• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Заміна лобового скла на Мерседес

Якщо лобове скло вашого автомобіля Mercedes-Benz потребує заміни, скористайтеся унікальною пропозицією Royal World Service. Вона полягає в тому, що в будь-якому з наших автосервісів (в Києві або Одесі) ви можете замінити лобове скло за офіційними стандартами Mercedes-Benz і на індивідуальних фінансових умовах. Оригінальні матеріали, сертифіковане обладнання, індивідуальне обслуговування - пропонуємо всі принади VIP-сервісу.

У нас ви можете замінити лобове скло на Mercedes-Benz G-Class, E-Class, S-Class, V-Class, B-Class, A-Class, GLE Coupe та інших автомобілях німецького преміум-бренду. Міняємо лобове скло на кросоверах, седанах, хетчбеках, універсалах, мінівенах і вантажівках Mercedes-Benz. Беремо на ремонт бензинові та дизельні авто, гібриди та електромобілі Мерседес.

Заміна лобового скла на Мерседес - Royal World Service

В яких випадках потрібна заміна лобового скла на Mercedes-Benz?

В автомобілях Мерседес встановлюються висококласні лобові стекла, які нарівні з іншими елементами забезпечують той комфорт, динаміку і керованість, за які ми так любимо Mercedes-Benz. Лобове скло впливає на аеродинаміку, шумоізоляцію, швидкісні показники, якість проходження поворотів. І тому при найменшій підозрі на знос або пошкодження потрібно робити заміну лобового скла.

А отримати проблеми з лобовим склом на Мерседес - дуже легко. Для цього необов'язково навіть потрапляти в ДТП - скло може вийти з ладу просто через тривалу експлуатацію. Якщо ви використовуєте автомобіль вже досить довго, скління може прийти в непридатність через тривалий вплив вітру. Повний перелік можливих приводів для заміни лобового скла на Мерседес: сильне розтріскування скла в результаті зіткнень під час їзди або паркування, велика тріщина, отримана в ДТП, велика кількість дрібних тріщин і відколів, накопичених за довгий період, деформація в результаті неправильних кузовних робіт.

Якщо у вас є сумніви в герметичності або цілісності лобового скла, рекомендуємо негайно їхати в автосервіс. І ставити рекомендуємо оригінальне скло Mercedes-Benz. Так, це дорожче, але виправдано на всі 100%. В автосервісах Royal World Service встановлюються як оригінальні деталі та запчастини, так і високоякісні аналоги. Що ставити — вибирає клієнт. Автомобілі Mercedes-Benz - наш профіль, ми професійно займаємося цим брендом і дуже вимогливо ставимося до того, що робимо. У нас правильний погляд на безпеку.

В яких випадках потрібна заміна лобового скла - Royal World Service

Чому важливо ставити оригінальне лобове скло?

Важливий факт: лобове скло автомобіля приймає на себе близько 30% жорсткості кузова. Лише у оригінального скла є необхідний ресурс, перевірений і протестований на заводах. Неоригінальні деталі не володіють таким ресурсом і при їх установці неможливо дати будь-які гарантії. Установка оригінального лобового скла на Мерседес створює умови, щоб ви комфортно водили свій автомобіль і мали відмінний огляд незалежно від ситуації. Жорсткість кузова буде завжди залишатися на належному рівні, так що в разі ДТП ви і ваші пасажири (як дорослі, так і діти) будете в безпеці.

Переваги оригінальних лобових стекол:

 1. збереження необхідної жорсткості кузова;
 2. високий рівень міцності, безпеки, шумоізоляції;
 3. бездоганний огляд без спотворень;
 4. високий ступінь стійкості до зношування і довгий термін служби;
 5. відповідність усім заводським параметрам.
Чому важливо ставити оригінальне лобове - Royal World Service

Як відбувається заміна лобового скла на Мерседес в Royal World Service?

Ми міняємо лобове скло на автомобілях Mercedes-Benz як в Києві, так і в Одесі. На обох автосервісах є набір сертифікованого обладнання та інструментів, які потрібні за стандартами німецького виробника. Ми ретельно дотримуємося регламенту і стандартів, створених заводом-виробником вашого автомобіля. Усунення всіх неполадок зі склом відбувається протягом 24 годин. Гарантуємо, що вам не знадобляться доопрацювання або додаткові витрати - всі умови будуть зрозумілі вам ще на етапі діагностики.

Процедура заміни лобового скла Mercedes-Benz відбувається наступним чином. Спочатку майстер демонтує старе скло за допомогою металевої струни. При цьому ми ретельно відстежуємо правильність демонтажу і установки всіх елементів, що контактують з лобовим склом - це можуть бути, зокрема, датчики дощу. Потім відбувається установка нового скла з використанням скляного клею-герметика.

Всі етапи заміна лобового скла на Мерседес:

 1. знімаємо пошкоджене (старе) скло або його залишки;
 2. видаляємо стару герметизацію, чистимо і моєму необхідну ділянку;
 3. оцінюємо стан кузова з точки зору придатності до заміни скла (в разі пошкодження при ДТП);
 4. підбираємо скло за розмірами і формою;
 5. встановлюємо, фіксуємо і герметизируемо нове скло;
 6. проводимо додаткову фіксацію спеціальною стрічкою;
 7. проводимо обробку (усушку) клею-герметика.

Кожна модель Mercedes-Benz має свою специфіку заміни лобового скла. Залежно від моделі, з якою ми працюємо, ми використовуємо різні витратні матеріали - кліпси, молдінги, накладки.

Як відбувається заміна - Royal World Service

Скільки коштує заміна лобового скла на Мерседес?

Все залежить від того, яка у вас модель автомобіля Mercedes-Benz, якого року випуску, який характер пошкоджень. Майстри озвучать вартість ремонту за результатами діагностики. Середня вартість послуги - 3 000 гривень. Що стосується вартості деталей: оригінальне лобове скло на Мерседес коштує 25 000 гривень. Якщо ви хочете поставити аналог, а не оригінал - 17 000 гривень .

На роботи по заміні лобового скла Mercedes-Benz надається гарантія 12 місяців. Також у нас можна скористатися додатковою послугою поклейки броньованої плівки ClearPlex. Це збільшить термін служби встановленого скла: плівка запобігає появі подряпин, тріщин та інших ушкоджень механічного характеру.

Скільки коштує заміна - Royal World Service

Що не можна робити після заміни лобового скла?

Протягом 48 годин не слід здійснювати наступні дії:

 • мити автомобіль під тиском;
 • їздити на швидкості вище 80 км/год;
 • підвішувати автомобіль на ремонтний підйомник.

У разі необхідності майстри Royal World Service дадуть індивідуальні консультації вам по тому, як поводитися з лобовим склом після заміни. Якщо у вас є попередні питання за послугою заміни лобового скла на Мерседес, ви можете зв'язатися з нами дистанційно будь-яким зручним для вас способом.

Що не можна робити після заміни - Royal World Service - Royal World Service