• вул. Лятошинського 2б
 • +38 093 171 54 21
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Володимира Брожка 21а
 • +38 063 850 95 09
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00
 • вул. Водопровідна 28 (RANGE ROVER CLUB ODESSA)
 • +38 050 333 77 66
 • пн-сб: з 09.00 до 18.00

Ремонт Mercedes-Benz зі своїми запчастинами

В офіційних дилерських центрах Mercedes-Benz на території України існує заборона на ремонту та ТО з особистими запчастинами клієнта. Якщо ви хочете привезти свої деталі та заощадити, вам відмовлять. На щастя, якщо вам потрібен ремонт Mercedes-Benz у Києві , ви можете отримати послуги з використанням власних запчастин на станціях Royal World Service.

Де в Києві можна приїхати на ремонт та ТО Мерседес-Бенц зі своїми запчастинами?

Запрошуємо вас на ремонт та обслуговування Mercedes-Benz у Royal World Service. Ми займаємося чотирма преміальними брендами авто і є професіоналами в роботі з кожним з них. Ми виконуємо ремонт ходової частини Mercedes-Benz, ремонт двигуна, акпп, кузовний ремонт Мерседес, пропонуємо фарбування автомобілів, професійний догляд, тюнінг, дітейлінг, мийку.

Чи можете ви приїхати на ремонт Mercedes-Benz зі своїми запчастинами? Так, звісно. Ви можете привезти свої деталі для ремонту та ТО Мерседес, але гарантійні зобов'язання на них не поширюватимуться. Це можуть бути власні комплектуючі, витратні матеріали або технічні рідини.

Ремонт Mercedes-Benz зі своїми запчастинами - Royal World Service

Який ремонт можна зробити зі своїми запчастинами?

У нашому сервісі можна виконати будь-який ремонт Mercedes-Benz, крім ремонту двигуна.

 • Ремонт ходової частини Mercedes-Benz
 • Кузовний ремонт Мерседес
 • Ремонт електроніки(за умови, що це будуть нові деталі, не бу)
 • Ремонт та реставрація салону
 • Заміна автомобільних стекол
 • Планове ТО Мерседес-Бенц (є винятки)

Якщо є бажання та потреба, приїжджайте зі своїми деталями — ми їх встановимо, але фактичних гарантій дати не можемо. Можемо лише гарантувати, що всі роботи будуть проведені на найвищому рівні, як того вимагає завод-виробник.

Ремонт зі своїми запчастинами Mercedes-Benz - Royal World Service

Які види ремонту не можна зробити зі своїми запчастинами?

Окремі роботи з ремонту Мерседес-Бенц не можна виконати з деталями клієнта. Чому ми не пропонуємо ремонт двигуна Mercedes зі своїми запчастинами, наприклад? Мотор Mercedes-Benz - це складний конструктивний вузол, в якому важливі численні дрібні деталі, важлива ступінь зношування. Якщо клієнт привезе нам бу двигун низької якості або зі значним зносом - а його вартість, зрозуміло, досить висока, — тобто підвищений ризик втратити велику суму коштів надалі. Якщо встановлений у рамках ремонту двигун вийде з ладу, буде складно визначити причину — може проблема з самим агрегатом, а може, справа в роботі фахівців. Тому в центрах ТО Royal World Service ремонт двигуна Mercedes-Benz із запчастинами клієнта не здійснюється.

Болти головок, клапана, прокладки, поршневі кільця, кільця знімні, ущільнювачі свічкових каналів - всі ці деталі мотора не можна використовувати для ремонту, якщо ви знайшли їх самотужки. Виняток лише — начіпне обладнання двигуна, його надати для ремонту можна.

Також табу поширюється на ремонт коробки перемикання передач Мерседес, роздавальної коробки, переднього та заднього моста – такі деталі від клієнтів ми не приймаємо на ремонт і не рекомендуємо їх використовувати, якщо вам важливий термін служби вашого автомобіля.

Mercedes Ремонт зі своїми запчастинами - Royal World Service

Скільки коштує ремонт Мерседес зі своїми деталями у Royal World Service?

При ремонті автомобіля Мерседес-Бенц зі своїми запчастинами ціна нормо-години вища, ніж при використанні запчастин автосервісу.

 • Зараз вартість нормо-години у Royal World Service зі своїми запчастинами - 800 грн.
 • Вартість звичайної нормо-години (коли деталі замовляємо ми) - 650 грн.

Різниця становить близько 20-25%

Однак тут також слід врахувати таке. У центрі Royal World Service пропонується знижка 10% на роботи. Так от, якщо клієнт приїжджає зі своїми деталями, знижка не надається.

До того ж роботи дорожчають на 20-25%, як ми вже зазначали вище.

Якщо порахувати, різниці між використанням оригіналу та неоригіналу у вартості не буде. А в нервах і часі буде: ви або віддаєте ключі і не хвилюєтеся про якість (у випадку з нашими деталями), або самі все шукаєте, витрачаєте час і нерви плюс позбавляєтеся нашої знижки в 10%.

А ще трапляються випадки, коли власники авто привозять деталі та вже в сервісі виявляється, що деталі не підходять. У цьому випадку клієнт зазвичай забирає деталь і їде, щоб знайти іншу, придатну для його автомобіля. Потрібно розуміти, що в цей час підйомник на станції та відповідальний фахівець — вони не задіяні. І клієнт за це також сплачує. Простоювання робочого місця. 650 грн за годину. Оскільки майстер залишається без роботи не з власної провини: він просто сидить і чекає, коли клієнт привезе деталі.

Або якщо деталі клієнт замовляє з-за кордону: якщо автомобіль залишається у нас на станції, необхідно оплачувати стоянку. Якщо запчастини замовляє станція сервісного обслуговування, клієнт не платить ні за підйомник, ні за стоянку – це вже наш внутрішній процес. Тому подумайте добре, чи потрібні вам додаткові витрати, пов'язані із сумнівним бажанням заощадити.

Ремонт Мерседес зі своїми запчастинами - Royal World Service

Чи є гарантія не ремонт Мерседес-Бенц зі своїми запчастинами?

Відповідно до політики Royal World Service та логіки здорового глузду ми не можемо нести відповідальність за якість та оригінальність деталей, що куплені клієнтом самостійно. За замовчуванням такі запчастини вважаються "неоригінальними". У цьому випадку всі подальші поломки та відмови, спричинені застосуванням неоригінальних автозапчастин, не підпадають під гарантійний ремонт Royal World Service.

При ремонті автомобіля Мерседес-Бенц зі своїми запчастинами ціна нормо-години вища, ніж при використанні запчастин автосервісу. Також відсутні будь-які гарантії: ми не можемо нічого обіцяти, тому що запчастини надані нам ззовні, не можна нічого достовірно сказати про їхню якість, походження. Ми можемо гарантувати лише високу якість самих робіт: що все буде встановлено належним чином, відповідно до вимог заводу-виробника.

Ремонт зі своїми запчастинами Мерседес-Бенц - Royal World Service

Чому так важливо використовувати оригінальні запчастини в ремонті та ТО Mercedes-Benz?

Неоригінальні запчастини Мерседес-Бенц не можна перевірити, на них не можна покластися з точки зору надійності. Ці, самостійно знайдені деталі не перевірені ні з погляду якості, ні з погляду походження. Незрозуміло, як зроблені та незрозуміло де куплені. Це можуть бути низькоякісні китайські деталі, а можуть бути запчастини, які не використовуються для цього вузла та механізму. Наприклад, сайлент-блоки можна використовувати на Mercedes-Benz не в оригіналі. Можна, але не всі. Бажано в більшості вузлів використовувати лише оригінал. Як мінімум з тієї причини, що термін служби оригінальних запчастин вдвічі більший, ніж неоригінальних (копій/реплік). А вартість оригіналу та неоригіналу відрізняється зовсім незначно.

Наприклад, колодки краще брати тільки оригінал, тому що вони значно краще показують себе, ніж неоригінальні колодки Mercedes-Benz. Оригінальна деталь тестується виробником безпосередньо під ваш автомобіль, вона на 100% готова до високих навантажень і не підведе вас на складному шляху. Репліка або аналог таких гарантій дати не може: у місті вона може гальмувати нормально, але як тільки ви, наприклад, потрапите на трасу, колодка нагріється та значно погіршить гальмівні здібності автомобіля загалом. Цього недоліку цілком вистачить для того, щоб в один "прекрасний" момент зіткнутися з автомобілем, що їде попереду. І таких моментів – море.

До нас часто приїжджають власники Мерседес, які говорять про те, що хочуть заощадити, просять поставити їх автозапчастини і в чомусь нас намагаються переконати, але ми маємо значний досвід ремонту та ТО Mercedes-Benz і у нас щодо неоригінальних деталей є своя думка.

ремонт автомобіля Mercedes-Benz зі своїми запчастинами - Royal World Service

Коли можна без порушення стандартів якості та безпеки поставити неоригінал, ми ставимо, але коли не можна — ми не ставитимемо і вас убережемо від таких ризиків. Окремі деталі, так, ми можемо поставити не в оригіналі, здешевити процес, але якщо такої можливості немає, ми обов'язково скажемо вам про це.

Ми обговорюємо з клієнтом необхідність встановлення тих чи інших деталей на етапі прийому автомобіля Mercedes-Benz. Наприклад, такі запчастини, як масляний фільтр або паливний фільтр, ми рекомендуємо використовувати тільки в оригіналі. Тому що в неоригінальних масляних фільтрах гумові ущільнювальні елементи — погані, вони швидко пропускають масло. У нас були такі випадки, коли при закручуванні фільтра неоригінальною гумкою ми бачили, що вона тонша, ніж потрібно, або взагалі рветься під час монтажу. У нас, зокрема, був випадок із 3.0-літровим дизелем Мерседес, коли саме через нестачу масла з'явилася стружка в моторі — а це, у свою чергу, небезпечно і може призвести до капітального ремонту двигуна Mercedes-Benz.

Можна, наприклад, поставити своє крило на Мерседес, але пам'ятайте - вартість робіт у цьому випадку збільшується приблизно на 20-25%.

Звичайно, ми можемо в окремих випадках піти на компроміс і поставити запчастини клієнта, навіть коли це особливо не рекомендується. Наприклад, коли потрібно провести роботи терміново, а в нас деталей немає і найближчим часом постачання не буде. Ми підемо на поступки, поставимо неоригінальні автозапчастини на Mercedes, надані власником.

Ремонт електроніки Mercedes-Benz зі своїми запчастинами - Royal World Service