• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Сучасне обладнання

Розвал-сходження Porsche

Налаштування геометрії автомобілів Porsche, які встановлює завод-виробник, гарантують ефективну керованість, високу якість їзди і маневреність. Але досить лише несподіваного зіткнення з бордюром, наїзду на лежачий поліцейський на високій швидкості, попадання у вибоїну або просто проїзду по нерівній дорозі, щоб порушити параметри розвал-сходження.

В результаті, значне відхилення кутів установки коліс від рекомендованих для конкретної моделі Porsche значень, веде до зниження стійкості автомобіля, збільшення витрати палива, швидкого зносу елементів підвіски та ĸoмпeнcуючих механізмів. Для того, щоб запобігти описаним вище проблеми необхідно відрегулювати розвал-сходження.

На перший погляд може здатися, що колеса на автомобілі виставлені рівно, але для оптимізації характеристик водіння і маневреності, створюється невеликий нахил всередину або назовні на ведучих колесах транспортного засобу. Саме це передбачає регулювання параметру сходження.

Розвал-сходження Porsche

Розвал, в свою чергу, являє собою нахил коліс у вертикальній площині та значно впливає на керованість автомобіля під час проходження поворотів. Ще один параметр, який відповідає за кут повороту рульового вала, називається кастор.

Надзвичайно важливо, щоб кожен з цих вимірів відповідав рекомендованим технічним характеристикам для вашого Porsche, якщо ви хочете отримати максимум керованості, безпеки і тривалості експлуатації.

Оскільки отримання правильних налаштувань розвал-сходження Porsche вимагає дуже точних вимірювань і, найчастіше, ювелірної роботи, процедура регулювання кутів установки коліс може здійснюватися виключно на спеціальному обладнанні з технологією тривимірного зображення.

Саме з таким обладнанням працюють фахівці мережі Royal World Service. Наші центри сервісного обслуговування оснащені сучасними 3D-стендами з передовими технологіями 3D-View, HeightRange і системою 3D моделювання. Технологічні камери високої роздільної здатності постійно фіксують положення мішеней в просторі, що забезпечує оперативну і якісну обробку інформації.

3D Розвал-сходження Porsche

Ознаки порушення розвал-сходження Porsche

В першу чергу, ми рекомендуємо не чекати перших ознак порушення параметрів розвал-сходження, а проводити профілактичну діагностику кутів установки коліс вашого Porsche раз на рік або через кожні 10-15 тис. км пробігу. Але якщо ви виявили одну або декілька з наступних ознак, необхідно відразу ж звернутися в кваліфікований центр сервісного обслуговування:

 • автомобіль веде убік;
 • нерівне положення керма під час руху по прямій;
 • реакція керма затримується;
 • протектор зношується нерівномірно і дуже швидко;
 • кермо не повертається в центральне положення після повороту.

Крім того, регулювання розвал-сходження Porsche потрібно у випадках заміни гальмівних і колісних дисків, зміни комплектів сезонної гуми, ремонту підвіски, а також після зіткнень або ударів.

Регулювання розвал-сходження Porsche Porsche

3D розвал-сходження Porsche

Регулювання розвал-сходження Porsche - складне завдання, яке вимагає глибоких знань про автомобілі легендарного бренду. У багатьох моделях Porsche деталі, які необхідно відрегулювати для усунення порушення розвал-сходження, не так легко доступні, як в більшості автомобілів, тому для правильної роботи потрібні спеціальні знання марки.

В Royal World Service ми володіємо достатнім досвідом, а також маємо все необхідне обладнання для належного виконання роботи по регулюванню розвал-сходження. Сучасний 3D-стенд, який ми використовуємо - це одна з найбільш точних систем коригування кутів установки коліс завдяки запатентованій технології тривимірного зображення.

3D розвал-сходження Porsche в Royal World Service

Найпоширеніші питання про розвал-сходження Porsche:

 • Після виконання яких робіт потрібно регулювання розвалу-сходження?

  Ми рекомендуємо здійснювати регулювання розвал-сходження вашого Porsche після ремонту компонентів рульового управління, передньої підвіски або заміни функціональних деталей цього вузла (пружини, важелі, сайлент-блоки, кульові опори).

 • Чи є показання 3D-стенду найбільш точними?

  Однією з головних переваг 3D-стендів, дійсно, є неймовірно висока точність. Крім того, таке обладнання відрізняється оперативністю обчислень. Сучасна технологія дозволяє зробити обслуговування однаково швидким і якісним.

 • Скільки часу займає регулювання кутів установки коліс Porsche?

  Процедура діагностики та регулювання параметрів розвал-сходження Porsche в нашій мережі займає від 15 до 45 хвилин, багато що залежить від їх вихідного положення і стану вашого автомобіля.

Ми описали основні ознаки порушення кутів розвалу-сходження в автомобілях бренду Porsche, неувага до яких може вести до необхідності капітального ремонту і знижувати рівень безпеки. Тому, в разі виявлення будь-яких з перерахованих несправностей, ми рекомендуємо звертатися в один з центрів мережі Royal World Service, де досвідчені професіонали зможуть надати кваліфіковану допомогу вашому Porsche.

Записатися

Професійна автокосметика

Додаткові послуги для Porsche


контакти

як нас знайти

Виберіть найближчий до Вас сервіс в Києві чи Одесі

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Лятошинського 2б

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 2

  вул. Володимира Брожка 21а

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний

 • Автосервіс № 1

  вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)

  пн-сб: з 09.00 до 18.00 Нд: вихідний


Форма зворотнього зв'язку

Залишилися питання? Будемо раді допомогти

Залиште свої контактні дані і вкажіть зручний для вас час. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.