глючить" сенсорний екран або нестабільно працює інтерфейс - оновлення ПЗ в сервісному центрі Royal World Service допоможе миттєво усунути проблему.

Зрозуміло, зовсім необов'язково чекати появи якихось проблем з інформаційно-розважальною системою або іншими компонентами автомобіля - ви можете приїхати в автосервіс на оновлення ПЗ Jaguar з метою профілактики, коли вже доступна нова версія програмного забезпечення.

Jaguar ПЗ - Royal World Service

Чи можна встановити ПЗ на Jaguar самостійно?

Компанія Jaguar відправляє кожну нову версію програмного забезпечення в так звану "хмару", і доступ до неї є тільки через оригінальний комп'ютерний інтерфейс. Такий оригінальний комп'ютер є лише на високопрофесійних сервісних станціях — в центрах Royal World Service він є. Отримати свіже оновлення ПЗ на території України можна лише в автосервісі, з професійним обладнанням.

Важливо відзначити: при оновленні ПЗ "злітають" все прошивки, самостійно встановлені власником авто. Всі "кустарні" оновлення та функції будуть скинуті при оновленні програмного забезпечення за стандартами Jaguar.

Оновлення ПЗ для інформаційно-розважальної системи займає близько 2-х годин. Оновлення ПЗ для двигуна - близько 1 години.

Скільки коштує оновлення ПЗ на Jaguar?

Оновлення ПЗ для інформаційно-розважальної системи коштує 1975 гривень, оновлення ПЗ для двигуна - 1300 гривень.

ПЗ на Jaguar - Royal World Service